Erbe Solingen celokovový zafírový pilník na nechty 92463

Kód: 6060
€12,49
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

Celokovový zafírový pilník na nechty Erbe Solingen - váš nepostrádateľný pomocník pre dokonale pestované ruky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zafírový pilník je jeden z najviac používaných manikúrový nástrojov, je to univerzálny pomocník pre dokonale upravené ruky. Zafírový pilník nepoškodzuje nechty a je určený pre úpravu najmä suchých nechtov.

Celokovový zafírový pilník Erbe Solingen je vyrobený z jedného kusa tvrdenej ocele v matnej úprave. Čepeľ pilníka je potiahnutá zafírovým prachom, ktorý brúsi necht. Hrubá strana slúži k jednoduchému vytvarovanie nechtu, jemná strana pre jeho vyhladenie. Špičku pilníka možno využiť na čistenie nechtov.

Tento manikúrový nástroj je vyrobený zo špeciálne kalenej ocele odolnej voči korózii a vďaka tomu má dlhú životnosť. Možno ho jednoducho čistiť pod tečúcou vodou. Je vhodný aj pre profesionálny používanie.

 

 Erbe Solingen  

O značke ERBE SOLINGEN:

Značka Erbe Solingen patrí do rodiny produktov nemeckého tradičného výrobcu Becker Solingen. Becker Solingen je nemecká rodinná firma s tradíciou od roku 1930 . Meno značke dal svojimi iniciály zakladateľ firmy Erich Becker.  Rodina Beckerových už tretiu generáciu vyrába vysoko kvalitné manikúrové oceľové nástroje pod značkou Erbe Solingen.

 Výrobca Becker Solingen sa pýši prestížnou ochrannou známkou Made in Solingen, ktorá zaručuje najvyššiu kvalitu ocele. Práve kvalita je jedna z hlavných hodnôt tohto výrobcu, preto je tiež každý produkt starostlivo testovaný, než je uvedený na trh.

 Dlhoročná tradícia spolu s remeselnou zručnosťou radí teraz výrobky Erbe k najoceňovanejším produktom starostlivosti o telo na celom svete.

Dodatočné parametre

Kategória: Pilníky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.05 kg
Farba: sivá
Materiál: nerezová oceľ
? Solingen manikúrné nástroje: ÁNO
Hĺbka: 0.5
Pre koho: Unisex
Šírka: 13
Výška: 1.5

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 Erbe Solingen  

O značke ERBE SOLINGEN:

Značka Erbe Solingen patrí do rodiny produktov nemeckého tradičného výrobcu Becker Solingen. Becker Solingen je nemecká rodinná firma s tradíciou od roku 1930. Meno tejto značke dal svojimi iniciálami jej zakladateľ Erich Becker. Rodina Beckerovcov už po tretiu generáciu vyrába vysoko kvalitné manikúrové oceľové nástroje pod značkou Erbe Solingen. 

Výrobca Becker Solingen sa pýši prestížnou ochrannou známkou Made in Solingen, ktorá ručí za najvyššiu kvalitu ocele. Práve kvalita je jedná z hlavých hodnôt tohto výrobcu, preto je každý produkt starostlivo otestovaný pred tým, než je uvedený na trh.

Dlhoročná tradícia spolu s remeselnou zručnosťou momentálne radí výrobky Erbe k najoceňovanejším produktom starostlivosti o telo na celom svete.