CREDO SOLINGEN Nerezové nožnice na nechty 7510

Kód: 4517
€21,19
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručenia

Kvalitné nožnice na nechty Credo Solingen z nerezovej ocele.

Detailné informácie

Podrobný popis

Profesionálne nožnice na nechty Credo Solingen z nerezovej ocele strihajú aj silné nechty presne a bez štiepenia. Sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele a spĺňajú najvyššie nároky na kvalitu a dizajn. Skrutka umožňuje v prípade potreby aj prebrúsenie. 

  • pre presné strihanie nechtu
  • mierne prehnuté britvy
  • skrutka umožňuje prebrúsenie
  • kvalitná nerezová oceľ
  • vyrobené v Nemecku

O značke: 

Credo Solingen dodáva kvalitu na základe skúseností už od roku 1924. Credo Solingen je jedna z dcérskych spoločností značky Solingen ("Made in Solingen"), ktorá zaručuje najvyššiu kvalitu a spokojnosť zákazníka. Spoločnosť vyrába produkty na domácu manikúru a pedikúru, ktoré sa vďaka jednoduchému používaniu stanú bežnou súčasťou domácej starostlivosti o vaše ruky a chodidlá.  Po skoro 100 rokov znamená CREDO inovatívnosť a vynaliezavosť. 

Dodatočné parametre

Kategória: Manikúrové nástroje
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.28 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Credo Solingen dodáva kvalitu na základe skúseností už od roku 1924. Credo Solingen je jedna z dcérskych spoločností značky Solingen ("Made in Solingen"), ktorá zaručuje najvyššiu kvalitu a spokojnosť zákazníka. Spoločnosť vyrába produkty na domácu manikúru a pedikúru, ktoré sa vďaka jednoduchému používaniu stanú bežnou súčasťou domácej starostlivosti o vaše ruky a chodidlá.  Po skoro 100 rokov znamená CREDO inovatívnosť a vynaliezavosť.