CREDO SOLINGEN Kombinované nožnice na nechty a kožtičku 8018

Kód: 4518
€13,29
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručenia

Kvalitné nožnice Credo Solingen na nechty a nechtovú kožtičku s pochromovanou povrchovou úpravou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Manikúrové nožnice Credo Solingen ponúkajú kombináciu nožníc na nechty i nechtovú kožtičku.Kliešte sú vyrobené zo špeciálne kalenej ocele s ušľachtilým matným povrchom, ktorý ich chráni pred koróziou. Vysoko kvalitné materiály a prvotriedne spracovanie zaručujú tomuto produktu dlhú životnosť. Vhodné aj pre alergikov na nikel. 

Extrémne štíhla špička je ideálna na strihanie jemnej kožtičky, zatiaľ čo širšia spodná polovica britvy skracuje nechty. Vďaka tomu sú nožnice presné pri strihaní nechtov na rukách, ale aj nohách.

  • jeden pár na nechty i kožtičku
  • mierne prehnuté ostrie
  • pochromovaná oceľ s dlhou životnosťou
  • zaoblená rukoväť
  • vyrobené v Nemecku

O značke: 

Credo Solingen dodáva kvalitu na základe skúseností už od roku 1924. Credo Solingen je jedna z dcérskych spoločností značky Solingen ("Made in Solingen"), ktorá zaručuje najvyššiu kvalitu a spokojnosť zákazníka. Spoločnosť vyrába produkty na domácu manikúru a pedikúru, ktoré sa vďaka jednoduchému používaniu stanú bežnou súčasťou domácej starostlivosti o vaše ruky a chodidlá.  Po skoro 100 rokov znamená CREDO inovatívnosť a vynaliezavosť. 

Dodatočné parametre

Kategória: Manikúrové nástroje
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.29 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Credo Solingen dodáva kvalitu na základe skúseností už od roku 1924. Credo Solingen je jedna z dcérskych spoločností značky Solingen ("Made in Solingen"), ktorá zaručuje najvyššiu kvalitu a spokojnosť zákazníka. Spoločnosť vyrába produkty na domácu manikúru a pedikúru, ktoré sa vďaka jednoduchému používaniu stanú bežnou súčasťou domácej starostlivosti o vaše ruky a chodidlá.  Po skoro 100 rokov znamená CREDO inovatívnosť a vynaliezavosť.