Erbe Solingen nerezové kliešte na nechty 91754 Professionall

Kód: 6033
ZADARMOZADARMO
9528 1 erbe solingen nerezove kleste na nehty 91754 professional
€111,99
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia

Sterilizovateľné nerezové kliešte na nechty tradičné nemecké značky Erbe Solingen sú vyrobené zo špeciálne kalenej ocele.

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľmi kvalitné kliešte na nechty značky ERBE SOLINGEN , prémiovej rady Professionall sú vyrobené z ušľachtilej ocele. Kliešte na nechty sa používajú vždy, keď na strihanie nechtov už nestačí bežné nožnice. Kliešte majú dvojitú pružinu, ktorá uľahčuje vyvíjanie tlaku a preto stačí minimálna stisk a nechty uštipnite s menšou úsilím a presne. Preto sú vhodné na strihanie i veľmi tvrdých nechtov. Špicaté ostrie je 14 mm dlhé a celková dĺžka klieštikov je 11,5 cm.

Manikúrové nástroje z prémiovej kolekcie Professionall sú vyrobené z ušľachtilej nerezovej špeciálne kalenej ocele odolnej voči korózii a vďaka tomu majú dlhú životnosť. Výrobky z kolekcie Professionall majú záruku 5 rokov a je možné ich sterilizovať. Kolekcia Professionall je prémiový rad nástrojov vhodná pre profesionálny použitie v pedikúrnych salónoch či nechtových štúdiách.

Značka Erbe Solingen patrí do rodiny produktov nemeckého tradičného výrobcu Becker Solingen, ktorý už od roku 1930 vyrába tie najkvalitnejšie manikúrový nástroje.

 

 Erbe Solingen  

O značke ERBE SOLINGEN:

Značka Erbe Solingen patrí do rodiny produktov nemeckého tradičného výrobcu Becker Solingen. Becker Solingen je nemecká rodinná firma s tradíciou od roku 1930 . Meno značke dal svojimi iniciály zakladateľ firmy Erich Becker.  Rodina Beckerových už tretiu generáciu vyrába vysoko kvalitné manikúrové oceľové nástroje pod značkou Erbe Solingen.

 Výrobca Becker Solingen sa pýši prestížnou ochrannou známkou Made in Solingen, ktorá zaručuje najvyššiu kvalitu ocele. Práve kvalita je jedna z hlavných hodnôt tohto výrobcu, preto je tiež každý produkt starostlivo testovaný, než je uvedený na trh.

 Dlhoročná tradícia spolu s remeselnou zručnosťou radí teraz výrobky Erbe k najoceňovanejším produktom starostlivosti o telo na celom svete.

Dodatočné parametre

Kategória: Klieštiky na nechty
Záruka: 5 let
Hmotnosť: 0.065 kg
Farba: sivá
Materiál: nerezová oceľ
? Solingen manikúrné nástroje: ÁNO
Hĺbka: 1
Pre koho: Unisex
Šírka: 11.5
Výška: 5
dĺžka: 11,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 Erbe Solingen  

O značke ERBE SOLINGEN:

Značka Erbe Solingen patrí do rodiny produktov nemeckého tradičného výrobcu Becker Solingen. Becker Solingen je nemecká rodinná firma s tradíciou od roku 1930. Meno tejto značke dal svojimi iniciálami jej zakladateľ Erich Becker. Rodina Beckerovcov už po tretiu generáciu vyrába vysoko kvalitné manikúrové oceľové nástroje pod značkou Erbe Solingen. 

Výrobca Becker Solingen sa pýši prestížnou ochrannou známkou Made in Solingen, ktorá ručí za najvyššiu kvalitu ocele. Práve kvalita je jedná z hlavých hodnôt tohto výrobcu, preto je každý produkt starostlivo otestovaný pred tým, než je uvedený na trh.

Dlhoročná tradícia spolu s remeselnou zručnosťou momentálne radí výrobky Erbe k najoceňovanejším produktom starostlivosti o telo na celom svete.