Kellermann nožnice na nechty SB 1804 MC N

Kód: 3479
€5,99
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia

Poniklované nožnice na nechty tradičnej nemeckej značky Kellermann s červenou rukoväťou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dokonale upravené nechty môžete získať jedine so správnymi manikúrními nástrojmi. Manikúrne nožnice na nechty a nechtovú kožičku sú základom pre starostlivosť o vaše nechty.

Nožnice na nechty Kellermann boli špeciálne navrhnuté pre presné strihanie nechtov. Majú unikátny tvar a veľmi ostré a prehnuté brity pre jednoduché strihanie nechtov na rukách aj na nohách. Sú vyrobené z kvalitnej poniklovanej ocele.

Pred každodennou starostlivosťou o nechty je najlepší pripraviť nohy a ruky niekoľkominútovú vodným kúpeľom.

 

O značke Kellermann:

Kellermann je nemecká rodinná firma s tradíciou už od roku 1927, kedy bola založená Gustavom Kellermannom a jeho synmi. Prvotriedna kvalita a maximálna spokojnosť zákazníka vždy boli, sú a budú hlavné hodnoty tejto firmy. A kde inde by mohla táto firma vzniknúť než v nemeckom meste Solingen, preslávenom výrobou nožov a nožníc?

kellermann-logo-bile-web

LOGO - DREI Schwerter - THREE SWORDS

Toto logo sa teší dlhej histórii - skôr bol tento znak používaný nožiarmi a kováčmi mečov. Teraz toto logo s tromi mečmi, mieriaci špičkou dole, symbolizuje jednotu a silu. Od roku 1927 uplynula dlhá doba a medzitým sa vedenie firmy odovzdávalo zo syna na syna, ktorí boli majstri vo svojom odbore a usilovne sa v ňom vzdelávali. Od roku 2005 leží budúcnosť značky v rukách Larsa Kellermanna. Značka sa môže pýšiť svojou zaslúženou dobrou povesťou - či už kvôli dlhej životnosti výrobkov či ich vkusnému dizajnu.

Dodatočné parametre

Kategória: Manikúrové a pedikúrové nástroje a prístroje
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.028 kg
Materiál: poniklovaná oceľ
Hĺbka: 0.5
Šírka: 9
Výška: 4.5
dĺžka: 9 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kellermann je nemecká rodinná firma s tradíciou už od roku 1927, kedy bola založená Gustavom Kellermannom a jeho synmi. Prvotriedna kvalita a maximálna spokojnosť zákazníka vždy boli, sú a budú hlavnými hodnotami tejto firmy. A kde inde by mohla táto firma vzniknúť než v nemeckom meste Solingen, preslávenom výrobou nožov a nožníc?

Logo - drei Schwerter - three swords

Toto logo sa teší dlhej histórií - predtým bol tento znak používaný výrobcami nožov a kováčmi mečov. Teraz ono logo s troma mečmi, mieriacimi špičkou dolu, symbolizuje jednotu a silu. Od roku 1927 uplynula dlhá doba a medzitým sa vedenie predávalo zo syna na syna, ktorí boli majstrami vo svojom odbore a pilne sa v ňom vzdelávali. Od roku 2005 leží budúcnosť značky v rukách Larsa Kellermanna. Značka sa môže pýšiť svojou zaslúženou dobrou povesťou - či už kvôli dlhej životnosti výrobkov či ich vkusnému dizajnu.