PROMED 620 DELUXE Profesionálna brúska na nechty

Kód: 13502
ZADARMOZADARMO
promed 620dl
€199,99
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
4.3.2024
Možnosti doručenia

Brúska na nechty Promed 620 DELUXE je ideálna pre začínajúcich manikérov a pedikérov.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrická brúska na nechty PROMED 620 DELUXE je zariadenie, ktoré optimálne využijú začínajúci profesionáli, ktorí sa venujú manikúre a pedikúre. Výhodou tohto modelu je nielen jeho pohodlný a používateľsky prívetivý dizajn, ale aj bohaté príslušenstvo (43 dielov), ktoré umožňuje širokú škálu činností.

Sada PROMED 620 DELUXE obsahuje výkonnú elektrickú brúsku, ktorá je doplnená variabilnou sadou príslušenstva vhodného na starostlivosť o nechty na rukách a nohách, ako aj o tvrdú kožu atď. Je to jediné zariadenie, v ktorom možno poskytovať komplexné služby manikúry a pedikúry. Výrobok je vhodný najmä na profesionálne ošetrenie v domácom prostredí, vďaka kompaktnému dizajnu a nízkej hmotnosti sa ľahko prenáša a ľahko sa s ním manipuluje. Brúska pracuje pri maximálnych otáčkach 20 000 ot/min a ovláda sa gombíkom umiestneným na stojane. Výmena nástavcov je veľmi jednoduchá a rýchla. Je k dispozícii vo veľmi atraktívnom fialovom dizajne.

Výhody a obsah balenia:

 • kompaktný, ľahký a ľahko ovládateľný mlynček (75 g)
 • výkonná prevádzka, jednoduché používanie
 • pre štandardné nadstavce (ø 2 332-2 350 mm)
 • rýchlosť do 20 000 otáčok za minútu; jazda vpred/vzad; zapnutie/vypnutie
 • jednoduchá výmena príloh
 • bezpečnostné vypnutie a displej zobrazujúci aktuálnu rýchlosť
 • atraktívny dizajn
 • 43 kusov príslušenstva na rôzne úlohy (brúsenie, leštenie, tvarovanie nechtov, odstraňovanie záderov atď.)
 • balenie obsahuje: návod na použitie, elektrickú brúsku so stojanom a napájacím káblom, uterák, nylonovú kefu, držiak na nástavce, 30 brúsnych valčekov a 9 nástavcov: brúska na kamene - štandardná, zafírová fréza - okrúhla, zafírová fréza - hrotová, diamantová fréza - valcová, zafírový brúsny kužeľ, plstená leštička - kužeľová, zafírový brúsny kotúč, tvrdá koža zafírová - hrubá, držiak brúsnych valčekov - plastový

Technické údaje:

 • napájanie 100 - 240 VAC, 50 Hz / 60 Hz, 800 mA
 • rýchlosť 20 000 otáčok za minútu
 • výkon: 30 wattov
 • rozmery 110 x 90 x 80 mm

 

O značke:

promed

  Společnost Promed® GmbH Kosmetische Erzeugnisse byla založena v roce 1988 a sídlí v německém městě Farchant. V současné době ve společnosti pracuje více než 30 zaměstnanců. Sortiment společnosti Promed se vyznačuje kvalitním designem, odolností a bezpečností. Hlavním mottem společnosti je dodávat vysoce kvalitní vybavení odběratelům z řad podnikatelů i koncovým zákazníkům, které je vyráběno přímo v Německu. Společnost je součástí nadnárodního koncernu Medisana, z tohoto důvodu nabízí ve svém portfoliu několik značek, kromě značky Promed se jedná také o značky Medisana, Darco a Ecomed

Sortiment produktov spoločnosti Promed pokrýva celé spektrum výrobkov. So špičkovým zariadením si kupujete vysoký výkon s profesionálnou kvalitou - od základného zariadenia až po vysoko výkonný produkt. Či už ide o elektrické brúsky na nechty alebo výrobky a zariadenia, ktoré spríjemňujú a podporujú domácu atmosféru, podporujú relaxáciu alebo všeobecne zvyšujú pohodlie. Kompletný sortiment je rozdelený do niekoľkých kategórií vrátane:

V rámci jednotlivých kategórií produktového portfólia spoločnosti je možné nájsť komplexný, plošne orientovaný program:

Manikúra a pedikúra

Program pre manikúru a pedikúru zahŕňa najmä brúsky a leštičky s kompletným sortimentom nástavcov na jemnú a hrubšiu úpravu pri profesionálnom a domácom použití. Elektrické brúsky sú doplnené o príslušenstvo, UV lampy, kozmetické zrkadlá, zariadenia na odstraňovanie prachu atď.

Terapeutické vybavenie

Tento program je rozdelený do dvoch skupín - jemná terapia a ortopedická obuv. Medzi produkty jemnej terapie patria zariadenia na kompenzáciu bolesti, svalovú stimuláciu alebo lokálnu masáž, prípadne inhalačné zariadenia. Program ortopedickej obuvi zahŕňa nielen špeciálne navrhnutú obuv, ale napríklad aj ortézy.

Lekárska diagnostika a hygiena

Táto skupina výrobkov zahŕňa meracie prístroje (glukomery, oxymetre, tlakomery), ochranné pomôcky a hygienické výrobky, ako aj zariadenia na zlepšenie pohody. Patria sem najmä elektrické deky, difúzory alebo vírivé kúpele nôh.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Sady na pedikúru
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.13 kg
Pre koho: Unisex
Sady na manikúru: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

promed

Spoločnosť Promed® GmbH Kosmetische Erzeugnisse bola založená v roku 1988 a sídli v nemeckom meste Farchant. V súčasnej dobe v spoločnosti pracuje viac než 30 zamestnancov. Sortiment spoločnosti Promed sa vyznačuje kvalitným dizajnom, odolnosťou a bezpečnosťou. Hlavným mottom spoločnosti je dodávať vysoko kvalitné vybavenie odoberateľom z rád podnikateľov aj koncovým zákazníkom, ktoré je vyrábané priamo v Nemecku. Spoločnosť je súčasťou nadnárodného koncernu Medisana, z tohto dôvodu ponúka vo svojom portfóliu niekoľko značiek. Okrem značky Promed ide aj o značky ako Medisana, Darco či Ecomed.

Výrobný sortiment spoločnosti Promed zahŕňa celé spektrum produktov. So špičkovým zariadením si kúpite aj vysoký výkon v profesionálnej kvalite – od zariadenia základnej úrovne až po vysoko výkonný produkt. Či už ide o brúsky na nechty alebo výrobky a zariadenia spríjemňujúce a podporujúce domácu atmosféru, všetky produkty zvyšujú pohodlie. Kompletný sortiment je rozčlenený do niekoľko kategórií zahŕňajúcich výrobky v komplexnom programe orientovanom na konkrétnu oblasť:

Manikúra a pedikúra

Program na manikúru a pedikúru obsahuje predovšetkým brúsky a leštičky s celou paletou nástavcov pri jemné aj drsnejšie opracovanie, či už profesionálne alebo doma. Elektrické brúsky dopĺňa príslušenstvo ako UV lampy, kozmetické zrkadlá, zariadenia na odstránenie a pod.

Terapeutické vybavenie

Tento program sa člení na dve skupiny – jemnú terapiu a ortopedickú obuv. Produkty jemnej terapie zahŕňajú zariadenia pre kompenzáciu bolesti, stimuláciou svalov či lokálne masáže alebo inhalačné zariadenia. Program ortopedickej obuvi pokrýva nie len špeciálne navrhnutú obuv, ale aj napríklad ortézy.

Zdravotnícka diagnostika a hygiena

V tejto skupine produktov sa nachádzajú zariadenia na meranie (glukometre, oxymetre, tlakomery), ochranné pomôcky a hygienické prostriedky či zariadenia zvyšujúce pocit pohody. Medzi tieto patria predovšetkým prikrývky, difuzéry alebo vírivé vaničky pre nohy.