Kellermann dámska sada na manikúru 58372 N MC čierna

Kód: 1257
€29,99
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia
Čierna dámska 8dielna sada na manikúru v puzdre s kovovým rámom s kvalitnými nástrojmi značky Kellermann.

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto sada na manikúru je bohato vybavená a obsahuje všetko, čo potrebujete pre dokonalú domácu manikúru. Pomôže vám udržiavať vaše ruky krásne a zdravé. 8-dielna sada je vybavená nástrojmi z kvalitnej poniklovanej ocele od nemeckého výrobcu Kellermann. Nástroje sú uložené v čiernom puzdre zo syntetickej kože s hladkou povrchovou úpravou a pevným kovovým rámom.

Jednoduchý a elegantný dizajn púzdra v kombinácii s kvalitnými nástrojmi robí z tejto manikúru vhodný darček, ktorý určite poteší každú ženu.

V tejto manikúre nájdete:

  • 1x nožnice na nechty
  • 1x nožnice na kožičku
  • 2x klieštiky 
  • 1x pilník
  • 1x šikmá pinzeta
  • 2x obojstranný nechtový nástroj

O značke Kellermann:

Kellermann je nemecká rodinná firma s tradíciou už od roku 1927, kedy bola založená Gustavom Kellermannom a jeho synmi. Prvotriedna kvalita a maximálna spokojnosť zákazníka vždy boli, sú a budú hlavné hodnoty tejto firmy. A kde inde by mohla táto firma vzniknúť než v nemeckom meste Solingen, preslávenom výrobou nožov a nožníc?

kellermann-logo-bile-web

LOGO - DREI Schwerter - THREE SWORDS

Toto logo sa teší dlhej histórii - skôr bol tento znak používaný nožiarmi a kováčmi mečov. Teraz toto logo s tromi mečmi, mieriaci špičkou dole, symbolizuje jednotu a silu. Od roku 1927 uplynula dlhá doba a medzitým sa vedenie firmy odovzdávalo zo syna na syna, ktorí boli majstri vo svojom odbore a usilovne sa v ňom vzdelávali. Od roku 2005 leží budúcnosť značky v rukách Larsa Kellermanna. Značka sa môže pýšiť svojou zaslúženou dobrou povesťou - či už kvôli dlhej životnosti výrobkov či ich vkusnému dizajnu.

Dodatočné parametre

Kategória: POVIANOČNÝ VÝPREDAJ
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.192 kg
Farba: čierna
Materiál: syntetická koža
Počet nástrojov v sade: 8
Hĺbka: 2
Pre koho: Unisex
Sady na manikúru: áno
Šírka: 16
Veľkost: M
Výška: 8.5
Rozmery: 16 x 8,5 x 2 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kellermann je nemecká rodinná firma s tradíciou už od roku 1927, kedy bola založená Gustavom Kellermannom a jeho synmi. Prvotriedna kvalita a maximálna spokojnosť zákazníka vždy boli, sú a budú hlavnými hodnotami tejto firmy. A kde inde by mohla táto firma vzniknúť než v nemeckom meste Solingen, preslávenom výrobou nožov a nožníc?

Logo - drei Schwerter - three swords

Toto logo sa teší dlhej histórií - predtým bol tento znak používaný výrobcami nožov a kováčmi mečov. Teraz ono logo s troma mečmi, mieriacimi špičkou dolu, symbolizuje jednotu a silu. Od roku 1927 uplynula dlhá doba a medzitým sa vedenie predávalo zo syna na syna, ktorí boli majstrami vo svojom odbore a pilne sa v ňom vzdelávali. Od roku 2005 leží budúcnosť značky v rukách Larsa Kellermanna. Značka sa môže pýšiť svojou zaslúženou dobrou povesťou - či už kvôli dlhej životnosti výrobkov či ich vkusnému dizajnu.