Erbe Solingen nerezové kliešte na nechtovú kožičku 91693 Professionall

Kód: 6026
€48,99
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
14.6.2023
Možnosti doručenia

Sterilizovateľné nerezové kliešte na nechtovú kožičku tradičné nemecké značky Erbe Solingen sú vyrobené zo špeciálne kalenej ocele.

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľmi kvalitné kliešte na nechtovú kožičku značky ERBE SOLINGEN , prémiovej rady Professionall sú vyrobené z ušľachtilej ocele. Špeciálne tvarované kliešte s dvojitou pružinou umožňujú jednoduché a bezpečné odstránenie prebytočnej či poškodené kožičky tak, aby nedošlo k zraneniu nechtového lôžka. Prebytočnú kožičku či záderu jednoducho uchopte čeľusťami klieští a uštipnite. Dĺžka ostria je 10 mm, celková dĺžka klieštikov je 10 cm.

manikúrový nástroje z prémiovej kolekcie Professionall sú vyrobené z ušľachtilej nerezové špeciálne kalenej ocele odolnej voči korózii a vďaka tomu majú dlhú životnosť. Výrobky z kolekcie Professionall majú záruku 5 rokov a je možné ich sterilizovať. Kolekcia Professionall je prémiový rad nástrojov vhodná pre profesionálny použitie v pedikúrových salónoch či nechtových štúdiách.

Značka Erbe Solingen patrí do rodiny produktov nemeckého tradičného výrobcu Becker Solingen, ktorý už od roku 1930 vyrába tie najkvalitnejšie manikúrový nástroje.

 

 

 Erbe Solingen  

O značke ERBE SOLINGEN:

Značka Erbe Solingen patrí do rodiny produktov nemeckého tradičného výrobcu Becker Solingen. Becker Solingen je nemecká rodinná firma s tradíciou od roku 1930 . Meno značke dal svojimi iniciály zakladateľ firmy Erich Becker.  Rodina Beckerových už tretiu generáciu vyrába vysoko kvalitné manikúrové oceľové nástroje pod značkou Erbe Solingen.

 Výrobca Becker Solingen sa pýši prestížnou ochrannou známkou Made in Solingen, ktorá zaručuje najvyššiu kvalitu ocele. Práve kvalita je jedna z hlavných hodnôt tohto výrobcu, preto je tiež každý produkt starostlivo testovaný, než je uvedený na trh.

 Dlhoročná tradícia spolu s remeselnou zručnosťou radí teraz výrobky Erbe k najoceňovanejším produktom starostlivosti o telo na celom svete.

Dodatočné parametre

Kategória: Klieštiky na nechtovú kožtičku
Záruka: 5 let
Hmotnosť: 0.055 kg
Farba: sivá
Materiál: nerezová oceľ
Pre koho: Unisex
? Solingen manikúrné nástroje: ÁNO
dĺžka: 10 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 Erbe Solingen  

O značke ERBE SOLINGEN:

Značka Erbe Solingen patrí do rodiny produktov nemeckého tradičného výrobcu Becker Solingen. Becker Solingen je nemecká rodinná firma s tradíciou od roku 1930. Meno tejto značke dal svojimi iniciálami jej zakladateľ Erich Becker. Rodina Beckerovcov už po tretiu generáciu vyrába vysoko kvalitné manikúrové oceľové nástroje pod značkou Erbe Solingen. 

Výrobca Becker Solingen sa pýši prestížnou ochrannou známkou Made in Solingen, ktorá ručí za najvyššiu kvalitu ocele. Práve kvalita je jedná z hlavých hodnôt tohto výrobcu, preto je každý produkt starostlivo otestovaný pred tým, než je uvedený na trh.

Dlhoročná tradícia spolu s remeselnou zručnosťou momentálne radí výrobky Erbe k najoceňovanejším produktom starostlivosti o telo na celom svete.