CREDO SOLINGEN SmartCutter Orezávač č. 1810 Rúžová

Kód: 4503
€11,39
Skladem (1 ks)
Možnosti doručenia

Orezávač Credo Solingen na zrohovatenú kožu na pätách v rúžovej farbe pre vašu domácu pedikúru.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Pri starostlivosti o telo je dôležité venovať dostatočnú pozornosť aj pokožke nôh. Tá je často hrubá a zrohovatená, tiež náchylná ku vzniku mozoľov a prasklín. K ich odstráneniu a prevencií stačí používať špeciálne pedikérske pomôcky. S orezávačom na nohy Credo SmartCutter sa ošetrenie nôh stáva nie len bezpečné, ale aj príjemné.

Rukoväť v príjemnej farbe je ergonomicky tvarovaná a zjednodušuje tak manipuláciu pri ošetrení nôh. Pred použitím pokožku zmäkčite. Povrch kože zanecháva jemný a hladký. Po použití opláchnite rašpľu pod tečúcou vodou.

V prípade poruchy krvného obehu alebo cukrovky sa pred použitím poraďte s lekárom. 

  • bezpečná manipulácia s použitím ergonomickej rukoväte
  • presný rez pomocou trojvrstvového kotúča
  • nádoba na odstránenú kožu
  • čistenie pod tečúcou vodou
  • vyrobené v Nemecku

O značke: 

Credo Solingen dodáva kvalitu na základe skúseností už od roku 1924. Credo Solingen je jedna z dcérskych spoločností značky Solingen ("Made in Solingen"), ktorá zaručuje najvyššiu kvalitu a spokojnosť zákazníka. Spoločnosť vyrába produkty na domácu manikúru a pedikúru, ktoré sa vďaka jednoduchému používaniu stanú bežnou súčasťou domácej starostlivosti o vaše ruky a chodidlá.  Po skoro 100 rokov znamená CREDO inovatívnosť a vynaliezavosť. 

Dodatočné parametre

Kategória: Manikúrové nástroje
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.56 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Credo Solingen dodáva kvalitu na základe skúseností už od roku 1924. Credo Solingen je jedna z dcérskych spoločností značky Solingen ("Made in Solingen"), ktorá zaručuje najvyššiu kvalitu a spokojnosť zákazníka. Spoločnosť vyrába produkty na domácu manikúru a pedikúru, ktoré sa vďaka jednoduchému používaniu stanú bežnou súčasťou domácej starostlivosti o vaše ruky a chodidlá.  Po skoro 100 rokov znamená CREDO inovatívnosť a vynaliezavosť.