CREDO SOLINGEN sada náhradných papierov k pilníku na chodidlá Profi-Line hrubé 25 ks č. 3351

Náhradné papiere Credo Solingen pre pilník Profi-line - balenie 25 kusov - hrubá zrnitosť

€15,20 €0,61 / 1 ks
Dostupnosť: Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 4606
CREDO SOLINGEN sada náhradných papierov k pilníku na chodidlá Profi-Line hrubé 25 ks č. 3351

Podrobný popis

Náhradný brúsny papier Credo Solingen - v balení nájdete 25 kusov náhradného papiera pre pilník na päty s hrubou zrnitosťou.

Náhradné plochy súborov CREDO - drsné. Vhodné pre pílku na nohy CREDO Profi-Line. V praktickej uzatvárateľnej plastovej škatuľke.
Naplnené 25 náhradnými pilníkmi s hrubou zrnitosťou, vodotesné.

O značke:

Credo-Solingen-Logo-10

Spoločnosť Credo Solingen je jedným z popredných výrobcov nástrojov na manikúru a pedikúru pre profesionálov a jedným z priekopníkov v oblasti výrobkov na pedikúru.

CREDO je stelesnením inovatívnych a vysokokvalitných nástrojov na pedikúru a manikúru. Starostlivosť o ruky a nohy je s nástrojmi Credo úplne jednoduchá a nekomplikovaná. Všetky výrobky CREDO boli vyvinuté s ohľadom na najvyššie štandardy kvality. Od príslušenstva na pedikúru a manikúru až po nástroje na tvár a vysokokvalitné nástroje pre podológov a profesionálnych pedikérov. Inovatívny dizajn, rozmanitý výber nástrojov na pedikúru a manikúru a kvalita"Made in Solingen, Nemecko", to je filozofia Credo Solingen od roku 1924 . Všetky výrobky, ktoré spoločnosť Credo vyváža do viac ako 60 krajín sveta, môžu právom niesť jej meno.

Spoločnosť CREDO okrem iného vyvinula aj rad CREDO Diabetics. Vďaka zaobleným bezpečnostným koncovkám tieto výrobky minimalizujú riziko poranenia a sú tak dokonale prispôsobené potrebám diabetikov a ľudí s poruchami krvného obehu.

Credo Solingen používa aj ekologický obalový materiál "zelený plast" na výrobky na manikúru a pedikúru. Na rozdiel od bežného polyetylénu sa plast"Go Green", z ktorého sa vyrábajú výrobky CREDO, nevyrába z ropy, ale z cukrovej trstiny. Táto prírodná a obnoviteľná surovina viaže počas svojho rastu veľké množstvo CO2, čím pomáha znižovať škodlivé emisie skleníkových plynov. Po skončení cyklu používania možno všetky výrobky CREDO a ich obaly bezpečne vrátiť do recyklačného cyklu.

Ďalšou výhodou je využívanie slnečnej energie pri výrobe. Zohráva dôležitú úlohu počas výrobného procesu. Vďaka inštalácii solárnych panelov na budovách Credo Solingen ušetriť až 200 000 kilowattov elektrickej energie ročne. Spoločnosť CREDO však naďalej hľadá nové spôsoby, ako výrobu ešte viac šetriť životné prostredie.

Dodatočné parametre

Kategória: Orezávače zrohovatenej kože na pätách
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.059 kg
? Solingen manikúrné nástroje: ÁNO
Pre koho: Unisex

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Credo-Solingen-Logo-10

Spoločnosť Credo Solingen je jedným z predných výrobcov nástrojov pre manikúru a pedikúru pre profesionálov a patrí k priekupníkom v oblasti pedikérskych výrobkov.

Credo je zosobnením inovatívnych a vysoko kvalitných nástrojov určených pre pedikúru a manikúru. Starostlivosť o ruky a nohy je s nástrojmi Credo jednoduchá. Všetky výrobky Credo boli vyvinuté s ohľadom na najvyššie štandardy kvality. Od príslušenstva pre pedikúru a manikúru až po nástroje pre starostlivosť o tvár a vysoko kvalitné nástroje pre pediatrov aj profesionálnych pedikérov. Inovatívny dizajn, rozmanitý výber nástrojov pre pedikúru a manikúru i kvalita "Made in Solingen, Germany," to je filozofia spoločnosti Credo Solingen už od roku 1924. Všetky produkty, ktoré Credo exportuje do viac než 60 zemí po celom svete, môžu právom niesť svoje meno.

Okrem iného Credo tiež prišlo s radou s názvom Credo Diabetics. Ide o výrobky, ktoré vďaka zaobleným bezpečnostným hrotom minimalizujú riziko poranenia, a sú tak dokonalo prispôsobené potrebám diabetikov a osôb s poruchami krvného obehu.

Credo Solingen tiež používa ekologický obalový materiál zelený plast pre produkty na manikúru a pedikúru. Na rozdiel od bežného polyetylénu sa plast Go Green, z ktorého sú produkty Credo vyrobené, nevyrába z ropy, ale z cukrovej trstiny. Táto prírodná a obnoviteľná surovina viaže behom svojho rastu veľké množstvo CO2, a pomáha tak znižovať emisie škodlivých skleníkových plynov. Po ukončení cyklu používania sa dajú všetky produkty Credo a ich obaly bez obáv vrátiť do recyklačného cyklu.

Ďalším plusom je využitie solárnej energie behom výroby. Tá totiž hrá behom výrobného procesu dôležitú rolu. Vďaka inštaláciám solárnych panelov na budovách Credo Solingen ušetrí až 200 000 kilowattov elektrickej energie ročne. Aj naďalej hľadá Credo nové spôsoby ako spraviť výrobu ešte šetrnejšiu k životnému prostrediu.

Podobné produkty

ziletky kellermann
€1,99
Skladom (>5 ks)

Náhradné žiletky Kellermann k orezávaču kože zo Solingenu - balenie 10 ks

Kód: 2088
credo solingen profiline nahradni papiry 3350 jemne 25 ks
€15,20
Skladom (3 ks)

Náhradné papiere Credo Solingen pre pilník Profi-line - balenie 25 kusov - jemná zrnitosť

Kód: 4607
Erbe Solingen čepelky k seřezávači kůže
€2,69
Skladom (>5 ks)

Náhradné žiletky k orezávaču kože na pätách nemeckej značky Erbe Solingen.

Kód: 6001
9048 yes solingen ziletky k serezavaci 6010
€2,69
Skladom (>5 ks)

Náhradné žiletky YES Solingen k orezávaču kože.

Kód: 9048
92023 rasple zelena
€5,39
Skladom (>5 ks)

Rašpľa Erbe Solingen na odstránenie zrohovatenej kože na chodidlách. 

Kód: 6289
credo solingen profiline pilnik nerezovy 3310 predni strana 2
€7,16
Skladom (>5 ks)

Veľký pilník z nehrdzavejúcej ocele s dĺžkou 21 cm od kvalitnej nemeckej značky Credo Solingen.

Kód: 4605
Erbe Solingen 2071 Laserova kulata oboustranna rasple na paty na zrohovatelou kuzi 16.5 cm c
€21,19
Skladom (>5 ks)

Obojstranná rašple z nehrdzavejúcej ocele Erbe Solingen na skorodovanú kožu na nohách so stojanom.

Kód: 6363
credo solingen smartcutter serezavac kuze na patach 1812 oranzovy
€11,99
Skladom (4 ks)

Skartovač Credo Solingen na skorodovanú kožu na pätách v oranžovej farbe pre vašu domácu pedikúru.

Kód: 4577