CREDO SOLINGEN Diabetické nožnice na nechty na nohách 86537

Kód: 4525
€15,19
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručenia

Kvalitné pedikúrové nožnice Credo Solingen so zaoblenou špičkou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kvalitné pedikúrové nožnice od tradičnej nemeckej značky Credo Solingen. Nožnice majú zaoblené hrany ostria proti poraneniu kože a sú určené pre diabetikov. Z hľadiska použitia majú širšiu a pevnejšiu plochu, ale minimálne zaoblený hrot, aby nedošlo k zraneniu nechtového lôžka. Vďaka predĺženej rukoväti pre lepší pákový efekt sa jednoducho ovládajú a umožňujú bezpečné i jednoduché zastrihávanie nechtov. Proti korózií sú chránené ušľachtilým matným chrómovým povrchom. Vhodné aj pre alergikov na nikel. 

  • nožnice na nechty na nohách
  • presný rez, bezpečné použitie
  • zaoblené hroty
  • matný pochromovaný povrch - antialergický
  • vhodné pre diabetikov aj pre alergikov na nikel
  • vyrobené v Nemecku

O značke: 

Credo Solingen dodáva kvalitu na základe skúseností už od roku 1924. Credo Solingen je jedna z dcérskych spoločností značky Solingen ("Made in Solingen"), ktorá zaručuje najvyššiu kvalitu a spokojnosť zákazníka. Spoločnosť vyrába produkty na domácu manikúru a pedikúru, ktoré sa vďaka jednoduchému používaniu stanú bežnou súčasťou domácej starostlivosti o vaše ruky a chodidlá.  Po skoro 100 rokov znamená CREDO inovatívnosť a vynaliezavosť. 

Dodatočné parametre

Kategória: Manikúrové nástroje
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.39 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Credo Solingen dodáva kvalitu na základe skúseností už od roku 1924. Credo Solingen je jedna z dcérskych spoločností značky Solingen ("Made in Solingen"), ktorá zaručuje najvyššiu kvalitu a spokojnosť zákazníka. Spoločnosť vyrába produkty na domácu manikúru a pedikúru, ktoré sa vďaka jednoduchému používaniu stanú bežnou súčasťou domácej starostlivosti o vaše ruky a chodidlá.  Po skoro 100 rokov znamená CREDO inovatívnosť a vynaliezavosť.