Allpresan Diabetic MICROSILVER + REPAIR č. 1552 - 125 ml

Kód: 9055
Novinka
Značka: ALLPRESAN
€15,40
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Allpresan Diabetic MICROSILVER + REPAIR

 

Velmi suchá až šupinatá kůže je častým vedlejším účinkem cukrovky. Studie prokázaly, že kožní bariéra je u diabetiků narušena a to může být často výchozím bodem pro rozvoj závažných komplikací nohou. Při narušení kožní bariéry se výrazně zvyšuje riziko průniku choroboplodných zárodků a mikroorganismů a z toho plynoucích sekundárních infekcí. Allpresan diabetic microsilver + repair pěnový krém byl vyvinut speciálně pro péči o pokožku s diabetes mellitus. Díky biomimetickým (kožním) lipidům a uree je kožní bariéra posílena a intenzivně hydratována. Mikrostříbro má antibakteriální vlastnosti a pomáhá předcházet zánětům.

 

  • Péče o pokožku pro diabetes mellitus s biomimetickými lipidy , močovinou a mikrostříbrem
  • Poskytuje intenzivní vlhkost a tím snižuje drsnost a praskání pokožky
  • S certifikovaným mikrostříbrem bez nano částic (MicroSilver BG™)
  • Tvoří prodyšnou ochrannou síť, která je založena na aktivním principu moderních textilií
  • Ihned po použití krémové pěny se lze znovu obléknout - nehrozí uklouznutí

 

Použití:

Ideálně Allpresan diabetic pěnový krém MICROSILVER + REPAIR nanášejte 2x denně (ráno a večer) nebo dle potřeby na velmi suchou až šupinatou pokožku, aby se o pokožku diabetických nohou optimálně pečovalo. Na větší plochy pokožky stačí malé množství. Pěnový krém se rychle vstřebává a není mastný, takže je možné se ihned po aplikaci znovu obléknout. Výrobek je vhodný pouze pro vnější použití. Nádobku s pěnou před použitím dobře protřepejte a při aplikaci ji držte ve svislé poloze. Před prvním použitím byste měli odemknout pečeť originality na zadní straně pěnové hlavy.

Složení:

Aqua; Urea; Decyl; Oleate; Octyldodecanol; Butane; Glycerin; Panthenol; Cetyl; Alcohol; Propane; Stearic; Acid; Glyceryl; Stearate; Silver; Capryloyl; Glycine; Caprylic/Capric; Triglyceride; Palm; Glycerides; Allantoin; Saccharide; Isomerate; Sodium; Lauroyl; Sarcosinate; Squalane; Hydrogenated; Lecithin; Ceramide; NP; Butyrospermum; Parkii; Butter; Pentylene; Glycol; Tocopherol; Sodium; Citrate; Citric; Acid; Hydrogenated; Palm; Glycerides; Citrate; Potassium; Lauroyl; Wheat; Amino; Acids

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o nohy diabetikov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.152 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Media download | Allpresan

Allpresan je nemecká rodinná firma založená v roku 1998 Fritzom Neubourgom. Už 20 rokov skúma a vyvíja inovatívne produkty pre zdravie a krásu vašej pokožky. Spoločne s expertmi v odboroch dermatológie, diabetológie a pedológie vyvíja zdravotné produkty pre starostlivosť o pokožku. Vďaka tomu môžu byť neustále vyvíjané nové receptúry podľa najnovších vedeckých poznatkov. Na svoje produkty kladie tie najvyššie nároky. Štúdie sú prevádzané podľa farmakologických štandardov.

Podstatou produktov je ošetrenie pomocou originálnej krémovej peny. Allpresan ponúka vhodné riešenie pre každého, pre každý typ pokožky. Základom je vlastná technológia, ktorá podporuje rýchle vstrebávanie aktívnych látok bez zanesenia pórov a mastného povrchu. Penové krémy sa jednoducho roztierajú, rýchlo vstrebávajú a pritom sú vysoko účinné. Pokožky je po aplikácií chránená prievzdušným filmom.