Kellermann dámska sada na manikúru 7860 MC N kockovaná

Kód: 3800
€26,79
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia

Módna 8-dielna manikúrová súprava v puzdre na zips s kvalitnými nástrojmi od nemeckej značky Kellermann.

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto krásna manikúrová súprava je určená na domácu manikúru a pomôže vám udržať vaše ruky krásne a zdravé.

Sada je vybavená nástrojmi z vysokokvalitnej poniklovanej ocele od nemeckého výrobcu Kellermann. Nástroje sú uložené v puzdre s módnym károvaným dizajnom a zapínaním na zips.

Módny a elegantný dizajn puzdra v kombinácii s kvalitnými nástrojmi robia z tejto manikúrovej súpravy vhodný darček, ktorý určite poteší každú ženu.

V tejto manikúre nájdete:

  • 1 x nožnice na nechty
  • 1 x nožnice na kožičku
  • 2 x nožničky na nechty
  • 1 x šikmá pinzeta
  • 1 x súbor
  • 2 x obojstranný nástroj na nechty

O značke Kellermann:

Kellermann je nemecká rodinná spoločnosť s tradíciou od roku 1927, keď ju založil Gustav Kellermanna jeho synovia. Prvotriedna kvalita a maximálna spokojnosť zákazníkov vždy boli, sú a budú hlavnými hodnotami tejto spoločnosti. A kde inde by mohla byť táto spoločnosť založená ako v nemeckom meste Solingenznámom výrobou nožov a nožníc?

kellermann-logo-bile-web

Logo - drei Schwerter - tri meče

Toto logo má dlhú históriu - v minulosti ho používali nožiari a kováči mečov. Logo s tromi mečmi smerujúcimi nadol symbolizuje jednotu a silu. Od roku 1927 ubehol dlhý čas a medzitým sa vedenie odovzdávalo zo syna na syna, ktorí boli majstrami vo svojom odbore a usilovne sa v ňom vzdelávali. Od roku 2005 je budúcnosť značky v rukách Larsa Kellermanna. Značka sa môže pochváliť zaslúženou reputáciou - či už vďaka odolnosti svojich výrobkov alebo ich vkusnému dizajnu.

Dodatočné parametre

Kategória: Stredné dámske manikúry
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.155 kg
Farba: multicolor
Materiál: syntetická koža
Počet nástrojov v sade: 8
Hĺbka: 2
Pre koho: dámske
Sady na manikúru: áno
Šírka: 13.5
Veľkost: M
Výška: 7.5
? Rozmery: 13,5 x 7,5 x 2 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kellermann je nemecká rodinná firma s tradíciou už od roku 1927, kedy bola založená Gustavom Kellermannom a jeho synmi. Prvotriedna kvalita a maximálna spokojnosť zákazníka vždy boli, sú a budú hlavnými hodnotami tejto firmy. A kde inde by mohla táto firma vzniknúť než v nemeckom meste Solingen, preslávenom výrobou nožov a nožníc?

Logo - drei Schwerter - three swords

Toto logo sa teší dlhej histórií - predtým bol tento znak používaný výrobcami nožov a kováčmi mečov. Teraz ono logo s troma mečmi, mieriacimi špičkou dolu, symbolizuje jednotu a silu. Od roku 1927 uplynula dlhá doba a medzitým sa vedenie predávalo zo syna na syna, ktorí boli majstrami vo svojom odbore a pilne sa v ňom vzdelávali. Od roku 2005 leží budúcnosť značky v rukách Larsa Kellermanna. Značka sa môže pýšiť svojou zaslúženou dobrou povesťou - či už kvôli dlhej životnosti výrobkov či ich vkusnému dizajnu.