PROMED UV LED lampa UVL - 54 ALL-IN

UV LED lampa na vytvrdzovanie svetla od nemeckej značky Promed na profesionálne použitie.

 

€59,99
Dostupnosť: Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 13514
PROMED UV LED lampa UVL - 54 ALL-IN
PROMED uv lampa bila UVL54 3
ZADARMOZADARMO

Podrobný popis

UV lampa PROMED UVL-54 je zariadenie určené na vytvrdzovanie umelých nechtov (akrylových a gélových) a lakov, ktoré na správne vytvrdnutie vyžadujú ultrafialové žiarenie. Toto moderné zariadenie je vybavené veľmi výkonným osvetlením LED a displejom, ktorý umožňuje výber niekoľkých prevádzkových režimov. Ideálne na profesionálne aj domáce použitie.

Vytvrdzovacia lampa PROMED UVL-54 využíva dvojitý systém napájania, ktorý obsahuje 36 LED svetiel na rovnomerné vytvrdzovanie v celej pracovnej oblasti. Ovládanie lampy je realizované pomocou integrovaných tlačidiel a displeja,zariadenie umožňuje nastaviť 4 rôzne časovače a automatický senzor zapnutia/vypnutia. Životnosť LED svetiel je približne 50 000 hodín, trieda ochrany III. Skladá sa z dvoch častí, základňa je magneticky spojená s lampou a dá sa skenovať.

Výhody a obsah balenia:

 • UV lampa na vytvrdzovanie umelých nechtov a lakov na nechty
 • výkonné LED zdroje s jednotným účinkom
 • LED s vysokým rozlíšením, životnosť približne 50 000 hodín
 • jednoduché ovládanie pomocou tlačidiel a displeja
 • funkcia proti prehriatiu
 • 4 časové režimy (10 s / 30 s / 60 s / 99 s)
 • automatický snímač zapnutia/vypnutia
 • odnímateľná základná doska (magnetická)
 • balenie obsahuje: UV lampa, návod na použitie

Technické dáta:

 • prevádzkové časy: 10s / 30s / 60s / 99s
 • životnosť LED: približne 50 000 hodín
 • napájanie 100VAC - 240VAC; 50/60Hz, 0,3A
 • vlnová dĺžka UV LED (λ): 365 nm -405 nm
 • rozmery tunela 13 x 4,8 12,7 cm
 • rozmery 22 x 20,5 x 9 cm

   

O značke:

promed

  Společnost Promed® GmbH Kosmetische Erzeugnisse byla založena v roce 1988 a sídlí v německém městě Farchant. V současné době ve společnosti pracuje více než 30 zaměstnanců. Sortiment společnosti Promed se vyznačuje kvalitním designem, odolností a bezpečností. Hlavním mottem společnosti je dodávat vysoce kvalitní vybavení odběratelům z řad podnikatelů i koncovým zákazníkům, které je vyráběno přímo v Německu. Společnost je součástí nadnárodního koncernu Medisana, z tohoto důvodu nabízí ve svém portfoliu několik značek, kromě značky Promed se jedná také o značky Medisana, Darco a Ecomed

Sortiment produktov spoločnosti Promed pokrýva celé spektrum výrobkov. So špičkovým zariadením si kupujete vysoký výkon s profesionálnou kvalitou - od základného zariadenia až po vysoko výkonný produkt. Či už ide o elektrické brúsky na nechty alebo výrobky a zariadenia, ktoré spríjemňujú a podporujú domácu atmosféru, podporujú relaxáciu alebo všeobecne zvyšujú pohodlie. Kompletný sortiment je rozdelený do niekoľkých kategórií vrátane:

V rámci jednotlivých kategórií produktového portfólia spoločnosti je možné nájsť komplexný, plošne orientovaný program:

Manikúra a pedikúra

Program pre manikúru a pedikúru zahŕňa najmä brúsky a leštičky s kompletným sortimentom nástavcov na jemnú a hrubšiu úpravu pri profesionálnom a domácom použití. Elektrické brúsky sú doplnené o príslušenstvo, UV lampy, kozmetické zrkadlá, zariadenia na odstraňovanie prachu atď.

Terapeutické vybavenie

Tento program je rozdelený do dvoch skupín - jemná terapia a ortopedická obuv. Medzi produkty jemnej terapie patria zariadenia na kompenzáciu bolesti, svalovú stimuláciu alebo lokálnu masáž, prípadne inhalačné zariadenia. Program ortopedickej obuvi zahŕňa nielen špeciálne navrhnutú obuv, ale napríklad aj ortézy.

Lekárska diagnostika a hygiena

Táto skupina výrobkov zahŕňa meracie prístroje (glukomery, oxymetre, tlakomery), ochranné pomôcky a hygienické výrobky, ako aj zariadenia na zlepšenie pohody. Patria sem najmä elektrické deky, difúzory alebo vírivé kúpele nôh.

 

Dodatočné parametre

Kategória: UV lampy na tvrdnutie nechtov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.88 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

promed

Spoločnosť Promed® GmbH Kosmetische Erzeugnisse bola založená v roku 1988 a sídli v nemeckom meste Farchant. V súčasnej dobe v spoločnosti pracuje viac než 30 zamestnancov. Sortiment spoločnosti Promed sa vyznačuje kvalitným dizajnom, odolnosťou a bezpečnosťou. Hlavným mottom spoločnosti je dodávať vysoko kvalitné vybavenie odoberateľom z rád podnikateľov aj koncovým zákazníkom, ktoré je vyrábané priamo v Nemecku. Spoločnosť je súčasťou nadnárodného koncernu Medisana, z tohto dôvodu ponúka vo svojom portfóliu niekoľko značiek. Okrem značky Promed ide aj o značky ako Medisana, Darco či Ecomed.

Výrobný sortiment spoločnosti Promed zahŕňa celé spektrum produktov. So špičkovým zariadením si kúpite aj vysoký výkon v profesionálnej kvalite – od zariadenia základnej úrovne až po vysoko výkonný produkt. Či už ide o brúsky na nechty alebo výrobky a zariadenia spríjemňujúce a podporujúce domácu atmosféru, všetky produkty zvyšujú pohodlie. Kompletný sortiment je rozčlenený do niekoľko kategórií zahŕňajúcich výrobky v komplexnom programe orientovanom na konkrétnu oblasť:

Manikúra a pedikúra

Program na manikúru a pedikúru obsahuje predovšetkým brúsky a leštičky s celou paletou nástavcov pri jemné aj drsnejšie opracovanie, či už profesionálne alebo doma. Elektrické brúsky dopĺňa príslušenstvo ako UV lampy, kozmetické zrkadlá, zariadenia na odstránenie a pod.

Terapeutické vybavenie

Tento program sa člení na dve skupiny – jemnú terapiu a ortopedickú obuv. Produkty jemnej terapie zahŕňajú zariadenia pre kompenzáciu bolesti, stimuláciou svalov či lokálne masáže alebo inhalačné zariadenia. Program ortopedickej obuvi pokrýva nie len špeciálne navrhnutú obuv, ale aj napríklad ortézy.

Zdravotnícka diagnostika a hygiena

V tejto skupine produktov sa nachádzajú zariadenia na meranie (glukometre, oxymetre, tlakomery), ochranné pomôcky a hygienické prostriedky či zariadenia zvyšujúce pocit pohody. Medzi tieto patria predovšetkým prikrývky, difuzéry alebo vírivé vaničky pre nohy.

Podobné produkty

PROMED ultrazvukovy cistic UC 50 2
Doprava zadarmo
€63,99
Skladom (>5 ks)

Výkonný ultrazvukový čistič od nemeckej značky PROMED účinne odstraňuje aj silne znečistené kozmetické nástroje a náradie.

Kód: 13516
PROMED nahradni sacky do vysavace 4030
Doprava zadarmo
€70,39
Skladom (1 ks)

Náhradné vrecká pre elektrickú brúsku PROMED 4030.

Kód: 13513
promed 620 profesionalni bruska na nehty made in germany 1
Doprava zadarmo
€159,59
Skladom (>5 ks)

Rýchla a výkonná brúska na klince Promed 620 je ideálna na profesionálnu prácu.

Kód: 13501
promed 620dl
Doprava zadarmo
€199,99
Skladom (4 ks)

Brúska na nechty Promed 620 DELUXE je ideálna pre začínajúcich manikérov a pedikérov.  

Kód: 13502
promed 1030 hlavní cast strojek k brusce na nehty
Doprava zadarmo
€359,59
Skladom (5 ks)

Brúska na nechty Promed 1030 na profesionálnu úpravu prírodných a umelých nechtov.  

Kód: 13503
PROMED uv lampa bila UVL36 3
Doprava zadarmo
€51,99
Skladom (5 ks)

UV lampa od nemeckej značky Promed na profesionálny dizajn nechtov a spevňovanie gélových a akrylových nechtov.

Kód: 13515
PINK Nail Dryer For Two Hand Shell UV LED Lamp
€35,59
Skladom (>5 ks)

LED UV lampa JMD -601 na nechty s väčším priestorom pre obe ruky alebo nohy.

Kód: 13025