CREDO SOLINGEN Pochromované pedikúrové nožnice 86511

Kód: 4524
€15,19
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručenia

Antialergické mierne prehnuté nožnice CREDO SOLINGEN na pedikúru.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kvalitné pedikúrové nožnice od tradičnej nemeckej značky Credo Solingen. Z hľadiska použitia majú širšiu a pevnejšiu plochu, ale minimálne zaoblený hrot, aby nedošlo k zraneniu nechtového lôžka. Vďaka predĺženej rukoväti pre lepší pákový efekt sa jednoducho ovládajú a umožňujú bezpečné i jednoduché zastrihávanie nechtov. Nožnice sú vyrobené z pochromovanej ušľachtilej ocele matným povrchom, a sú tak vhodné aj pre alergikov na nikel. 

  • nožnice na nechty na nohách
  • minimálne prehnuté
  • matný pochromovaný povrch
  • vhodné aj pre alergikov na nikel
  • vyrobené v Nemecku

O značke: 

Credo Solingen dodáva kvalitu na základe skúseností už od roku 1924. Credo Solingen je jedna z dcérskych spoločností značky Solingen ("Made in Solingen"), ktorá zaručuje najvyššiu kvalitu a spokojnosť zákazníka. Spoločnosť vyrába produkty na domácu manikúru a pedikúru, ktoré sa vďaka jednoduchému používaniu stanú bežnou súčasťou domácej starostlivosti o vaše ruky a chodidlá.  Po skoro 100 rokov znamená CREDO inovatívnosť a vynaliezavosť. 

Dodatočné parametre

Kategória: Manikúrové nástroje
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.38 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Credo Solingen dodáva kvalitu na základe skúseností už od roku 1924. Credo Solingen je jedna z dcérskych spoločností značky Solingen ("Made in Solingen"), ktorá zaručuje najvyššiu kvalitu a spokojnosť zákazníka. Spoločnosť vyrába produkty na domácu manikúru a pedikúru, ktoré sa vďaka jednoduchému používaniu stanú bežnou súčasťou domácej starostlivosti o vaše ruky a chodidlá.  Po skoro 100 rokov znamená CREDO inovatívnosť a vynaliezavosť.