PROMED 625 Profesionálna brúska na nechty 25 000 ot./min

Kód: 13508
ZADARMOZADARMO
PROMED BRUSKA NA NEHTY 625 deluxe 2
€155,99
Dočasne nedostupné
Môžeme doručiť do:
4.7.2024
Možnosti doručenia

Nemecký Promed 625 je profesionálny prístroj na manikúru, nechtový dizajn a jemnú pedikúru.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrická brúska PROMED 625 je určená predovšetkým na starostlivosť o nechty, nechtový dizajn a jemnú pedikúru . Možno ju považovať za optimálne zariadenie pre profesionálne manikérky. Vďaka jednoduchému dizajnu a vysokému výkonu je vhodný na časté používanie na profesionálnej aj domácej úrovni.

PROMED 625 je klasická elektrická brúska so zvýšenými maximálnymi otáčkami (až 25 000 ot./min.), ktoré možno variabilne meniť. Brúska je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, a preto je veľmi odolná a stabilná. Okrem toho je tento model navrhnutý tak, aby čo najviac znižoval vibrácie. Brúska je kompaktná a ľahko prenosná, regulácia otáčok sa vykonáva pomocou ovládača na stojane, aktuálne otáčky sú indikované LED kontrolkami.

Výhody a obsah balenia:

 • výkonná elektrická brúska z nehrdzavejúcej ocele
 • odolná konštrukcia, jednoduchá manipulácia, obmedzenie vibrácií
 • do 25 000 otáčok za minútu (otáčanie v smere a proti smeru hodinových ručičiek)
 • bezpečnosť - Stop - ak stroj pracuje príliš dlho s príliš veľkým tlakom, automaticky sa vypne, aby sa zabránilo poškodeniu
 • kontrolky aktuálnej rýchlosti - 5 LED diód
 • pre štandardné nadstavce (priemer 2,32-2,35 mm)
 • balenie obsahuje: elektrickú brúsku so stojanom, nabíjací kábel, návod na použitie
 • vyrobené v Nemecku

Technické dáta:

 • rýchlosť do 25 000 otáčok za minútu
 • napájanie: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz, 1 200 mA; sek. 24 V DC, 1,5 A
 • spotreba energie pri nulovom zaťažení: <0,3 W
 • priemerná prevádzková účinnosť: úroveň VI
 • rukoväť z nehrdzavejúcej ocele - hmotnosť 160 g
 • bez vibrácií

Odporúčanie: Mlynček sa musí pravidelne čistiť od prachu a iných nečistôt. V opačnom prípade sa môžu pohyblivé časti zaseknúť. V prípade poruchy nerozoberajte mlynček doma, ale pošlite ho do servisu.

 

 

O značke:

promed

  Společnost Promed® GmbH Kosmetische Erzeugnisse byla založena v roce 1988 a sídlí v německém městě Farchant. V současné době ve společnosti pracuje více než 30 zaměstnanců. Sortiment společnosti Promed se vyznačuje kvalitním designem, odolností a bezpečností. Hlavním mottem společnosti je dodávat vysoce kvalitní vybavení odběratelům z řad podnikatelů i koncovým zákazníkům, které je vyráběno přímo v Německu. Společnost je součástí nadnárodního koncernu Medisana, z tohoto důvodu nabízí ve svém portfoliu několik značek, kromě značky Promed se jedná také o značky Medisana, Darco a Ecomed

Sortiment produktov spoločnosti Promed pokrýva celé spektrum výrobkov. So špičkovým zariadením si kupujete vysoký výkon s profesionálnou kvalitou - od základného zariadenia až po vysoko výkonný produkt. Či už ide o elektrické brúsky na nechty alebo výrobky a zariadenia, ktoré spríjemňujú a podporujú domácu atmosféru, podporujú relaxáciu alebo všeobecne zvyšujú pohodlie. Kompletný sortiment je rozdelený do niekoľkých kategórií vrátane:

V rámci jednotlivých kategórií produktového portfólia spoločnosti je možné nájsť komplexný, plošne orientovaný program:

Manikúra a pedikúra

Program pre manikúru a pedikúru zahŕňa najmä brúsky a leštičky s kompletným sortimentom nástavcov na jemnú a hrubšiu úpravu pri profesionálnom a domácom použití. Elektrické brúsky sú doplnené o príslušenstvo, UV lampy, kozmetické zrkadlá, zariadenia na odstraňovanie prachu atď.

Terapeutické vybavenie

Tento program je rozdelený do dvoch skupín - jemná terapia a ortopedická obuv. Medzi produkty jemnej terapie patria zariadenia na kompenzáciu bolesti, svalovú stimuláciu alebo lokálnu masáž, prípadne inhalačné zariadenia. Program ortopedickej obuvi zahŕňa nielen špeciálne navrhnutú obuv, ale napríklad aj ortézy.

Lekárska diagnostika a hygiena

Táto skupina výrobkov zahŕňa meracie prístroje (glukomery, oxymetre, tlakomery), ochranné pomôcky a hygienické výrobky, ako aj zariadenia na zlepšenie pohody. Patria sem najmä elektrické deky, difúzory alebo vírivé kúpele nôh.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Brúsky na nechty
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.95 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

promed

Spoločnosť Promed® GmbH Kosmetische Erzeugnisse bola založená v roku 1988 a sídli v nemeckom meste Farchant. V súčasnej dobe v spoločnosti pracuje viac než 30 zamestnancov. Sortiment spoločnosti Promed sa vyznačuje kvalitným dizajnom, odolnosťou a bezpečnosťou. Hlavným mottom spoločnosti je dodávať vysoko kvalitné vybavenie odoberateľom z rád podnikateľov aj koncovým zákazníkom, ktoré je vyrábané priamo v Nemecku. Spoločnosť je súčasťou nadnárodného koncernu Medisana, z tohto dôvodu ponúka vo svojom portfóliu niekoľko značiek. Okrem značky Promed ide aj o značky ako Medisana, Darco či Ecomed.

Výrobný sortiment spoločnosti Promed zahŕňa celé spektrum produktov. So špičkovým zariadením si kúpite aj vysoký výkon v profesionálnej kvalite – od zariadenia základnej úrovne až po vysoko výkonný produkt. Či už ide o brúsky na nechty alebo výrobky a zariadenia spríjemňujúce a podporujúce domácu atmosféru, všetky produkty zvyšujú pohodlie. Kompletný sortiment je rozčlenený do niekoľko kategórií zahŕňajúcich výrobky v komplexnom programe orientovanom na konkrétnu oblasť:

Manikúra a pedikúra

Program na manikúru a pedikúru obsahuje predovšetkým brúsky a leštičky s celou paletou nástavcov pri jemné aj drsnejšie opracovanie, či už profesionálne alebo doma. Elektrické brúsky dopĺňa príslušenstvo ako UV lampy, kozmetické zrkadlá, zariadenia na odstránenie a pod.

Terapeutické vybavenie

Tento program sa člení na dve skupiny – jemnú terapiu a ortopedickú obuv. Produkty jemnej terapie zahŕňajú zariadenia pre kompenzáciu bolesti, stimuláciou svalov či lokálne masáže alebo inhalačné zariadenia. Program ortopedickej obuvi pokrýva nie len špeciálne navrhnutú obuv, ale aj napríklad ortézy.

Zdravotnícka diagnostika a hygiena

V tejto skupine produktov sa nachádzajú zariadenia na meranie (glukometre, oxymetre, tlakomery), ochranné pomôcky a hygienické prostriedky či zariadenia zvyšujúce pocit pohody. Medzi tieto patria predovšetkým prikrývky, difuzéry alebo vírivé vaničky pre nohy.