Erbe Solingen nerezové kliešte na nechtovú kožičku 91692

Kód: 6025
€26,99
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
1.3.2024
Možnosti doručenia

Antikorové kliešte na nechtovú kožičku tradičné nemecké značky Erbe Solingen sú vyrobené zo špeciálne kalenej ocele.

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľmi kvalitné kliešte na nechtovú kožičku tradičné nemecké značky Erbe Solingen . Tieto kliešte na nechty vám uľahčí úpravu nechtovej kožtičky pri manikúre aj pedikúre v pohodlí vášho domova.

Špeciálne tvarované kliešte umožňujú jednoduché a bezpečné odstránenie prebytočnej či poškodené kožičku tak, aby nedošlo k zraneniu nechtového lôžka. Prebytočnú kožičku či záderu jednoducho uchopte čeľusťami klieští a uštipnite. Dĺžka ostria je 4 mm, celková dĺžka klieštikov je 10 cm.

Nožnice sú vyrobené z nerezové špeciálne kalenej ocele odolnej voči korózii a vďaka tomu majú dlhú životnosť. Je možné ich sterilizovať .

 

 

 Erbe Solingen  

O značke ERBE SOLINGEN:

Značka Erbe Solingen patrí do rodiny produktov nemeckého tradičného výrobcu Becker Solingen. Becker Solingen je nemecká rodinná firma s tradíciou od roku 1930 . Meno značke dal svojimi iniciály zakladateľ firmy Erich Becker.  Rodina Beckerových už tretiu generáciu vyrába vysoko kvalitné manikúrové oceľové nástroje pod značkou Erbe Solingen.

 Výrobca Becker Solingen sa pýši prestížnou ochrannou známkou Made in Solingen, ktorá zaručuje najvyššiu kvalitu ocele. Práve kvalita je jedna z hlavných hodnôt tohto výrobcu, preto je tiež každý produkt starostlivo testovaný, než je uvedený na trh.

 Dlhoročná tradícia spolu s remeselnou zručnosťou radí teraz výrobky Erbe k najoceňovanejším produktom starostlivosti o telo na celom svete.

Dodatočné parametre

Kategória: Klieštiky na nechtovú kožtičku
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.048 kg
Farba: sivá
Materiál: nerezová oceľ
? Solingen manikúrné nástroje: ÁNO
Hĺbka: 1
Pre koho: Unisex
Šírka: 10
Výška: 4.4
dĺžka: 10 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 Erbe Solingen  

O značke ERBE SOLINGEN:

Značka Erbe Solingen patrí do rodiny produktov nemeckého tradičného výrobcu Becker Solingen. Becker Solingen je nemecká rodinná firma s tradíciou od roku 1930. Meno tejto značke dal svojimi iniciálami jej zakladateľ Erich Becker. Rodina Beckerovcov už po tretiu generáciu vyrába vysoko kvalitné manikúrové oceľové nástroje pod značkou Erbe Solingen. 

Výrobca Becker Solingen sa pýši prestížnou ochrannou známkou Made in Solingen, ktorá ručí za najvyššiu kvalitu ocele. Práve kvalita je jedná z hlavých hodnôt tohto výrobcu, preto je každý produkt starostlivo otestovaný pred tým, než je uvedený na trh.

Dlhoročná tradícia spolu s remeselnou zručnosťou momentálne radí výrobky Erbe k najoceňovanejším produktom starostlivosti o telo na celom svete.