CREDO SOLINGEN Nožnice na nechty POPART č. 8562 ružové

Vysokokvalitné nožnice na nechty z poniklovanej ocele CREDO SOLINGEN s rukoväťou v ružovej farbe.

Položka bola vypredaná…
€13,56
Dostupnosť: Dočasne nedostupné
Môžeme doručiť do:
9.8.2024
Možnosti doručenia
Kód: 4592
CREDO SOLINGEN Nožnice na nechty POPART č. 8562 ružové

Podrobný popis

Dokonale upravené nechty získate len so správnymi manikúrovými nástrojmi. Manikúrové nožnice na nechty a kožičku sú nevyhnutné na starostlivosť o vaše nechty.

Nožnice na nechty CREDO z poniklovanej ocele strihajú aj hrubé nechty veľmi presne a bez roztřepenia. Sú vyrobené z vysokokvalitnej ocele Solingen a spĺňajú najvyššie požiadavky na kvalitu a dizajn. Skrutka umožňuje v prípade potreby prebrúsenie.

  • na presné strihanie nechtov
  • mierne zakrivené čepele
  • skrutka umožňuje prebrúsenie
  • zaoblené rukoväte nožníc
  • kvalitná oceľ Solingen
  • vyrobené v Nemecku

O značke:

Credo-Solingen-Logo-10

Spoločnosť Credo Solingen je jedným z popredných výrobcov nástrojov na manikúru a pedikúru pre profesionálov a jedným z priekopníkov v oblasti výrobkov na pedikúru.

CREDO je stelesnením inovatívnych a vysokokvalitných nástrojov na pedikúru a manikúru. Starostlivosť o ruky a nohy je s nástrojmi Credo úplne jednoduchá a nekomplikovaná. Všetky výrobky CREDO boli vyvinuté s ohľadom na najvyššie štandardy kvality. Od príslušenstva na pedikúru a manikúru až po nástroje na tvár a vysokokvalitné nástroje pre podológov a profesionálnych pedikérov. Inovatívny dizajn, rozmanitý výber nástrojov na pedikúru a manikúru a kvalita"Made in Solingen, Nemecko", to je filozofia Credo Solingen od roku 1924 . Všetky výrobky, ktoré spoločnosť Credo vyváža do viac ako 60 krajín sveta, môžu právom niesť jej meno.

Spoločnosť CREDO okrem iného vyvinula aj rad CREDO Diabetics. Vďaka zaobleným bezpečnostným koncovkám tieto výrobky minimalizujú riziko poranenia a sú tak dokonale prispôsobené potrebám diabetikov a ľudí s poruchami krvného obehu.

Credo Solingen používa aj ekologický obalový materiál "zelený plast" na výrobky na manikúru a pedikúru. Na rozdiel od bežného polyetylénu sa plast"Go Green", z ktorého sa vyrábajú výrobky CREDO, nevyrába z ropy, ale z cukrovej trstiny. Táto prírodná a obnoviteľná surovina viaže počas svojho rastu veľké množstvo CO2, čím pomáha znižovať škodlivé emisie skleníkových plynov. Po skončení cyklu používania možno všetky výrobky CREDO a ich obaly bezpečne vrátiť do recyklačného cyklu.

Ďalšou výhodou je využívanie slnečnej energie pri výrobe. Zohráva dôležitú úlohu počas výrobného procesu. Vďaka inštalácii solárnych panelov na budovách Credo Solingen ušetriť až 200 000 kilowattov elektrickej energie ročne. Spoločnosť CREDO však naďalej hľadá nové spôsoby, ako výrobu ešte viac šetriť životné prostredie.

Dodatočné parametre

Kategória: Nožnice na nechty
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.028 kg
Farba: fialová, ružová
? Solingen manikúrné nástroje: ÁNO
Hĺbka: 0.5
Šírka: 9
Výška: 4
? Délka: 9 cm
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Credo-Solingen-Logo-10

Spoločnosť Credo Solingen je jedným z predných výrobcov nástrojov pre manikúru a pedikúru pre profesionálov a patrí k priekupníkom v oblasti pedikérskych výrobkov.

Credo je zosobnením inovatívnych a vysoko kvalitných nástrojov určených pre pedikúru a manikúru. Starostlivosť o ruky a nohy je s nástrojmi Credo jednoduchá. Všetky výrobky Credo boli vyvinuté s ohľadom na najvyššie štandardy kvality. Od príslušenstva pre pedikúru a manikúru až po nástroje pre starostlivosť o tvár a vysoko kvalitné nástroje pre pediatrov aj profesionálnych pedikérov. Inovatívny dizajn, rozmanitý výber nástrojov pre pedikúru a manikúru i kvalita "Made in Solingen, Germany," to je filozofia spoločnosti Credo Solingen už od roku 1924. Všetky produkty, ktoré Credo exportuje do viac než 60 zemí po celom svete, môžu právom niesť svoje meno.

Okrem iného Credo tiež prišlo s radou s názvom Credo Diabetics. Ide o výrobky, ktoré vďaka zaobleným bezpečnostným hrotom minimalizujú riziko poranenia, a sú tak dokonalo prispôsobené potrebám diabetikov a osôb s poruchami krvného obehu.

Credo Solingen tiež používa ekologický obalový materiál zelený plast pre produkty na manikúru a pedikúru. Na rozdiel od bežného polyetylénu sa plast Go Green, z ktorého sú produkty Credo vyrobené, nevyrába z ropy, ale z cukrovej trstiny. Táto prírodná a obnoviteľná surovina viaže behom svojho rastu veľké množstvo CO2, a pomáha tak znižovať emisie škodlivých skleníkových plynov. Po ukončení cyklu používania sa dajú všetky produkty Credo a ich obaly bez obáv vrátiť do recyklačného cyklu.

Ďalším plusom je využitie solárnej energie behom výroby. Tá totiž hrá behom výrobného procesu dôležitú rolu. Vďaka inštaláciám solárnych panelov na budovách Credo Solingen ušetrí až 200 000 kilowattov elektrickej energie ročne. Aj naďalej hľadá Credo nové spôsoby ako spraviť výrobu ešte šetrnejšiu k životnému prostrediu.

Podobné produkty

credo solingen nuzy na nehty POP ART 8562 oranzove
€13,56
Skladom (1 ks)

Kvalitné nožnice na nechty CREDO SOLINGEN z poniklovanej ocele s oranžovou rukoväťou.

Kód: 4588
8406 1 kellermann nuzky na nehty sb 1804 mc n
€5,99
Skladom (3 ks)

Poniklované nožnice na nechty tradičnej nemeckej značky Kellermann s červenou rukoväťou.

Kód: 3479
9285 1 erbe solingen manikurni nuzky pro levaky 91327
€14,99
Skladom (>5 ks)

Majstrovsky ostrené nožnice pre ľavákov nemeckej značky ERBE Solingen z veľmi trvanlivej kovanej ocele.

Kód: 828
9891 1 solingen poniklovane pedikurove nuzky 991359 10 5 cm
€9,99
Skladom (4 ks)

Praktické pedikúrové nožnice pre bezpečné zastrihávanie nechtov na nohách

Kód: 893
9456 1 erbe solingen nerezove nuzky na nehty 81380
€19,99
Skladom (>5 ks)

Antialergické nerezové nožnice na nechty nemeckej značky Erbe Solingen vyrobené zo špeciálne kalenej ocele.

Kód: 6009
9489 3 erbe solingen nerezove pedikurni nuzky 91390 s mikrozuby
€29,99
Skladom (>5 ks)

Nerezové pedikúrske nožnice na nechty tradičné nemecké značky Erbe Solingen sú vyrobené zo špeciálne kalenej ocele.

Kód: 6020
8907 1 solingen nehtove nuzky 991322 sg gold
€11,19
Skladom (>5 ks)

Kvalitné pozlátené nožnice pre ľahké a bezpečné strihanie nechtov

Kód: 8907
8913 2 solingen nehtove nuzky 991315 sg mat
€9,99
Skladom (>5 ks)

Kvalitné nožnice značky Solingen v matovej úprave pre ľahké a bezpečné strihanie nechtov.

Kód: 8913