Kellermann nožnice na nechty BS 1802 MC N

Kód: 2920
€6,89
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

Poniklované nožnice na nechty tradičné nemecké značky Kellermann zo špeciálne kalenej ocele.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dokonale upravené nechty môžete získať jedine so správnymi manikúrními nástrojmi. manikúrové nožnice na nechty a nechtovú kožičku sú základom pre starostlivosť o vaše nechty.

Nožnice na nechty Kellermann boli špeciálne navrhnuté pre presné strihanie nechtov. Majú unikátny tvar a veľmi ostré a prehnuté brity pre jednoduché strihanie nechtov na rukách aj na nohách. Sú vyrobené z kvalitnej poniklovanej ocele.

Pred každodennou starostlivosťou o nechty je najlepší pripraviť nohy a ruky niekoľkominútovú vodným kúpeľom.

 

O značke Kellermann:

Kellermann je nemecká rodinná firma s tradíciou už od roku 1927, kedy bola založená Gustavom Kellermannom a jeho synmi. Prvotriedna kvalita a maximálna spokojnosť zákazníka vždy boli, sú a budú hlavné hodnoty tejto firmy. A kde inde by mohla táto firma vzniknúť než v nemeckom meste Solingen, preslávenom výrobou nožov a nožníc?

kellermann-logo-bile-web

LOGO - DREI Schwerter - THREE SWORDS

Toto logo sa teší dlhej histórii - skôr bol tento znak používaný nožiarmi a kováčmi mečov. Teraz toto logo s tromi mečmi, mieriaci špičkou dole, symbolizuje jednotu a silu. Od roku 1927 uplynula dlhá doba a medzitým sa vedenie firmy odovzdávalo zo syna na syna, ktorí boli majstri vo svojom odbore a usilovne sa v ňom vzdelávali. Od roku 2005 leží budúcnosť značky v rukách Larsa Kellermanna. Značka sa môže pýšiť svojou zaslúženou dobrou povesťou - či už kvôli dlhej životnosti výrobkov či ich vkusnému dizajnu.

Dodatočné parametre

Kategória: Manikúrové a pedikúrové nástroje a prístroje
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.029 kg
Materiál: poniklovaná oceľ
Hĺbka: 0.5
Pre koho: Unisex
Šírka: 9
Výška: 4.3
dĺžka: 9 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kellermann je nemecká rodinná firma s tradíciou už od roku 1927, kedy bola založená Gustavom Kellermannom a jeho synmi. Prvotriedna kvalita a maximálna spokojnosť zákazníka vždy boli, sú a budú hlavnými hodnotami tejto firmy. A kde inde by mohla táto firma vzniknúť než v nemeckom meste Solingen, preslávenom výrobou nožov a nožníc?

Logo - drei Schwerter - three swords

Toto logo sa teší dlhej histórií - predtým bol tento znak používaný výrobcami nožov a kováčmi mečov. Teraz ono logo s troma mečmi, mieriacimi špičkou dolu, symbolizuje jednotu a silu. Od roku 1927 uplynula dlhá doba a medzitým sa vedenie predávalo zo syna na syna, ktorí boli majstrami vo svojom odbore a pilne sa v ňom vzdelávali. Od roku 2005 leží budúcnosť značky v rukách Larsa Kellermanna. Značka sa môže pýšiť svojou zaslúženou dobrou povesťou - či už kvôli dlhej životnosti výrobkov či ich vkusnému dizajnu.