CREDO SOLINGEN Kliešte na nechty POP ART 5062 - zelené

Nožnice na nechty Credo Solingen z kolekcie POP ART z poniklovanej ocele.

€19,99
Dostupnosť: Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 4575
CREDO SOLINGEN Kliešte na nechty POP ART 5062 - zelené

Podrobný popis

Nožničky na nechty od tradičnej nemeckej značky Credo Solingen s veselým farebným prevedením z kolekcie POP ART. Vysokokvalitné materiály a prvotriedne spracovanie zaručujú dlhú životnosť tohto výrobku.

Tieto nožnice na nechty vám uľahčia pedikúru v pohodlí domova. Nožnice na nechty sa používajú vždy, keď už obyčajné nožnice na strihanie nechtov nestačia. Kliešte majú pružinu, ktorá uľahčuje vyvíjanie tlaku, takže stačí len minimálny stisk a nechty sa dajú strihať s menšou námahou a presnosťou. Preto sú vhodné na strihanie aj tvrdých nechtov.

  • ľahké strihanie nechtov na nohách
  • kvalitná poniklovaná oceľ
  • mierne zakrivené rezné hrany
  • s pružinou
  • vyrobené v Nemecku

O značke:

Credo-Solingen-Logo-10

Spoločnosť Credo Solingen je jedným z popredných výrobcov nástrojov na manikúru a pedikúru pre profesionálov a jedným z priekopníkov v oblasti výrobkov na pedikúru.

CREDO je stelesnením inovatívnych a vysokokvalitných nástrojov na pedikúru a manikúru. Starostlivosť o ruky a nohy je s nástrojmi Credo úplne jednoduchá a nekomplikovaná. Všetky výrobky CREDO boli vyvinuté s ohľadom na najvyššie štandardy kvality. Od príslušenstva na pedikúru a manikúru až po nástroje na starostlivosť o tvár a vysokokvalitné nástroje pre podológov a profesionálnych pedikérov. Inovatívny dizajn, pestrý výber nástrojov na pedikúru a manikúru a kvalita"Made in Solingen, Germany", to je filozofia Credo Solingen už od roku 1924. Všetky výrobky, ktoré Credo vyváža do viac ako 60 krajín sveta, môžu právom niesť jej meno.

Spoločnosť CREDO okrem iného vyvinula aj rad CREDO Diabetics. Vďaka zaobleným bezpečnostným koncovkám tieto výrobky minimalizujú riziko poranenia a sú tak dokonale prispôsobené potrebám diabetikov a ľudí s poruchami krvného obehu.

Credo Solingen používa aj ekologický obalový materiál "zelený plast" na výrobky na manikúru a pedikúru. Na rozdiel od bežného polyetylénu sa plast"Go Green", z ktorého sa vyrábajú výrobky CREDO, nevyrába z ropy, ale z cukrovej trstiny. Táto prírodná a obnoviteľná surovina viaže počas svojho rastu veľké množstvo CO2, čím pomáha znižovať škodlivé emisie skleníkových plynov. Po skončení cyklu používania možno všetky výrobky CREDO a ich obaly bezpečne vrátiť do recyklačného cyklu.

Ďalšou výhodou je využívanie slnečnej energie pri výrobe. Zohráva dôležitú úlohu počas výrobného procesu. Vďaka inštalácii solárnych panelov na budovách Credo Solingen ušetriť až 200 000 kilowattov elektrickej energie ročne. Spoločnosť CREDO však naďalej hľadá nové spôsoby, ako výrobu ešte viac šetriť životné prostredie.

Dodatočné parametre

Kategória: Klieštiky na nechty
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.78 kg
Farba: zelená
Materiál: poniklovaná oceľ
? Solingen manikúrné nástroje: ÁNO
Hĺbka: 2
Šírka: 12
Výška: 4.5
? Dĺžka: 12 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Credo-Solingen-Logo-10

Spoločnosť Credo Solingen je jedným z predných výrobcov nástrojov pre manikúru a pedikúru pre profesionálov a patrí k priekupníkom v oblasti pedikérskych výrobkov.

Credo je zosobnením inovatívnych a vysoko kvalitných nástrojov určených pre pedikúru a manikúru. Starostlivosť o ruky a nohy je s nástrojmi Credo jednoduchá. Všetky výrobky Credo boli vyvinuté s ohľadom na najvyššie štandardy kvality. Od príslušenstva pre pedikúru a manikúru až po nástroje pre starostlivosť o tvár a vysoko kvalitné nástroje pre pediatrov aj profesionálnych pedikérov. Inovatívny dizajn, rozmanitý výber nástrojov pre pedikúru a manikúru i kvalita "Made in Solingen, Germany," to je filozofia spoločnosti Credo Solingen už od roku 1924. Všetky produkty, ktoré Credo exportuje do viac než 60 zemí po celom svete, môžu právom niesť svoje meno.

Okrem iného Credo tiež prišlo s radou s názvom Credo Diabetics. Ide o výrobky, ktoré vďaka zaobleným bezpečnostným hrotom minimalizujú riziko poranenia, a sú tak dokonalo prispôsobené potrebám diabetikov a osôb s poruchami krvného obehu.

Credo Solingen tiež používa ekologický obalový materiál zelený plast pre produkty na manikúru a pedikúru. Na rozdiel od bežného polyetylénu sa plast Go Green, z ktorého sú produkty Credo vyrobené, nevyrába z ropy, ale z cukrovej trstiny. Táto prírodná a obnoviteľná surovina viaže behom svojho rastu veľké množstvo CO2, a pomáha tak znižovať emisie škodlivých skleníkových plynov. Po ukončení cyklu používania sa dajú všetky produkty Credo a ich obaly bez obáv vrátiť do recyklačného cyklu.

Ďalším plusom je využitie solárnej energie behom výroby. Tá totiž hrá behom výrobného procesu dôležitú rolu. Vďaka inštaláciám solárnych panelov na budovách Credo Solingen ušetrí až 200 000 kilowattov elektrickej energie ročne. Aj naďalej hľadá Credo nové spôsoby ako spraviť výrobu ešte šetrnejšiu k životnému prostrediu.

Podobné produkty

credo solingen kleste na nehty 12cm pop art oranzove
€18,99
Skladom (4 ks)

Kliešte na nechty Credo Solingen z kolekcie POP ART z poniklovanej ocele.

Kód: 4571
credo solingen kleste na nehty 12cm pop art zlute
€18,99
Skladom (>5 ks)

Kliešte na nechty Credo Solingen z kolekcie POP ART z poniklovanej ocele.

Kód: 4570
credo solingen kleste na nehty 12cm pop art modre
€18,99
Skladom (>5 ks)

Kliešte na nechty Credo Solingen z kolekcie POP ART z poniklovanej ocele.

Kód: 4569
9510 2 erbe solingen manikurni klesticky na nehty 91702
€14,99
Skladom (5 ks)

Kvalitné klieštiky na nechty tradičnej nemeckej značky Erbe Solingen vyrobené z poniklovanej ocele.

Kód: 6027
8895 3 nerezove nehtove kleste 990708
€9,99
Skladom (>5 ks)

Kvalitné nerezové kliešte na nechty.

Kód: 8895
CREDO SOLINGEN Kleště na nehty 12 cm 5011 72dpi
€18,99
Skladom (>5 ks)

Antialergické kliešte Credo Solingen aj na tvrdé nechty.

Kód: 4512
erlinda solingen pedikerske kleste nerezove 28030
Doprava zadarmo
€99,59
Skladom (5 ks)

Vysokokvalitné pedikérske kliešte z nehrdzavejúcej chirurgickej ocele Erlinda Solingen pre profesionálov.

Kód: 12027
9519 2 erbe solingen pruzinove pedikurni kleste na nehty 91717
€29,99
Skladom (5 ks)

Pedikúrové kliešte na nechty tradičnej nemeckej značky Erbe Solingen z poniklovanej ocele.

Kód: 6030