CREDO SOLINGEN Pinzeta pre diabetikov 14737 zaguľatené hroty

Pinzeta pre diabetikov Credo Solingen so zaoblenými špičkami a elegantným matným povrchom.

€3,59
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 4578
CREDO SOLINGEN Pinzeta pre diabetikov 14737 zaguľatené hroty

Podrobný popis

Pinzeta Credo Solingen so zaoblenými špičkami je určená pre diabetikov.

Hoci má dostatočne okrúhly hrot, aby zabránil poraneniu, umožňuje pevné uchopenie chĺpkov. Je vhodný na vytrhávanie chĺpkov z pokožky a na úpravu obočia. Pinzeta je vyrobená z poniklovanej ocele s matným povrchom.

 • zaoblené tipy - vhodné pre diabetikov, deti
 • elegantný matný povrch
 • sa môže použiť aj na hranolčeky
 • celková dĺžka 8 cm
 • Made in Germany

O značke:

                                                        Credo-Solingen-Logo-10

Spoločnosť Credo Solingen je jedným z popredných výrobcov nástrojov na manikúru a pedikúru pre profesionálov a jedným z priekopníkov v oblasti výrobkov na pedikúru.

CREDO je stelesnením inovatívnych a vysokokvalitných nástrojov na pedikúru a manikúru. Starostlivosť o ruky a nohy je s nástrojmi Credo úplne jednoduchá a nekomplikovaná. Všetky výrobky CREDO boli vyvinuté s ohľadom na najvyššie štandardy kvality. Od príslušenstva na pedikúru a manikúru až po nástroje na starostlivosť o tvár a vysokokvalitné nástroje pre podológov a profesionálnych pedikérov. Inovatívny dizajn, pestrý výber nástrojov na pedikúru a manikúru a kvalita"Made in Solingen, Germany", to je filozofia Credo Solingen už od roku 1924. Všetky výrobky, ktoré Credo vyváža do viac ako 60 krajín sveta, môžu právom niesť jej meno.

Spoločnosť CREDO okrem iného vyvinula aj rad CREDO Diabetics. Vďaka zaobleným bezpečnostným koncovkám tieto výrobky minimalizujú riziko poranenia a sú tak dokonale prispôsobené potrebám diabetikov a ľudí s poruchami krvného obehu.

Credo Solingen používa aj ekologický obalový materiál "zelený plast" na výrobky na manikúru a pedikúru. Na rozdiel od bežného polyetylénu sa plast"Go Green", z ktorého sa vyrábajú výrobky CREDO, nevyrába z ropy, ale z cukrovej trstiny. Táto prírodná a obnoviteľná surovina viaže počas svojho rastu veľké množstvo CO2, čím pomáha znižovať škodlivé emisie skleníkových plynov. Po skončení cyklu používania možno všetky výrobky CREDO a ich obaly bezpečne vrátiť do recyklačného cyklu.

Ďalšou výhodou je využívanie slnečnej energie pri výrobe. Zohráva dôležitú úlohu počas výrobného procesu. Vďaka inštalácii solárnych panelov na budovách Credo Solingen ušetriť až 200 000 kilowattov elektrickej energie ročne. Spoločnosť CREDO však naďalej hľadá nové spôsoby, ako výrobu ešte viac šetriť životné prostredie.

Dodatočné parametre

Kategória: Pinzety
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.015 kg
? Pre diabetikov: áno
? Dĺžka: 8 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Credo-Solingen-Logo-10

Spoločnosť Credo Solingen je jedným z predných výrobcov nástrojov pre manikúru a pedikúru pre profesionálov a patrí k priekupníkom v oblasti pedikérskych výrobkov.

Credo je zosobnením inovatívnych a vysoko kvalitných nástrojov určených pre pedikúru a manikúru. Starostlivosť o ruky a nohy je s nástrojmi Credo jednoduchá. Všetky výrobky Credo boli vyvinuté s ohľadom na najvyššie štandardy kvality. Od príslušenstva pre pedikúru a manikúru až po nástroje pre starostlivosť o tvár a vysoko kvalitné nástroje pre pediatrov aj profesionálnych pedikérov. Inovatívny dizajn, rozmanitý výber nástrojov pre pedikúru a manikúru i kvalita "Made in Solingen, Germany," to je filozofia spoločnosti Credo Solingen už od roku 1924. Všetky produkty, ktoré Credo exportuje do viac než 60 zemí po celom svete, môžu právom niesť svoje meno.

Okrem iného Credo tiež prišlo s radou s názvom Credo Diabetics. Ide o výrobky, ktoré vďaka zaobleným bezpečnostným hrotom minimalizujú riziko poranenia, a sú tak dokonalo prispôsobené potrebám diabetikov a osôb s poruchami krvného obehu.

Credo Solingen tiež používa ekologický obalový materiál zelený plast pre produkty na manikúru a pedikúru. Na rozdiel od bežného polyetylénu sa plast Go Green, z ktorého sú produkty Credo vyrobené, nevyrába z ropy, ale z cukrovej trstiny. Táto prírodná a obnoviteľná surovina viaže behom svojho rastu veľké množstvo CO2, a pomáha tak znižovať emisie škodlivých skleníkových plynov. Po ukončení cyklu používania sa dajú všetky produkty Credo a ich obaly bez obáv vrátiť do recyklačného cyklu.

Ďalším plusom je využitie solárnej energie behom výroby. Tá totiž hrá behom výrobného procesu dôležitú rolu. Vďaka inštaláciám solárnych panelov na budovách Credo Solingen ušetrí až 200 000 kilowattov elektrickej energie ročne. Aj naďalej hľadá Credo nové spôsoby ako spraviť výrobu ešte šetrnejšiu k životnému prostrediu.

Podobné produkty

9315 zaoblena nerezova pinzeta s drazkami c 990877 14 cm
€6,99
Skladom (1 ks)

Presná nerezová pinzeta s guľatými hrotmi.

Kód: 814
9552 3 erbe solingen nerezova rovna pinzeta 92181
€5,99
Skladom (3 ks)

Kozmetická rovná pinzeta Erbe Solingen z nerezovej ocele.

Kód: 6041
9555 2 erbe solingen nerezova sikma pinzeta 92183
€5,99
Skladom (1 ks)

Kozmetická šikmá pinzeta Erbe Solingen z nerezovej ocele.

Kód: 6042
9582 4 erbe solingen nerezova sikma pinzeta 92283
€8,99
Skladom (1 ks)

Kozmetická šikmá pinzeta Erbe Solingen z nerezovej ocele.

Kód: 6051
9585 3 erbe solingen nerezova sikma pinzeta 92287
€11,99
Skladom (5 ks)

Kozmetická šikmá pinzeta Erbe Solingen z nerezovej ocele.

Kód: 6052
9573 3 erbe solingen nerezova sikma pinzeta 92248 ruzova
€12,99
Skladom (1 ks)

Štýlová ružová kozmetická šikmá pinzeta Erbe Solingen z nerezovej ocele.

Kód: 6048
erbe solingen nerezova pinzeta 2866 profesionalni
€6,36
€6,99 (–9 %)
Skladom (5 ks)
Kód: 6131
erbe solingen pinzeta premium nerezova zkosena c 92383 4 Kód: 6300