CREDO SOLINGEN Diabetické klieštiky na nechty 12037

Kód: 4520
€3,79
Skladem (5 ks)
Možnosti doručenia

Klieštiky na nechty Credo Solingen so zaobleným ostrím pre diabetikov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Klieštiky Credo Solingen sú vhodné pre manikúru i pedikúru. Klieštiky majú mierne zaoblený pár čepelí, ktoré využívajú pri strihanú silu na princípe páky, a tak nimi zastrihnete i tvrdšie nechty. Manipulácia s klieštikmi je vďaka tomuto mechanizmu jednoduchá a bezpečná, náhodné poranenie je takmer nemožné. Klieštiky majú zaoblené hrany ostria. 

Vhodné aj pre diabetikov.

  • pre strihanie nechtov
  • presný rez, bezpečné použitie
  • zakrivené rezné hrany
  • antialergický povrch (chróm)
  • vhodné pre diabetikov

O značke: 

Credo Solingen dodáva kvalitu na základe skúseností už od roku 1924. Credo Solingen je jedna z dcérskych spoločností značky Solingen ("Made in Solingen"), ktorá zaručuje najvyššiu kvalitu a spokojnosť zákazníka. Spoločnosť vyrába produkty na domácu manikúru a pedikúru, ktoré sa vďaka jednoduchému používaniu stanú bežnou súčasťou domácej starostlivosti o vaše ruky a chodidlá.  Po skoro 100 rokov znamená CREDO inovatívnosť a vynaliezavosť. 

Dodatočné parametre

Kategória: Manikúrové nástroje
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.26 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Credo Solingen dodáva kvalitu na základe skúseností už od roku 1924. Credo Solingen je jedna z dcérskych spoločností značky Solingen ("Made in Solingen"), ktorá zaručuje najvyššiu kvalitu a spokojnosť zákazníka. Spoločnosť vyrába produkty na domácu manikúru a pedikúru, ktoré sa vďaka jednoduchému používaniu stanú bežnou súčasťou domácej starostlivosti o vaše ruky a chodidlá.  Po skoro 100 rokov znamená CREDO inovatívnosť a vynaliezavosť.