Kellermann klieštiky na nechty BS 2436 PN

Kód: 2956
€9,99
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Možnosti doručenia

Menšie praktické kliešte na nechty Kellermann z poniklovanej ocele.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kliešte na nechty tradičné nemecké značky Kellermann. Tieto kliešte vám uľahčí úpravu nechtov pri pedikúre v pohodlí vášho domova. Kliešte na nechty sa používajú vždy, keď na strihanie nechtov už nestačí bežné nožnice. Kliešte majú pružinu, ktorá uľahčuje vyvíjanie tlaku a preto stačí minimálna stisk a nechty uštipnite s menšou úsilím a presne. Preto sú vhodné na strihanie i tvrdých nechtov.

Nožnice sú vyrobené zo špeciálne kovanej ocele s dlhou životnosťou. Na povrchu sú poniklovane.

O značke Kellermann:

Kellermann je nemecká rodinná firma s tradíciou už od roku 1927, kedy bola založená Gustavom Kellermannom a jeho synmi. Prvotriedna kvalita a maximálna spokojnosť zákazníka vždy boli, sú a budú hlavné hodnoty tejto firmy. A kde inde by mohla táto firma vzniknúť než v nemeckom meste Solingen, preslávenom výrobou nožov a nožníc?

kellermann-logo-bile-web

LOGO - DREI Schwerter - THREE SWORDS

Toto logo sa teší dlhej histórii - skôr bol tento znak používaný nožiarmi a kováčmi mečov. Teraz toto logo s tromi mečmi, mieriaci špičkou dole, symbolizuje jednotu a silu. Od roku 1927 uplynula dlhá doba a medzitým sa vedenie firmy odovzdávalo zo syna na syna, ktorí boli majstri vo svojom odbore a usilovne sa v ňom vzdelávali. Od roku 2005 leží budúcnosť značky v rukách Larsa Kellermanna. Značka sa môže pýšiť svojou zaslúženou dobrou povesťou - či už kvôli dlhej životnosti výrobkov či ich vkusnému dizajnu.

Dodatočné parametre

Kategória: Klieštiky na nechty
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.063 kg
Materiál: poniklovaná oceľ
Hĺbka: 1
Pre koho: Unisex
Šírka: 10
Výška: 4.8
? dĺžka: 10 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kellermann je nemecká rodinná firma s tradíciou už od roku 1927, kedy bola založená Gustavom Kellermannom a jeho synmi. Prvotriedna kvalita a maximálna spokojnosť zákazníka vždy boli, sú a budú hlavnými hodnotami tejto firmy. A kde inde by mohla táto firma vzniknúť než v nemeckom meste Solingen, preslávenom výrobou nožov a nožníc?

Logo - drei Schwerter - three swords

Toto logo sa teší dlhej histórií - predtým bol tento znak používaný výrobcami nožov a kováčmi mečov. Teraz ono logo s troma mečmi, mieriacimi špičkou dolu, symbolizuje jednotu a silu. Od roku 1927 uplynula dlhá doba a medzitým sa vedenie predávalo zo syna na syna, ktorí boli majstrami vo svojom odbore a pilne sa v ňom vzdelávali. Od roku 2005 leží budúcnosť značky v rukách Larsa Kellermanna. Značka sa môže pýšiť svojou zaslúženou dobrou povesťou - či už kvôli dlhej životnosti výrobkov či ich vkusnému dizajnu.