Erbe Solingen prevodové nerezové kliešte na nechty 91768

Kód: 6034
ZADARMOZADARMO
9531 1 erbe solingen prevodove nerezove kleste na nehty 91768
€76,99
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia

Veľmi kvalitné nerezové kliešte na nechty tradičné nemecké značky Erbe Solingen sú vyrobené zo špeciálne kalenej ocele.

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľmi kvalitné kliešte na nechty značky Erbe Solingen, z prémiovej kolekcie vyrobené zo špeciálne kalenej ocele nemeckým tradičným výrobcom Becker Solingen.

Kliešte na nechty sa používajú vždy, keď na strihanie nechtov už nestačí bežné nožnice. Tieto masívne kliešte majú dvojitý kĺb s pružinovým mechanizmom, ktorý uľahčuje vyvíjanie tlaku a preto stačí minimálny stisk a nechty uštipnite s menšou úsilím. Preto sú vhodné pre presné a ľahké strihanie i tých najtvrdších nechtov na nohách. Pre ľahšiu manipuláciu majú vrúbkovanou rukoväť. Mierne zaoblené ostrie je 14 mm dlhé a celková dĺžka klieští je 13,5 cm.

Prémiová kolekcia Inox-Edition je vyrobená z nerezovej špeciálne kalenej, za tepla kovanej ocele s presným brúsením a je veľmi odolná proti opotrebeniu. Všetky nástroje tejto rady sa môžu sterilizovať a sú vhodné aj pre profesionálne používanie.

 

 Erbe Solingen  

O značke ERBE SOLINGEN:

Značka Erbe Solingen patrí do rodiny produktov nemeckého tradičného výrobcu Becker Solingen. Becker Solingen je nemecká rodinná firma s tradíciou od roku 1930 . Meno značke dal svojimi iniciály zakladateľ firmy Erich Becker.  Rodina Beckerových už tretiu generáciu vyrába vysoko kvalitné manikúrové oceľové nástroje pod značkou Erbe Solingen.

 Výrobca Becker Solingen sa pýši prestížnou ochrannou známkou Made in Solingen, ktorá zaručuje najvyššiu kvalitu ocele. Práve kvalita je jedna z hlavných hodnôt tohto výrobcu, preto je tiež každý produkt starostlivo testovaný, než je uvedený na trh.

 Dlhoročná tradícia spolu s remeselnou zručnosťou radí teraz výrobky Erbe k najoceňovanejším produktom starostlivosti o telo na celom svete.

Dodatočné parametre

Kategória: Klieštiky na nechty
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.113 kg
Farba: sivá
Materiál: nerezová oceľ
? Solingen manikúrné nástroje: ÁNO
Hĺbka: 1
Pre koho: Unisex
Šírka: 13.5
Výška: 4.5
dĺžka: 13,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 Erbe Solingen  

O značke ERBE SOLINGEN:

Značka Erbe Solingen patrí do rodiny produktov nemeckého tradičného výrobcu Becker Solingen. Becker Solingen je nemecká rodinná firma s tradíciou od roku 1930. Meno tejto značke dal svojimi iniciálami jej zakladateľ Erich Becker. Rodina Beckerovcov už po tretiu generáciu vyrába vysoko kvalitné manikúrové oceľové nástroje pod značkou Erbe Solingen. 

Výrobca Becker Solingen sa pýši prestížnou ochrannou známkou Made in Solingen, ktorá ručí za najvyššiu kvalitu ocele. Práve kvalita je jedná z hlavých hodnôt tohto výrobcu, preto je každý produkt starostlivo otestovaný pred tým, než je uvedený na trh.

Dlhoročná tradícia spolu s remeselnou zručnosťou momentálne radí výrobky Erbe k najoceňovanejším produktom starostlivosti o telo na celom svete.