Kellermann dámska sada na manikúru 7843 MC N čierna so vzorom krokodílej kože

Kód: 2640
€26,99
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
4.3.2024
Možnosti doručenia

Sedemdielna dámska manikúra štvorcového formátu zo syntetickej kože s dizajnom krokodílej kože, vybavená nástrojmi made in Solingen.

Detailné informácie

Podrobný popis

7-dielna dámska manikúra nemeckej značky Kellermann je uložená v rozkladacím puzdru štvorcového formáte. Čierne puzdro je vyrobené zo syntetickej kože so vzorom krokodílej kože. Po otvorení sa vám ponúkne vo vejárovitý rozloženie súprava siedmich kvalitných manikúrnych nástrojov z poniklovanej ocele, v kvalite made in Solingen.

Táto elegantná sada na manikúru bude vašim pomocníkom pri domácej manikúre, ale je vhodná aj ako krásny a praktický darček, ktorý určite poteší každú ženu.

V tejto manikúre nájdete:

  • 1x nožnice na nechty
  • 1x nechtové kliešte
  • 1x veľké otočné štiepačky s retiazkou na strihanie silných nechtov na nohách
  • 1x malé skladné otočné štiepačky pre časté strihanie krátkych nechtov, s retiazkou pre jednoduché zavesenie napríklad ku kľúčom
  • 1x zafírový pilník s plastovou rukoväťou
  • 1x praktickú pinzetu
  • 1x obojstranný nástroj - z jednej strany na odrezávanie nechtovej kožičky a z druhej strany zatlačovač nechtovej kožičky

O značke Kellermann:

Kellermann je nemecká rodinná firma s tradíciou už od roku 1927, kedy bola založená Gustavom Kellermannom a jeho synmi. Prvotriedna kvalita a maximálna spokojnosť zákazníka vždy boli, sú a budú hlavné hodnoty tejto firmy. A kde inde by mohla táto firma vzniknúť než v nemeckom meste Solingen, preslávenom výrobou nožov a nožníc?

kellermann-logo-bile-web

LOGO - DREI Schwerter - THREE SWORDS

Toto logo sa teší dlhej histórii - skôr bol tento znak používaný nožiarmi a kováčmi mečov. Teraz toto logo s tromi mečmi, mieriaci špičkou dole, symbolizuje jednotu a silu. Od roku 1927 uplynula dlhá doba a medzitým sa vedenie firmy odovzdávalo zo syna na syna, ktorí boli majstri vo svojom odbore a usilovne sa v ňom vzdelávali. Od roku 2005 leží budúcnosť značky v rukách Larsa Kellermanna. Značka sa môže pýšiť svojou zaslúženou dobrou povesťou - či už kvôli dlhej životnosti výrobkov či ich vkusnému dizajnu.

Dodatočné parametre

Kategória: Stredné dámske manikúry
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.22 kg
Farba: čierna
Materiál: syntetická koža
Počet nástrojov v sade: 7
Hĺbka: 3
Pre koho: dámske
Sady na manikúru: áno
Šírka: 12
Veľkost: M
Výška: 12
Rozmery: 12 x 12 x 3 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kellermann je nemecká rodinná firma s tradíciou už od roku 1927, kedy bola založená Gustavom Kellermannom a jeho synmi. Prvotriedna kvalita a maximálna spokojnosť zákazníka vždy boli, sú a budú hlavnými hodnotami tejto firmy. A kde inde by mohla táto firma vzniknúť než v nemeckom meste Solingen, preslávenom výrobou nožov a nožníc?

Logo - drei Schwerter - three swords

Toto logo sa teší dlhej histórií - predtým bol tento znak používaný výrobcami nožov a kováčmi mečov. Teraz ono logo s troma mečmi, mieriacimi špičkou dolu, symbolizuje jednotu a silu. Od roku 1927 uplynula dlhá doba a medzitým sa vedenie predávalo zo syna na syna, ktorí boli majstrami vo svojom odbore a pilne sa v ňom vzdelávali. Od roku 2005 leží budúcnosť značky v rukách Larsa Kellermanna. Značka sa môže pýšiť svojou zaslúženou dobrou povesťou - či už kvôli dlhej životnosti výrobkov či ich vkusnému dizajnu.