CREDO SOLINGEN SmartCutter zrezávač kože na pätách 1812 zelený

Skartovač Credo Solingen na zrohovatenú pokožku na pätách v zelenej farbe pre vašu domácu pedikúru.

€11,96
Dostupnosť: Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 4586
CREDO SOLINGEN SmartCutter zrezávač kože na pätách 1812 zelený

Podrobný popis

Pri starostlivosti o telo je dôležité venovať dostatočnú pozornosť aj pokožke na nohách. Často je drsná a skorodovaná a je tiež náchylná na tvorbu mozoľov a prasklín. Na ich odstránenie a prevenciu stačí používať špeciálne pedikérske nástroje. So zastrihávačom chodidiel Credo SmartCutter je ošetrenie chodidiel nielen bezpečné, ale aj príjemné.

Príjemná rukoväť v pastelovej farbe je ergonomicky tvarovaná a uľahčuje manipuláciu pri ošetrovaní nôh. Pred použitím pokožku zjemnite. Zanecháva povrch pokožky jemný a hladký. Po použití rašpľu opláchnite pod tečúcou vodou.

V prípade porúch krvného obehu alebo cukrovky sa pred použitím poraďte s lekárom.

  • bezpečná manipulácia s ergonomickou rukoväťou
  • presné rezanie pomocou trojvrstvového noža
  • nádoba na odstránenú kožu
  • čistenie pod tečúcou vodou
  • vyrobené v Nemecku

O značke:

Credo-Solingen-Logo-10

Spoločnosť Credo Solingen je jedným z popredných výrobcov nástrojov na manikúru a pedikúru pre profesionálov a jedným z priekopníkov v oblasti výrobkov na pedikúru.

CREDO je stelesnením inovatívnych a vysokokvalitných nástrojov na pedikúru a manikúru. Starostlivosť o ruky a nohy je s nástrojmi Credo úplne jednoduchá a nekomplikovaná. Všetky výrobky CREDO boli vyvinuté s ohľadom na najvyššie štandardy kvality. Od príslušenstva na pedikúru a manikúru až po nástroje na tvár a vysokokvalitné nástroje pre podológov a profesionálnych pedikérov. Inovatívny dizajn, rozmanitý výber nástrojov na pedikúru a manikúru a kvalita"Made in Solingen, Nemecko", to je filozofia Credo Solingen od roku 1924 . Všetky výrobky, ktoré spoločnosť Credo vyváža do viac ako 60 krajín sveta, môžu právom niesť jej meno.

Spoločnosť CREDO okrem iného vyvinula aj rad CREDO Diabetics. Vďaka zaobleným bezpečnostným koncovkám tieto výrobky minimalizujú riziko poranenia a sú tak dokonale prispôsobené potrebám diabetikov a ľudí s poruchami krvného obehu.

Credo Solingen používa aj ekologický obalový materiál "zelený plast" na výrobky na manikúru a pedikúru. Na rozdiel od bežného polyetylénu sa plast"Go Green", z ktorého sa vyrábajú výrobky CREDO, nevyrába z ropy, ale z cukrovej trstiny. Táto prírodná a obnoviteľná surovina viaže počas svojho rastu veľké množstvo CO2, čím pomáha znižovať škodlivé emisie skleníkových plynov. Po skončení cyklu používania možno všetky výrobky CREDO a ich obaly bezpečne vrátiť do recyklačného cyklu.

Ďalšou výhodou je využívanie slnečnej energie pri výrobe. Zohráva dôležitú úlohu počas výrobného procesu. Vďaka inštalácii solárnych panelov na budovách Credo Solingen ušetriť až 200 000 kilowattov elektrickej energie ročne. Spoločnosť CREDO však naďalej hľadá nové spôsoby, ako výrobu ešte viac šetriť životné prostredie.

Dodatočné parametre

Kategória: Orezávače zrohovatenej kože na pätách
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.56 kg
Farba: zelená
Materiál: plast-oceľ
? Solingen manikúrné nástroje: ÁNO
Hĺbka: 1.5
Šírka: 19
Výška: 3.5
? Délka: 19 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Credo-Solingen-Logo-10

Spoločnosť Credo Solingen je jedným z predných výrobcov nástrojov pre manikúru a pedikúru pre profesionálov a patrí k priekupníkom v oblasti pedikérskych výrobkov.

Credo je zosobnením inovatívnych a vysoko kvalitných nástrojov určených pre pedikúru a manikúru. Starostlivosť o ruky a nohy je s nástrojmi Credo jednoduchá. Všetky výrobky Credo boli vyvinuté s ohľadom na najvyššie štandardy kvality. Od príslušenstva pre pedikúru a manikúru až po nástroje pre starostlivosť o tvár a vysoko kvalitné nástroje pre pediatrov aj profesionálnych pedikérov. Inovatívny dizajn, rozmanitý výber nástrojov pre pedikúru a manikúru i kvalita "Made in Solingen, Germany," to je filozofia spoločnosti Credo Solingen už od roku 1924. Všetky produkty, ktoré Credo exportuje do viac než 60 zemí po celom svete, môžu právom niesť svoje meno.

Okrem iného Credo tiež prišlo s radou s názvom Credo Diabetics. Ide o výrobky, ktoré vďaka zaobleným bezpečnostným hrotom minimalizujú riziko poranenia, a sú tak dokonalo prispôsobené potrebám diabetikov a osôb s poruchami krvného obehu.

Credo Solingen tiež používa ekologický obalový materiál zelený plast pre produkty na manikúru a pedikúru. Na rozdiel od bežného polyetylénu sa plast Go Green, z ktorého sú produkty Credo vyrobené, nevyrába z ropy, ale z cukrovej trstiny. Táto prírodná a obnoviteľná surovina viaže behom svojho rastu veľké množstvo CO2, a pomáha tak znižovať emisie škodlivých skleníkových plynov. Po ukončení cyklu používania sa dajú všetky produkty Credo a ich obaly bez obáv vrátiť do recyklačného cyklu.

Ďalším plusom je využitie solárnej energie behom výroby. Tá totiž hrá behom výrobného procesu dôležitú rolu. Vďaka inštaláciám solárnych panelov na budovách Credo Solingen ušetrí až 200 000 kilowattov elektrickej energie ročne. Aj naďalej hľadá Credo nové spôsoby ako spraviť výrobu ešte šetrnejšiu k životnému prostrediu.

Podobné produkty

CREDO SOLINGEN SmartCutter oranžový seřezávač kůže na patách č. 1810
€11,39
Skladom (>5 ks)

Orezávač Credo Solingen na zrohovatenú kožu na pätách v pastelovo broskyňovej farbe pre vašu domácu pedikúru.

Kód: 4502
PROD Smart cutter POP ART fialovy 72dpi
€11,39
Skladom (1 ks)

Orezávač Credo Solingen na zrohovatenú kožu na pätách v rúžovej farbe pre vašu domácu pedikúru.  

Kód: 4503
credo solingen smartcutter serezavac kuze na patach 1812 oranzovy
€11,99
Skladom (4 ks)

Skartovač Credo Solingen na skorodovanú kožu na pätách v oranžovej farbe pre vašu domácu pedikúru.

Kód: 4577
Erbe Solingen 2071 Laserova kulata oboustranna rasple na paty na zrohovatelou kuzi 16.5 cm c
€21,19
Skladom (>5 ks)

Obojstranná rašple z nehrdzavejúcej ocele Erbe Solingen na skorodovanú kožu na nohách so stojanom.

Kód: 6363
9921 6 erbe solingen keramicka rasple na nohy 2060 modra
€18,69
Skladom (>5 ks)

Modrá keramická rašple Erbe Solingen s ergonomickou rukoväťou.

Kód: 6117
credo solingen profiline nahradni papiry 3351 hrube 25 ks
€15,20
Skladom (5 ks)

Náhradné papiere Credo Solingen pre pilník Profi-line - balenie 25 kusov - hrubá zrnitosť

Kód: 4606
CREDO SOLINGEN Bezpečnostní seřezávač zrohovatělé kůže na patách popart oranzovy 2312 72dpi
€7,19
Skladom (>5 ks)

Credo Solingen bezpečnostný orezávač zrohovatenej kože na pätách v oranžovej farbe.

Kód: 4559
92023 rasple zelena
€5,39
Skladom (>5 ks)

Rašpľa Erbe Solingen na odstránenie zrohovatenej kože na chodidlách. 

Kód: 6289