Erbe Solingen údržbový olej na manikúrové nástroje 91799

Kód: 6036
€15,99
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

Olej na údržbu manikúrových a pedikúrových klieští a nožníc v tube v tvare pera.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vysoko výkonný multifunkčný olej pre starostlivosť o manikúrne a pedikúrne kliešte a nožnice. Je v tube v tvare pera dlhé 15 cm. Má malú úzku kanylu s uzáverom.

Tento olej je vynikajúci mazivo , chráni proti oxidácii a korózii . Je vhodný na údržbu jemnej mechaniky ako sú hodinky, zámky, zbrane. Jeho jednoduchú aplikáciu ocenia aj domáci majstri pri údržbe šijacích strojov či modelári.

 

 

 Erbe Solingen  

O značke ERBE SOLINGEN:

Značka Erbe Solingen patrí do rodiny produktov nemeckého tradičného výrobcu Becker Solingen. Becker Solingen je nemecká rodinná firma s tradíciou od roku 1930 . Meno značke dal svojimi iniciály zakladateľ firmy Erich Becker.  Rodina Beckerových už tretiu generáciu vyrába vysoko kvalitné manikúrové oceľové nástroje pod značkou Erbe Solingen.

 Výrobca Becker Solingen sa pýši prestížnou ochrannou známkou Made in Solingen, ktorá zaručuje najvyššiu kvalitu ocele. Práve kvalita je jedna z hlavných hodnôt tohto výrobcu, preto je tiež každý produkt starostlivo testovaný, než je uvedený na trh.

 Dlhoročná tradícia spolu s remeselnou zručnosťou radí teraz výrobky Erbe k najoceňovanejším produktom starostlivosti o telo na celom svete.

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalšie manikúrové nástroje
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.041 kg
Farba: sivá
Materiál: olej
? Solingen manikúrné nástroje: ÁNO
Pre koho: Unisex
Šírka: 15
dĺžka: 15 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 Erbe Solingen  

O značke ERBE SOLINGEN:

Značka Erbe Solingen patrí do rodiny produktov nemeckého tradičného výrobcu Becker Solingen. Becker Solingen je nemecká rodinná firma s tradíciou od roku 1930. Meno tejto značke dal svojimi iniciálami jej zakladateľ Erich Becker. Rodina Beckerovcov už po tretiu generáciu vyrába vysoko kvalitné manikúrové oceľové nástroje pod značkou Erbe Solingen. 

Výrobca Becker Solingen sa pýši prestížnou ochrannou známkou Made in Solingen, ktorá ručí za najvyššiu kvalitu ocele. Práve kvalita je jedná z hlavých hodnôt tohto výrobcu, preto je každý produkt starostlivo otestovaný pred tým, než je uvedený na trh.

Dlhoročná tradícia spolu s remeselnou zručnosťou momentálne radí výrobky Erbe k najoceňovanejším produktom starostlivosti o telo na celom svete.