Kellermann dámska cestovná sada na manikúru červená L 7215 MC RED

Kód: 3342
€29,99
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

Atraktívna kožená dámska 6-dielna manikúra nemeckej značky Kellermann, s neodolateľnými manikúrovými nástrojmi v červenej čerešňovej farbe

Detailné informácie

Podrobný popis

V tejto malej manikúre nemeckej značky Kellermann nájdete všetky potrebné pomôcky k pravidelnej údržbe vašich pestovaných nechtov - na cestách aj doma. Všetky nástroje v kvalite made in Solingen sú ladené do žiarivo červenej farby a sú uložené v červenom puzdre. Puzdro je vyrobené z pravej hovädzej kože s hladkou povrchovou úpravou a uzatvára sa na zips.

V téjto manikúre nájdete:

  • 1x nožnice na nechty
  • 1x otočné klieštiky pre ľahké skracovanie nechtov
  • 1x zafírový pilník s plastovou rukoväťou
  • 1x šikmú pinzetu 
  • 1x obojstranný plastový nástroj na údržbu čistých nechtov 
  • 1x obojstranný kovový nástroj s očkami

O značke Kellermann:

Kellermann je nemecká rodinná firma s tradíciou už od roku 1927, kedy bola založená Gustavom Kellermannom a jeho synmi. Prvotriedna kvalita a maximálna spokojnosť zákazníka vždy boli, sú a budú hlavné hodnoty tejto firmy. A kde inde by mohla táto firma vzniknúť než v nemeckom meste Solingen, preslávenom výrobou nožov a nožníc?

kellermann-logo-bile-web

LOGO - DREI Schwerter - THREE SWORDS

Toto logo sa teší dlhej histórii - skôr bol tento znak používaný nožiarmi a kováčmi mečov. Teraz toto logo s tromi mečmi, mieriaci špičkou dole, symbolizuje jednotu a silu. Od roku 1927 uplynula dlhá doba a medzitým sa vedenie firmy odovzdávalo zo syna na syna, ktorí boli majstri vo svojom odbore a usilovne sa v ňom vzdelávali. Od roku 2005 leží budúcnosť značky v rukách Larsa Kellermanna. Značka sa môže pýšiť svojou zaslúženou dobrou povesťou - či už kvôli dlhej životnosti výrobkov či ich vkusnému dizajnu.

Dodatočné parametre

Kategória: Dámske sady na manikúru
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.086 kg
Farba: červená
Materiál: syntetická koža
Počet nástrojov v sade: 6
Hĺbka: 2,5
Pre koho: dámske
Sady na manikúru: áno
Šírka: 10.5
Veľkost: S
Výška: 6
Rozmery: 10,5 x 6 x 2,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kellermann je nemecká rodinná firma s tradíciou už od roku 1927, kedy bola založená Gustavom Kellermannom a jeho synmi. Prvotriedna kvalita a maximálna spokojnosť zákazníka vždy boli, sú a budú hlavnými hodnotami tejto firmy. A kde inde by mohla táto firma vzniknúť než v nemeckom meste Solingen, preslávenom výrobou nožov a nožníc?

Logo - drei Schwerter - three swords

Toto logo sa teší dlhej histórií - predtým bol tento znak používaný výrobcami nožov a kováčmi mečov. Teraz ono logo s troma mečmi, mieriacimi špičkou dolu, symbolizuje jednotu a silu. Od roku 1927 uplynula dlhá doba a medzitým sa vedenie predávalo zo syna na syna, ktorí boli majstrami vo svojom odbore a pilne sa v ňom vzdelávali. Od roku 2005 leží budúcnosť značky v rukách Larsa Kellermanna. Značka sa môže pýšiť svojou zaslúženou dobrou povesťou - či už kvôli dlhej životnosti výrobkov či ich vkusnému dizajnu.