Erbe Solingen rašpľa na zrohovatenú pokožku 92024 pastelovo ružová

Kód: 6040
€6,79
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia

Rašpľa Erbe Solingen na zrohovatenú pokožku na chodidlách pre vašu domácu pedikúru v pastelovo ružovej farbe.

Detailné informácie

Podrobný popis

S touto veľkou rašpľou značky Erbe Solingen zvládnete každodennú starostlivosť o vašu zrohovatenú kožu na nohách v pohodlí domova.

Rašpla sa používa na odstránenie stvrdnutej koža na chodidlách. Samotná rašple je vyrobená z ušľachtilej nerezové ocele. Ergonomická rukoväť v príjemnej pastelovej farbe je ergonomicky tvarovaná a uľahčuje tak manipuláciu pri ošetrenie nôh. Plochu kože zanecháva jemnú a hladkú. Po použití opláchnite rašple pod tečúcou vodou. Je možné ju aj sterilizovať .

V prípade poruchy krvného obehu alebo cukrovky sa pred použitím poraďte s lekárom.

 

 

 Erbe Solingen  

O značke ERBE SOLINGEN:

Značka Erbe Solingen patrí do rodiny produktov nemeckého tradičného výrobcu Becker Solingen. Becker Solingen je nemecká rodinná firma s tradíciou od roku 1930 . Meno značke dal svojimi iniciály zakladateľ firmy Erich Becker.  Rodina Beckerových už tretiu generáciu vyrába vysoko kvalitné manikúrové oceľové nástroje pod značkou Erbe Solingen.

 Výrobca Becker Solingen sa pýši prestížnou ochrannou známkou Made in Solingen, ktorá zaručuje najvyššiu kvalitu ocele. Práve kvalita je jedna z hlavných hodnôt tohto výrobcu, preto je tiež každý produkt starostlivo testovaný, než je uvedený na trh.

 Dlhoročná tradícia spolu s remeselnou zručnosťou radí teraz výrobky Erbe k najoceňovanejším produktom starostlivosti o telo na celom svete.

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalšie manikúrové nástroje
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.028 kg
Farba: ružová
Materiál: plast-oceľ
? Solingen manikúrné nástroje: ÁNO
Hĺbka: 0.5
Pre koho: Unisex
Šírka: 18
Výška: 3
dĺžka: 18 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 Erbe Solingen  

O značke ERBE SOLINGEN:

Značka Erbe Solingen patrí do rodiny produktov nemeckého tradičného výrobcu Becker Solingen. Becker Solingen je nemecká rodinná firma s tradíciou od roku 1930. Meno tejto značke dal svojimi iniciálami jej zakladateľ Erich Becker. Rodina Beckerovcov už po tretiu generáciu vyrába vysoko kvalitné manikúrové oceľové nástroje pod značkou Erbe Solingen. 

Výrobca Becker Solingen sa pýši prestížnou ochrannou známkou Made in Solingen, ktorá ručí za najvyššiu kvalitu ocele. Práve kvalita je jedná z hlavých hodnôt tohto výrobcu, preto je každý produkt starostlivo otestovaný pred tým, než je uvedený na trh.

Dlhoročná tradícia spolu s remeselnou zručnosťou momentálne radí výrobky Erbe k najoceňovanejším produktom starostlivosti o telo na celom svete.