ERBE SOLINGEN Čierne nerezové kliešte na nechty 91796

Kód: 6364
€19,99
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Možnosti doručenia

Prémiové nožnice na nechty z nehrdzavejúcej ocele Erbe Solingen so špeciálnym ostrím.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nožnice na nechty od tradičnej nemeckej značky Erbe Solingen v elegantnej matnej čiernej farbe sú vhodné na strihanie nechtov na rukách a nohách. Prvotriedna čepeľ s krátkym ostrím zaručuje vynikajúce výsledky pri strihaní nechtov.

Nožnice na nechty sa používajú vždy, keď už obyčajné nožnice na strihanie nechtov nestačia. Kliešte majú pružinu, ktorá uľahčuje vyvíjanie tlaku, takže stačí len minimálny stisk a nechty sa dajú strihať s menšou námahou a presnosťou. Preto sú vhodné na strihanie aj veľmi tvrdých nechtov. Celková dĺžka klieští je 12 cm.

  • na skrátenie hrubých nechtov na rukách a nohách bez použitia sily
  • s pružinou
  • krátka čepeľ pre vynikajúce výsledky
  • odolná, kovaná špeciálna oceľ
  • elegantný matný čierny povrch

                                                                                                            logo-erbe-solingen-vector

O značke ERBE SOLINGEN:

Značka Erbe Solingen patrí do rodiny produktov tradičného nemeckého výrobcu Becker Solingen. Becker Solingen je nemecká rodinná spoločnosť s tradíciou od roku 1930. Zakladateľ spoločnosti Erich Beckerdal značke meno svojimi iniciálami. Rodina Beckerovcov vyrába vysokokvalitné oceľové manikúrové nástroje už tri generácie pod značkou Erbe Solingen.

Becker Solingen sa pýši prestížnou ochrannou známkou Made in Solingen, ktorá zaručuje najvyššiu kvalitu ocele. Kvalita je jednou z hlavných hodnôt tohto výrobcu, preto je každý výrobok pred uvedením na trh starostlivo testovaný.

Dlhoročná tradícia spojená s remeselnou zručnosťou dnes radí výrobky Erbe medzi najoceňovanejšie produkty starostlivosti o telo na celom svete.

Dodatočné parametre

Kategória: Kliešte na nechty
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.73 kg
Farba: čierna
Materiál: nerezová oceľ
? Solingen manikúrné nástroje: ÁNO

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 Erbe Solingen  

O značke ERBE SOLINGEN:

Značka Erbe Solingen patrí do rodiny produktov nemeckého tradičného výrobcu Becker Solingen. Becker Solingen je nemecká rodinná firma s tradíciou od roku 1930. Meno tejto značke dal svojimi iniciálami jej zakladateľ Erich Becker. Rodina Beckerovcov už po tretiu generáciu vyrába vysoko kvalitné manikúrové oceľové nástroje pod značkou Erbe Solingen. 

Výrobca Becker Solingen sa pýši prestížnou ochrannou známkou Made in Solingen, ktorá ručí za najvyššiu kvalitu ocele. Práve kvalita je jedná z hlavých hodnôt tohto výrobcu, preto je každý produkt starostlivo otestovaný pred tým, než je uvedený na trh.

Dlhoročná tradícia spolu s remeselnou zručnosťou momentálne radí výrobky Erbe k najoceňovanejším produktom starostlivosti o telo na celom svete.