Erbe Solingen Zafírový pilník na nechty | guľatý hrot 91817

Kód: 6257
€5,39
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia

Zafírový pilník Erbe Solingen zaistí perfektný tvar vašich nechtov. Pre väčšie bezpečie má zaoblený hrot.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zafírový pilník Erbe Solingen nepoškodzuje necht a je určený pre úpravu najmä suchých nechtov. Je vyrobený z kvalitnej pružnej ocele a povrch pilníka je potiahnutý zafírovým prachom, ktorý brúsi necht. Plastová rukoväť slúži k zatláčanie nechtovej kožičky. Pre väčšie bezpečie detí alebo diabetikov má zaoblený hrot. Pilník možno jednoducho čistiť pod tečúcou vodou. Zafírový pilník je jeden z najviac používaných manikúrových nástrojov, je to univerzálny pomocník pre dokonale upravené ruky.

  • pre jemné skracovanie a tvarovanie nechtov, nespôsobuje odreniny a štiepenie nechtov
  • ideálna pomôcka pre dokonalú manikúru
  • pružná, tvarovo stabilná oceľ
  • rukoväť na zatláčanie kožičky, bezpečný zaoblený hrot
  • povrch pilníka má dlhú životnosť
  • kvalita Made in Solingen

 

 Erbe Solingen  

O značke ERBE SOLINGEN:

Značka Erbe Solingen patrí do rodiny produktov nemeckého tradičného výrobcu Becker Solingen. Becker Solingen je nemecká rodinná firma s tradíciou od roku 1930 . Meno značke dal svojimi iniciály zakladateľ firmy Erich Becker.  Rodina Beckerových už tretiu generáciu vyrába vysoko kvalitné manikúrne oceľové nástroje pod značkou Erbe Solingen.

 Výrobca Becker Solingen sa pýši prestížnou ochrannou známkou Made in Solingen, ktorá zaručuje najvyššiu kvalitu ocele. Práve kvalita je jedna z hlavných hodnôt tohto výrobcu, preto je tiež každý produkt starostlivo testovaný, než je uvedený na trh.

 Dlhoročná tradícia spolu s remeselnou zručnosťou radí teraz výrobky Erbe k najoceňovanejším produktom starostlivosti o telo na celom svete.

Dodatočné parametre

Kategória: Pilníky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.021 kg
? Solingen manikúrné nástroje: ÁNO
Hĺbka: 0.5
Pre koho: Unisex
Šírka: 18
Výška: 1.5
? Dĺžka: 18 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 Erbe Solingen  

O značke ERBE SOLINGEN:

Značka Erbe Solingen patrí do rodiny produktov nemeckého tradičného výrobcu Becker Solingen. Becker Solingen je nemecká rodinná firma s tradíciou od roku 1930. Meno tejto značke dal svojimi iniciálami jej zakladateľ Erich Becker. Rodina Beckerovcov už po tretiu generáciu vyrába vysoko kvalitné manikúrové oceľové nástroje pod značkou Erbe Solingen. 

Výrobca Becker Solingen sa pýši prestížnou ochrannou známkou Made in Solingen, ktorá ručí za najvyššiu kvalitu ocele. Práve kvalita je jedná z hlavých hodnôt tohto výrobcu, preto je každý produkt starostlivo otestovaný pred tým, než je uvedený na trh.

Dlhoročná tradícia spolu s remeselnou zručnosťou momentálne radí výrobky Erbe k najoceňovanejším produktom starostlivosti o telo na celom svete.