Baehr

BAEHR_Logo_RGB

Vitajte vo svete BAEHR! Už od roku 1949

V roku 1949 založil hamburský obchodník Gustav Baehr vo Waiblingene svoju spoločnosť Technik Baehr - veľkoobchod pre oblasť starostlivosti o nohy. Zakladateľ značky Pedibaehr, Gustav Baehr, sa zaslúžil o to, aby spoločnosť získala ochrannú známku v odvetví prípravkov pre starostlivosti o nohy a prípravky starostlivosti o nechty. V priebehu niekoľko rokov sa rodinný podnik vypracoval na jedného z predných dodávateľov v oblasti starostlivosti o nohy, kozmetiku a nechtového dizajnu.

1969 bol rokom, kedy sa spoločnosť "Technik Baehr" - ktorá sa momentálne rozrástla do ponuky služieb a značne rozšíreného sortimentu - transformovala na firmu "Gustav Baehr GmbH."

V roku 2006 prevzal vedenie firmy Michael Ladwig, ktorý úspešne vedie spoločnosť Baehr do budúcnosti. Rodinný podnik je teraz jedným z predných poskytovateľov na trhu strarostlivosti o nohy a kozmetiky.

Baehr je stále sa rozvíjajúcou spoločnosťou s viac než 100 zamestnancami, ktorá je úspešne zastúpená po celom Nemecku a udržuje čestné medzinárodné partnerstvo. Baehr vyjadruje tradíciu a inováciu v produktoch, kvalite, službách a odbornosti.

V produktoch spoločnosti Baehr sa zhodnocuje viac než 70 rokov skúseností a výskumu. Preto ponúka širokú škálu výrobkov, ktoré svojím zložením reagujú na individuálne potreby pokožky zákazníkov.

Viac než 70 000 čitateľov hlasovalo v súťaži Beauty Forum 2017 Reader's Choice Award a hlasovalo pre produkty Baehr na stupni víťazov. Baehr Tec A2000 sa po druhýkrát v rade umiestnil na prvom mieste.

Mnoho produktov z rodiny značiek Baehr, Pedibaehr a Baehr Beauty Concept je vegánsky, bez prísad živočíšneho pôvodu.

Žiadne produkty značky Baehr sa nenašli...