CREDO SOLINGEN Diabetické nožnice na nechty 88437

Kód: 4527
€13,29
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručenia

Kvalitné nožnice na nechty pre diabetikov Credo Solingen so zaoblenou špičkou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nožnice na nechty Credo Solingen sú vhodné pre diabetikov. Zaoblené hrany a špička nožníc zaručujú bezpečné strihanie bez poškodenia kože. Nožnice sú vyrobené z pochromovanej ušľachtilej ocele matnej úprave a sú vhodné pre alergikov na nikel.

  • pre diabetikov
  • maximálna bezpečnosť pri strihaní vďaka zaoblenej čepeli
  • mierne prehnuté ostrie
  • vysoko kvalitná pochromovaná oceľ
  • vyrobené v Nemecku

O značke: 

Credo Solingen dodáva kvalitu na základe skúseností už od roku 1924. Credo Solingen je jedna z dcérskych spoločností značky Solingen ("Made in Solingen"), ktorá zaručuje najvyššiu kvalitu a spokojnosť zákazníka. Spoločnosť vyrába produkty na domácu manikúru a pedikúru, ktoré sa vďaka jednoduchému používaniu stanú bežnou súčasťou domácej starostlivosti o vaše ruky a chodidlá.  Po skoro 100 rokov znamená CREDO inovatívnosť a vynaliezavosť. 

Dodatočné parametre

Kategória: Manikúrové nástroje
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.31 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Credo Solingen dodáva kvalitu na základe skúseností už od roku 1924. Credo Solingen je jedna z dcérskych spoločností značky Solingen ("Made in Solingen"), ktorá zaručuje najvyššiu kvalitu a spokojnosť zákazníka. Spoločnosť vyrába produkty na domácu manikúru a pedikúru, ktoré sa vďaka jednoduchému používaniu stanú bežnou súčasťou domácej starostlivosti o vaše ruky a chodidlá.  Po skoro 100 rokov znamená CREDO inovatívnosť a vynaliezavosť.