Kellermann pánska sada na manikúru 5261 MC N maskáčový vzor

Kód: 2232
€14,99
Dočasne nedostupné
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Pánska 5-dielna manikúra v puzdre na zips s maskáčovým vzorom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pánska cestovná manikúra vás zaujme predovšetkým svojím netradičným dizajnom a malou veľkosťou a napriek tomu v nej nájdete všetko, čo potrebujete pre starostlivosť o vaše nechty. Je vyrobené zo syntetickej kože a uzatvára sa na zips. Vnútri nájdete 5 kvalitných nástrojov z poniklovanej ocele od nemeckého výrobcu Kellermann.

V tejto manikúre nájdete:

  • 1x nožnice na kožičku 
  • 1x klieštiky / klieštiky na nechty 
  • 1x zafírový pilník 
  • 1x šikmú pinzetu 
  • 1x obojstranný manikúrový nástroj na čistenie nechtov a zatláčanie kožičky 

O značke Kellermann:

Kellermann je nemecká rodinná firma s tradíciou už od roku 1927, kedy bola založená Gustavom Kellermannom a jeho synmi. Prvotriedna kvalita a maximálna spokojnosť zákazníka vždy boli, sú a budú hlavné hodnoty tejto firmy. A kde inde by mohla táto firma vzniknúť než v nemeckom meste Solingen, preslávenom výrobou nožov a nožníc?

kellermann-logo-bile-web

LOGO - DREI Schwerter - THREE SWORDS

Toto logo sa teší dlhej histórii - skôr bol tento znak používaný nožiarmi a kováčmi mečov. Teraz toto logo s tromi mečmi, mieriaci špičkou dole, symbolizuje jednotu a silu. Od roku 1927 uplynula dlhá doba a medzitým sa vedenie firmy odovzdávalo zo syna na syna, ktorí boli majstri vo svojom odbore a usilovne sa v ňom vzdelávali. Od roku 2005 leží budúcnosť značky v rukách Larsa Kellermanna. Značka sa môže pýšiť svojou zaslúženou dobrou povesťou - či už kvôli dlhej životnosti výrobkov či ich vkusnému dizajnu.

Dodatočné parametre

Kategória: Pánske sady na manikúru
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.079 kg
Farba: multicolor
Materiál: syntetická koža
Počet nástrojov v sade: 5
Hĺbka: 2,5
Pre koho: pánske
Sady na manikúru: áno
Šírka: 12
Veľkost: M
Výška: 6
Rozmery: 12 x 6 x 2,5 cm
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kellermann je nemecká rodinná firma s tradíciou už od roku 1927, kedy bola založená Gustavom Kellermannom a jeho synmi. Prvotriedna kvalita a maximálna spokojnosť zákazníka vždy boli, sú a budú hlavnými hodnotami tejto firmy. A kde inde by mohla táto firma vzniknúť než v nemeckom meste Solingen, preslávenom výrobou nožov a nožníc?

Logo - drei Schwerter - three swords

Toto logo sa teší dlhej histórií - predtým bol tento znak používaný výrobcami nožov a kováčmi mečov. Teraz ono logo s troma mečmi, mieriacimi špičkou dolu, symbolizuje jednotu a silu. Od roku 1927 uplynula dlhá doba a medzitým sa vedenie predávalo zo syna na syna, ktorí boli majstrami vo svojom odbore a pilne sa v ňom vzdelávali. Od roku 2005 leží budúcnosť značky v rukách Larsa Kellermanna. Značka sa môže pýšiť svojou zaslúženou dobrou povesťou - či už kvôli dlhej životnosti výrobkov či ich vkusnému dizajnu.