CREDO SOLINGEN Diabetické kliešte na nechty 87637

Kód: 4526
€18,99
Skladem (5 ks)
Možnosti doručenia

Kliešte na nechty pre diabetikov Credo Solingen so zaoblenou hranou proti poraneniu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kliešte na nechty od tradičnej nemeckej značky Credo Solingen. Tieto kliešte majú zaoblené hrany ostria proti poraneniu kože a sú určené pre diabetikov. Vyrobené zo špeciálne kalenej ocele s matným chrómovým povrchom, ktorý kliešte chráni pred koróziou.  Vhodné aj pre alergikov na nikel. 

Kliešte na nechty sa používajú stále, keď na strihanie nechtov nestačia bežné nožnice. Kliešte majú pružinu, ktorá uľahčuje vyvíjanie tlaku, a preto stačí minimálny stisk a nechty odstrihnete s menším úsilím a presne. Sú vhodné aj na strihanie tvrdých nechtov.

  • na tvrdé nechty
  • zaoblené hrany ostria
  • antialegický povrch
  • pre diabetikov
  • presný rez, bezpečné použitie
  • vyrobené v Nemecku

O značke: 

Credo Solingen dodáva kvalitu na základe skúseností už od roku 1924. Credo Solingen je jedna z dcérskych spoločností značky Solingen ("Made in Solingen"), ktorá zaručuje najvyššiu kvalitu a spokojnosť zákazníka. Spoločnosť vyrába produkty na domácu manikúru a pedikúru, ktoré sa vďaka jednoduchému používaniu stanú bežnou súčasťou domácej starostlivosti o vaše ruky a chodidlá.  Po skoro 100 rokov znamená CREDO inovatívnosť a vynaliezavosť. 

Dodatočné parametre

Kategória: Manikúrové nástroje
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.79 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Credo Solingen dodáva kvalitu na základe skúseností už od roku 1924. Credo Solingen je jedna z dcérskych spoločností značky Solingen ("Made in Solingen"), ktorá zaručuje najvyššiu kvalitu a spokojnosť zákazníka. Spoločnosť vyrába produkty na domácu manikúru a pedikúru, ktoré sa vďaka jednoduchému používaniu stanú bežnou súčasťou domácej starostlivosti o vaše ruky a chodidlá.  Po skoro 100 rokov znamená CREDO inovatívnosť a vynaliezavosť.