CREDO SOLINGEN Diabetické nožnice na nechty 88437

Kód: 4527
€13,29
Skladem (3 ks)
Možnosti doručenia

Kvalitné nožnice na nechty pre diabetikov Credo Solingen so zaoblenou špičkou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nožnice na nechty Credo Solingen sú vhodné pre diabetikov. Zaoblené hrany a špička nožníc zaručujú bezpečné strihanie bez poškodenia kože. Nožnice sú vyrobené z pochromovanej ušľachtilej ocele matnej úprave a sú vhodné pre alergikov na nikel.

  • pre diabetikov
  • maximálna bezpečnosť pri strihaní vďaka zaoblenej čepeli
  • mierne prehnuté ostrie
  • vysoko kvalitná pochromovaná oceľ
  • vyrobené v Nemecku

O značke: 

Credo Solingen dodáva kvalitu na základe skúseností už od roku 1924. Credo Solingen je jedna z dcérskych spoločností značky Solingen ("Made in Solingen"), ktorá zaručuje najvyššiu kvalitu a spokojnosť zákazníka. Spoločnosť vyrába produkty na domácu manikúru a pedikúru, ktoré sa vďaka jednoduchému používaniu stanú bežnou súčasťou domácej starostlivosti o vaše ruky a chodidlá.  Po skoro 100 rokov znamená CREDO inovatívnosť a vynaliezavosť. 

Dodatočné parametre

Kategória: Manikúrové nástroje
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.31 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Credo Solingen dodáva kvalitu na základe skúseností už od roku 1924. Credo Solingen je jedna z dcérskych spoločností značky Solingen ("Made in Solingen"), ktorá zaručuje najvyššiu kvalitu a spokojnosť zákazníka. Spoločnosť vyrába produkty na domácu manikúru a pedikúru, ktoré sa vďaka jednoduchému používaniu stanú bežnou súčasťou domácej starostlivosti o vaše ruky a chodidlá.  Po skoro 100 rokov znamená CREDO inovatívnosť a vynaliezavosť.