GöSol Solingen nožnice na nechty 151560009402

Kód: 7017
€9,99
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia

Nožnice na nechty GöSol zo špeciálne kalenej ocele. Vyrobené v Nemecku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vysoko kvalitné nožnice GöSol na nechty pre dokonalú starostlivosť o nechty doma i na cestách. Majú veľmi ostré, mierne zakrivené brity pre presné strihanie nechtov. Sú vyrobené zo špeciálne kalenej ocele a sú poniklované.

  • poniklovaná extra trvanlivá kovaná oceľ
  • mierne zakrivená čepeľ pre presné skrátenie nechtov
  • skrutku pre jemné nastavenie nožníc
  • dokonale naostrený brit nožníc
  • jednoduché použitie
  • kvalitný materiál: najlepšie spracovanie, kontrola kvality a dlhá životnosť
  • vyrobené v Solingene

 

 

Gosol_logo_manikury-small

O značke GöSol:


Manufaktúra GöSol je jedným z popredných výrobcov vysoko kvalitných nástrojov pre manikúru a pedikúru z ocele. Vznikla ako rodinná firma v roku 1953 a dnes už tretej generácie potomkov zakladateľov vyrába vysoko kvalitné nástroje na manikúru a pedikúru "Made in Solingen".

Výroba prebieha na najmodernejších strojoch v kombinácii s ručnou prácou vysoko kvalifikovaných a skúsených remeselníkov a využitím znalostí a zručností odovzdávaných z generácie na generáciu. Tradičná ručná výroba je stále potrebná a je dôležitým kvalitatívnym prvkom, ktorý robí manikúrne nástroje a sady na manikúru jedinečnými.

Celosvetovo známa firma s takmer 70-ročnou tradíciou je oceňovaná pre svoju vysokú kvalitu a vynikajúci dizajn svojich produktov.

Dodatočné parametre

Kategória: Nožnice na nechty
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.026 kg
Farba: strieborná
Materiál: poniklovaná oceľ
? Solingen manikúrné nástroje: ÁNO
Hĺbka: 0.5
Šírka: 9
Výška: 4
dĺžka: 9 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Gosol_logo_manikury-small

O značke GöSol:


Manufaktúra GöSol je jedným z popredných výrobcov vysoko kvalitných nástrojov pre manikúru a pedikúru z ocele. Vznikla ako rodinná firma v roku 1953 a dnes už tretia generácia potomkov zakladateľov vyrába vysoko kvalitné nástroje na manikúru a pedikúru "Made in Solingen".

Výroba prebieha na najmodernejších strojoch v kombinácii s ručnou prácou vysoko kvalifikovaných a skúsených remeselníkov s využitím znalostí a zručností odovzdávaných z generácie na generáciu. Tradičná ručná výroba je stále potrebná a je dôležitým kvalitatívnym prvkom, ktorý robí manikúrne nástroje a sady na manikúru jedinečnými.

Celosvetovo známa firma s takmer 70-ročnou tradíciou je oceňovaná pre svoju vysokú kvalitu a vynikajúci dizajn svojich produktov.