CREDO SOLINGEN Nerezové kliešte pre diabetikov - zaoblená špička 16737

Kód: 4529
€106,39
Skladem (1 ks)
Možnosti doručenia

Veľmi kvalitné nerezové kliešte Credo Solingen z rady Profi-Line so zaguľatenou špičkou pre diabetikov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Credo Solingen ponúka široký sortiment nástrojov na manikúru a pedikúru pre profesionálne použitie v rade Profi-Line. Profesionálne nástroje z tejto rady spĺňajú požiadavky na najvyššiu kvalitu spracovania, odolnosť proti korózií či opotrebovaniu a zaručujú perfektné výsledky.

Tieto kliešte majú zaoblené hrany ostria proti poraneniu kože a sú určené pre diabetikov. Vyrobené z ušľachtilej nerezovej ocele.

Kliešte na nechty sa používajú stále, keď na strihanie nechtov nestačia bežné nožnice. Kliešte majú dvojitú pružinu, ktorá uľahčuje vyvíjanie tlaku, a preto stačí minimálny stisk a nechty odstrihnete s menším úsilím a presne. Sú vhodné aj na strihanie veľmi tvrdých nechtov.

  • na tvrdé nechty
  • so zaguľatenou špičkou
  • pre diabetikov
  • ručne brúsená čepeľ
  • presný rez, bezpečné použitie
  • sterilizovateľné v autokláve
  • vyrobené v Nemecku

O značke: 

Credo Solingen dodáva kvalitu na základe skúseností už od roku 1924. Credo Solingen je jedna z dcérskych spoločností značky Solingen ("Made in Solingen"), ktorá zaručuje najvyššiu kvalitu a spokojnosť zákazníka. Spoločnosť vyrába produkty na domácu manikúru a pedikúru, ktoré sa vďaka jednoduchému používaniu stanú bežnou súčasťou domácej starostlivosti o vaše ruky a chodidlá.  Po skoro 100 rokov znamená CREDO inovatívnosť a vynaliezavosť. 

Dodatočné parametre

Kategória: Manikúrové nástroje
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.85 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Credo Solingen dodáva kvalitu na základe skúseností už od roku 1924. Credo Solingen je jedna z dcérskych spoločností značky Solingen ("Made in Solingen"), ktorá zaručuje najvyššiu kvalitu a spokojnosť zákazníka. Spoločnosť vyrába produkty na domácu manikúru a pedikúru, ktoré sa vďaka jednoduchému používaniu stanú bežnou súčasťou domácej starostlivosti o vaše ruky a chodidlá.  Po skoro 100 rokov znamená CREDO inovatívnosť a vynaliezavosť.