Kellermann orezávač kože na nohách BS 5504 biely

Kód: 2996
€4,69
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
14.6.2023
Možnosti doručenia

Zrezávač zrohovatenej kože na nohách nemeckej značky Kellermann.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zrezávač zrohovatenej kože nemeckej značky Kellermann z oblasti SOLINGEN. Orezávač zrohovatenej kože na nohách je určený na domáce použitie. Samotný zrezávač je vyrobený z poniklovanej ocele. Ergonomicky tvarovaná rukoväť škrabky na päty je vyrobená z plastu v bielej farbe. Výmena žiletiek je veľmi jednoduchá.

Tip: Odporúčame prikúpiť dalšie náhradné žiletky KELLERMANN zo Solingenu - kvalita made in Germany. 

5505-kellerman-ziletky

 

O značke Kellermann:

Kellermann je nemecká rodinná firma s tradíciou už od roku 1927, kedy bola založená Gustavom Kellermannom a jeho synmi. Prvotriedna kvalita a maximálna spokojnosť zákazníka vždy boli, sú a budú hlavné hodnoty tejto firmy. A kde inde by mohla táto firma vzniknúť než v nemeckom meste Solingen, preslávenom výrobou nožov a nožníc?

kellermann-logo-bile-web

LOGO - DREI Schwerter - THREE SWORDS

Toto logo sa teší dlhej histórii - skôr bol tento znak používaný nožiarmi a kováčmi mečov. Teraz toto logo s tromi mečmi, mieriaci špičkou dole, symbolizuje jednotu a silu. Od roku 1927 uplynula dlhá doba a medzitým sa vedenie firmy odovzdávalo zo syna na syna, ktorí boli majstri vo svojom odbore a usilovne sa v ňom vzdelávali. Od roku 2005 leží budúcnosť značky v rukách Larsa Kellermanna. Značka sa môže pýšiť svojou zaslúženou dobrou povesťou - či už kvôli dlhej životnosti výrobkov či ich vkusnému dizajnu.

Dodatočné parametre

Kategória: Orezávače zrohovatenej kože na pätách
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.04 kg
Farba: biela
Materiál: poniklovaná oceľ
Pre koho: Unisex
? Dĺžka: 15 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kellermann je nemecká rodinná firma s tradíciou už od roku 1927, kedy bola založená Gustavom Kellermannom a jeho synmi. Prvotriedna kvalita a maximálna spokojnosť zákazníka vždy boli, sú a budú hlavnými hodnotami tejto firmy. A kde inde by mohla táto firma vzniknúť než v nemeckom meste Solingen, preslávenom výrobou nožov a nožníc?

Logo - drei Schwerter - three swords

Toto logo sa teší dlhej histórií - predtým bol tento znak používaný výrobcami nožov a kováčmi mečov. Teraz ono logo s troma mečmi, mieriacimi špičkou dolu, symbolizuje jednotu a silu. Od roku 1927 uplynula dlhá doba a medzitým sa vedenie predávalo zo syna na syna, ktorí boli majstrami vo svojom odbore a pilne sa v ňom vzdelávali. Od roku 2005 leží budúcnosť značky v rukách Larsa Kellermanna. Značka sa môže pýšiť svojou zaslúženou dobrou povesťou - či už kvôli dlhej životnosti výrobkov či ich vkusnému dizajnu.