Kellermann sada na manikúru 7779 MC N hnedá so vzorom krokodílej kože

Kód: 2573
€29,99
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

Sedemdielna manikúra nemeckej značky Kellermann v dizajne krokodílej kože v puzdre s kovovým rámom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Krásne puzdro s kovovým rámom je vyrobené zo syntetickej kože v sýto hnedej farbe a je upravené do vzhľadu krokodílej kože. Dvojdielny oceľový pochrómovaný rám umožňuje pohodlné a spoľahlivé otváranie manikúry. Manikúra vás ale nezaujme len svojím vzhľadom, ale aj praktickú vnútorné výbavou. Vnútri je prehľadne uložené sedem nástrojov na úpravu nechtov z kvalitnej poniklovanej ocele od nemeckého výrobcu Kellermann.

Táto sada na manikúru bude vašim pomocníkom pri domácej starostlivosti a pomôže vám udržiavať krásny vzhľad vašich rúk. Zaujímavý vzhľad v kombinácii s kvalitnými nástrojmi robí z tejto manikúry aj vhodný darček, ktorý určite poteší každú ženu.

V tejto manikúre nájdete:

  • 1x nožnice na kožičku
  • 1x kliešte na nechty
  • 1x klieštiky  na nechty
  • 1x zafírový pilník
  • 1x šikmú pinzetu
  • 2x obojstranný manikúrový nástroj na úpravu nechtovej kožtičky a čistenie nechtov

O značke Kellermann:

Kellermann je nemecká rodinná firma s tradíciou už od roku 1927, kedy bola založená Gustavom Kellermannom a jeho synmi. Prvotriedna kvalita a maximálna spokojnosť zákazníka vždy boli, sú a budú hlavné hodnoty tejto firmy. A kde inde by mohla táto firma vzniknúť než v nemeckom meste Solingen, preslávenom výrobou nožov a nožníc?

kellermann-logo-bile-web

LOGO - DREI Schwerter - THREE SWORDS

Toto logo sa teší dlhej histórii - skôr bol tento znak používaný nožiarmi a kováčmi mečov. Teraz toto logo s tromi mečmi, mieriaci špičkou dole, symbolizuje jednotu a silu. Od roku 1927 uplynula dlhá doba a medzitým sa vedenie firmy odovzdávalo zo syna na syna, ktorí boli majstri vo svojom odbore a usilovne sa v ňom vzdelávali. Od roku 2005 leží budúcnosť značky v rukách Larsa Kellermanna. Značka sa môže pýšiť svojou zaslúženou dobrou povesťou - či už kvôli dlhej životnosti výrobkov či ich vkusnému dizajnu.

Dodatočné parametre

Kategória: Stredné dámske manikúry
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.178 kg
Farba: hnedá
Materiál: syntetická koža
Počet nástrojov v sade: 7
Hĺbka: 1.5
Pre koho: dámske
Sady na manikúru: áno
Šírka: 15
Veľkost: M
Výška: 7
Rozmery: 15 x 7 x 1,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kellermann je nemecká rodinná firma s tradíciou už od roku 1927, kedy bola založená Gustavom Kellermannom a jeho synmi. Prvotriedna kvalita a maximálna spokojnosť zákazníka vždy boli, sú a budú hlavnými hodnotami tejto firmy. A kde inde by mohla táto firma vzniknúť než v nemeckom meste Solingen, preslávenom výrobou nožov a nožníc?

Logo - drei Schwerter - three swords

Toto logo sa teší dlhej histórií - predtým bol tento znak používaný výrobcami nožov a kováčmi mečov. Teraz ono logo s troma mečmi, mieriacimi špičkou dolu, symbolizuje jednotu a silu. Od roku 1927 uplynula dlhá doba a medzitým sa vedenie predávalo zo syna na syna, ktorí boli majstrami vo svojom odbore a pilne sa v ňom vzdelávali. Od roku 2005 leží budúcnosť značky v rukách Larsa Kellermanna. Značka sa môže pýšiť svojou zaslúženou dobrou povesťou - či už kvôli dlhej životnosti výrobkov či ich vkusnému dizajnu.