Kellermann cestovná sada na manikúru 58850 P N CUT čierna

Kód: 1297
€22,99
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia

Pekná 5-dielna súprava na manikúru vhodná na cestovanie v čiernom puzdre od nemeckého výrobcu Kellermann.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čierne puzdro manikúry je vyrobené zo syntetickej kože s lesklou úpravou. Jednoduchý a elegantný dizajn púzdra v kombinácii s kvalitnými manikúrními nástrojmi z neho vďaka svojej veľkosti činí praktického spoločníka na cesty. Súprava na manikúru je vybavená nástrojmi z kvalitnej poniklovanej ocele od nemeckého výrobcu Kellermann.

Tento malý, ale účelne vybavený set na manikúru vám pomôže udržiavať vaše ruky krásne a zdravé.

V tejto manikúre nájdete:

  • 1x nožnice na nechty
  • 1x kliešte na kožičku
  • 1x klieštiky na kožičku
  • 1x pilník
  • 1x manikúrový nástroj
  • 1x šikmú pinzetu

O značke Kellermann:

Kellermann je nemecká rodinná firma s tradíciou už od roku 1927, kedy bola založená Gustavom Kellermannom a jeho synmi. Prvotriedna kvalita a maximálna spokojnosť zákazníka vždy boli, sú a budú hlavné hodnoty tejto firmy. A kde inde by mohla táto firma vzniknúť než v nemeckom meste Solingen, preslávenom výrobou nožov a nožníc?

kellermann-logo-bile-web

LOGO - DREI Schwerter - THREE SWORDS

Toto logo sa teší dlhej histórii - skôr bol tento znak používaný nožiarmi a kováčmi mečov. Teraz toto logo s tromi mečmi, mieriaci špičkou dole, symbolizuje jednotu a silu. Od roku 1927 uplynula dlhá doba a medzitým sa vedenie firmy odovzdávalo zo syna na syna, ktorí boli majstri vo svojom odbore a usilovne sa v ňom vzdelávali. Od roku 2005 leží budúcnosť značky v rukách Larsa Kellermanna. Značka sa môže pýšiť svojou zaslúženou dobrou povesťou - či už kvôli dlhej životnosti výrobkov či ich vkusnému dizajnu.

Dodatočné parametre

Kategória: Pánske sady na manikúru
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.95 kg
Farba: čierna
Materiál: syntetická koža
Počet nástrojov v sade: 6
Hĺbka: 1.5
Pre koho: Unisex
Sady na manikúru: áno
Šírka: 11
Veľkost: M
Výška: 7
Rozmery: 11 x 7 x 1,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kellermann je nemecká rodinná firma s tradíciou už od roku 1927, kedy bola založená Gustavom Kellermannom a jeho synmi. Prvotriedna kvalita a maximálna spokojnosť zákazníka vždy boli, sú a budú hlavnými hodnotami tejto firmy. A kde inde by mohla táto firma vzniknúť než v nemeckom meste Solingen, preslávenom výrobou nožov a nožníc?

Logo - drei Schwerter - three swords

Toto logo sa teší dlhej histórií - predtým bol tento znak používaný výrobcami nožov a kováčmi mečov. Teraz ono logo s troma mečmi, mieriacimi špičkou dolu, symbolizuje jednotu a silu. Od roku 1927 uplynula dlhá doba a medzitým sa vedenie predávalo zo syna na syna, ktorí boli majstrami vo svojom odbore a pilne sa v ňom vzdelávali. Od roku 2005 leží budúcnosť značky v rukách Larsa Kellermanna. Značka sa môže pýšiť svojou zaslúženou dobrou povesťou - či už kvôli dlhej životnosti výrobkov či ich vkusnému dizajnu.