CREDO SOLINGEN Nožnice na nechtovú kožičku POPART č.10562 žlté

Nožnice na nechty od nemeckej značky Credo Solingen z poniklovanej ocele v žltej farbe z kolekcie POPART.

€13,16
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 4602
CREDO SOLINGEN Nožnice na nechtovú kožičku POPART č.10562 žlté

Podrobný popis

Veľmi kvalitné nožnice na nechty od tradičnej nemeckej značky Credo Solingen. Majú veľmi ostré, jemne zahnuté a štíhle čepele a špeciálny tvar na strihanie nechtovej kožičky.

 • na jemnú nechtovú kožičku
 • ergonomický dizajn na jednoduché používanie
 • mierne zakrivená dlhá čepeľ
 • zaoblená rukoväť
 • vyrobené v Nemecku

O značke:

                                                      Credo-Solingen-Logo-10

Spoločnosť Credo Solingen je jedným z popredných výrobcov nástrojov na manikúru a pedikúru pre profesionálov a jedným z priekopníkov v oblasti výrobkov na pedikúru.

CREDO je stelesnením inovatívnych a vysokokvalitných nástrojov na pedikúru a manikúru. Starostlivosť o ruky a nohy je s nástrojmi Credo úplne jednoduchá a nekomplikovaná. Všetky výrobky CREDO boli vyvinuté s ohľadom na najvyššie štandardy kvality. Od príslušenstva na pedikúru a manikúru až po nástroje na tvár a vysokokvalitné nástroje pre podológov a profesionálnych pedikérov. Inovatívny dizajn, rozmanitý výber nástrojov na pedikúru a manikúru a kvalita"Made in Solingen, Nemecko", to je filozofia Credo Solingen od roku 1924 . Všetky výrobky, ktoré spoločnosť Credo vyváža do viac ako 60 krajín sveta, môžu právom niesť jej meno.

Spoločnosť CREDO okrem iného vyvinula aj rad CREDO Diabetics. Vďaka zaobleným bezpečnostným koncovkám tieto výrobky minimalizujú riziko poranenia a sú tak dokonale prispôsobené potrebám diabetikov a ľudí s poruchami krvného obehu.

Credo Solingen používa aj ekologický obalový materiál "zelený plast" na výrobky na manikúru a pedikúru. Na rozdiel od bežného polyetylénu sa plast"Go Green", z ktorého sa vyrábajú výrobky CREDO, nevyrába z ropy, ale z cukrovej trstiny. Táto prírodná a obnoviteľná surovina viaže počas svojho rastu veľké množstvo CO2, čím pomáha znižovať škodlivé emisie skleníkových plynov. Po skončení cyklu používania možno všetky výrobky CREDO a ich obaly bezpečne vrátiť do recyklačného cyklu.

Ďalšou výhodou je využívanie slnečnej energie pri výrobe. Zohráva dôležitú úlohu počas výrobného procesu. Vďaka inštalácii solárnych panelov na budovách Credo Solingen ušetriť až 200 000 kilowattov elektrickej energie ročne. Spoločnosť CREDO však naďalej hľadá nové spôsoby, ako výrobu ešte viac šetriť životné prostredie.

Dodatočné parametre

Kategória: Nožnice na nechtovú kožtičku
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.029 kg
Farba: strieborná, žltá
Materiál: pochrómovaná oceľ
? Solingen manikúrné nástroje: ÁNO
? Délka: 9 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Credo-Solingen-Logo-10

Spoločnosť Credo Solingen je jedným z predných výrobcov nástrojov pre manikúru a pedikúru pre profesionálov a patrí k priekupníkom v oblasti pedikérskych výrobkov.

Credo je zosobnením inovatívnych a vysoko kvalitných nástrojov určených pre pedikúru a manikúru. Starostlivosť o ruky a nohy je s nástrojmi Credo jednoduchá. Všetky výrobky Credo boli vyvinuté s ohľadom na najvyššie štandardy kvality. Od príslušenstva pre pedikúru a manikúru až po nástroje pre starostlivosť o tvár a vysoko kvalitné nástroje pre pediatrov aj profesionálnych pedikérov. Inovatívny dizajn, rozmanitý výber nástrojov pre pedikúru a manikúru i kvalita "Made in Solingen, Germany," to je filozofia spoločnosti Credo Solingen už od roku 1924. Všetky produkty, ktoré Credo exportuje do viac než 60 zemí po celom svete, môžu právom niesť svoje meno.

Okrem iného Credo tiež prišlo s radou s názvom Credo Diabetics. Ide o výrobky, ktoré vďaka zaobleným bezpečnostným hrotom minimalizujú riziko poranenia, a sú tak dokonalo prispôsobené potrebám diabetikov a osôb s poruchami krvného obehu.

Credo Solingen tiež používa ekologický obalový materiál zelený plast pre produkty na manikúru a pedikúru. Na rozdiel od bežného polyetylénu sa plast Go Green, z ktorého sú produkty Credo vyrobené, nevyrába z ropy, ale z cukrovej trstiny. Táto prírodná a obnoviteľná surovina viaže behom svojho rastu veľké množstvo CO2, a pomáha tak znižovať emisie škodlivých skleníkových plynov. Po ukončení cyklu používania sa dajú všetky produkty Credo a ich obaly bez obáv vrátiť do recyklačného cyklu.

Ďalším plusom je využitie solárnej energie behom výroby. Tá totiž hrá behom výrobného procesu dôležitú rolu. Vďaka inštaláciám solárnych panelov na budovách Credo Solingen ušetrí až 200 000 kilowattov elektrickej energie ročne. Aj naďalej hľadá Credo nové spôsoby ako spraviť výrobu ešte šetrnejšiu k životnému prostrediu.

Podobné produkty

credo solingen nuzky na nehtovou kuzicku POPART zelene 10562 blistr
€13,16
Skladom (2 ks)

Nožnice na nechty od nemeckej značky Credo Solingen z poniklovanej ocele v zelenej farbe z kolekcie POPART.

Kód: 4603
9474 2 erbe solingen manikurni nuzky na kuzicku 91061
€13,56
€15,99 (–15 %)
Skladom (4 ks)

Ostré nožnice na nechtovú kožtičku tradičnej nemecké značky Erbe Solingen sú vyrobené z poniklovanej ocele.

Kód: 6015
8934 solingen kombinovane nehtove nuzky a nehtovou kuzicku 991312 sg
€9,99
Skladom (>5 ks)

Kvalitné oceľové nožnice pre ľahké a bezpečné strihanie nechtov.

Kód: 8934
8928 1 solingen nuzky na nehtovou kuzicku 990115 sg mat
€11,99
Skladom (>5 ks)

Kvalitné oceľové nožnice špeciálne vyvinuté pre jednoduché a efektívne odstránenie nechtovej kožičky.

Kód: 8928
credo solingen nuzky na nehtovou kuzicku 9 cm pochromovane c 10518 upr
€11,99
Skladom (2 ks)

Nožnice na nechty od nemeckej značky Credo Solingen vyrobené z pochrómovanej ocele.

Kód: 4579
9447 1 erbe solingen nerezove nuzky na nehtovou kuzicku 81060
€29,99
Skladom (>5 ks)

Anti-alergické nerezové nožnice na nechtovú kožičku tradičné nemecké značky Erbe Solingen sú vyrobené zo špeciálne kalenej ocele.

Kód: 6006
8910 solingen nuzky na nehtovou kuzicku 990122 sg gold
€9,99
Skladom (1 ks)

Kvalitné nerezové pozlátené kliešte značky Solingen pre jednoduché a bezpečné odstránenie nechtovej kožičky.

Kód: 8910
9882 1 gosol solingen nuzky na nehtovou kuzicku 141463009402
€9,99
Skladom (>5 ks)

Vysoko kvalitné nožnice GöSol na nechtovú kožtičku. Vyrobené v Nemecku.

Kód: 7016