Kellermann nožnice na kožičku BS 1801 MC N

Kód: 2917
€6,89
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Možnosti doručenia

Nožnice Kellermann na nechtovú kožičku s mierne zakrivenou tenkou špičkou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dokonale upravené nechty môžete získať jedine so správnymi manikúrními nástrojmi. manikúrové nožnice na nechty a nechtovú kožičku sú základom pre starostlivosť o vaše nechty.

Nožnice na kožičku Kellermann boli špeciálne navrhnuté pre odstránenie prebytočnej kožtičky. Sú vyrobené z kvalitnej poniklovanej ocele. Majú unikátny tvar a vďaka tomu odstraňujú citlivú kožičku nechtov jemne a opatrne - až do krajov nechtov.

Pred každodennou starostlivosťou o nechty je najlepší pripraviť nohy a ruky niekoľkominútovú vodným kúpeľom.

 O značke Kellermann:

Kellermann je nemecká rodinná firma s tradíciou už od roku 1927, kedy bola založená Gustavom Kellermannom a jeho synmi. Prvotriedna kvalita a maximálna spokojnosť zákazníka vždy boli, sú a budú hlavné hodnoty tejto firmy. A kde inde by mohla táto firma vzniknúť než v nemeckom meste Solingen, preslávenom výrobou nožov a nožníc?

kellermann-logo-bile-web

LOGO - DREI SCHWERTER - THREE SWORDS

Toto logo sa teší dlhej histórii - skôr bol tento znak používaný nožiarmi a kováčmi mečov. Teraz toto logo s tromi mečmi, mieriaci špičkou dole, symbolizuje jednotu a silu. Od roku 1927 uplynula dlhá doba a medzitým sa vedenie firmy odovzdávalo zo syna na syna, ktorí boli majstri vo svojom odbore a usilovne sa v ňom vzdelávali. Od roku 2005 leží budúcnosť značky v rukách Larsa Kellermanna. Značka sa môže pýšiť svojou zaslúženou dobrou povesťou - či už kvôli dlhej životnosti výrobkov či ich vkusnému dizajnu.

Dodatočné parametre

Kategória: Manikúrové a pedikúrové nástroje a prístroje
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.029 kg
Farba: strieborná
Materiál: poniklovaná oceľ
Hĺbka: 0.5
Pre koho: Unisex
Šírka: 9
Výška: 4.3
dĺžka: 9 cm
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
AM Avatar autora | 20.10.2022
Som spokojná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kellermann je nemecká rodinná firma s tradíciou už od roku 1927, kedy bola založená Gustavom Kellermannom a jeho synmi. Prvotriedna kvalita a maximálna spokojnosť zákazníka vždy boli, sú a budú hlavnými hodnotami tejto firmy. A kde inde by mohla táto firma vzniknúť než v nemeckom meste Solingen, preslávenom výrobou nožov a nožníc?

Logo - drei Schwerter - three swords

Toto logo sa teší dlhej histórií - predtým bol tento znak používaný výrobcami nožov a kováčmi mečov. Teraz ono logo s troma mečmi, mieriacimi špičkou dolu, symbolizuje jednotu a silu. Od roku 1927 uplynula dlhá doba a medzitým sa vedenie predávalo zo syna na syna, ktorí boli majstrami vo svojom odbore a pilne sa v ňom vzdelávali. Od roku 2005 leží budúcnosť značky v rukách Larsa Kellermanna. Značka sa môže pýšiť svojou zaslúženou dobrou povesťou - či už kvôli dlhej životnosti výrobkov či ich vkusnému dizajnu.