CREDO SOLINGEN Cestovná kožená sada pre diabetikov 83337 Hnedá

Kód: 4546
ZADARMOZADARMO
083337 open Diabetics black open 1200x1200 72dpi
€49,39
Dočasne nedostupné
Môžeme doručiť do:
8.7.2024
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Cestovná manikúra Credo Solingen pre diabetikov s nožnicami so zaguľatenou špičkou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tato malá cestovní sada na manikúru je přizpůsobena potřebám diabetiků a ulehčuje jim péči o nehty. Zaoblené hrany a špička nůžek  minimalizují riziko poranění kůže. Přestože jsou čepele nůžek dostatečně kulaté, aby se zabránilo zranění, jsou dostatečně ostré pro přesné stříhání nehtů. Nůžky i pinzeta jsou vyrobeny z pochromované ušlechtilé oceli v matné úpravě a jsou tedy vhodné i pro alergiky na nikl. Pouzdro je vyrobeno z pravé kůže.

Táto malá cestovná sada na manikúru je prispôsobená potrebám diabetikov a uľahčuje im starostlivosť o nechty. Zaoblené hrany a špička nožníc minimalizujú riziko poranenia kože. Napriek tomu, že sú čepele dostatočne guľaté, aby sa predišlo poraneniu, sú aj dostatočne ostré pre presné strihanie nechtov. Vyrobené z pochrómovanej ušľachtilej ocele v matnej úprave. Vhodné aj pre alergikov na nikel. Puzdro je vyrobené z pravej kože.

V tejto manikúre nájdete:

  • 1 x nožnice na nechty so zaguľatenou špičkou
  • 1 x pinzetu so zaguľatenou špičkou
  • 1 x sklenený pilník

O značke: 

Credo Solingen dodáva kvalitu na základe skúseností už od roku 1924. Credo Solingen je jedna z dcérskych spoločností značky Solingen ("Made in Solingen"), ktorá zaručuje najvyššiu kvalitu a spokojnosť zákazníka. Spoločnosť vyrába produkty na domácu manikúru a pedikúru, ktoré sa vďaka jednoduchému používaniu stanú bežnou súčasťou domácej starostlivosti o vaše ruky a chodidlá.  Po skoro 100 rokov znamená CREDO inovatívnosť a vynaliezavosť. 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Dámske sady na manikúru
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.045 kg
Farba: hnedá
Materiál: pravá koža, pochrómovaná oceľ
Počet nástrojov v sade: 3
? Solingen manikúrné nástroje: ÁNO
? Solingen manikúry: ÁNO
Hĺbka: 1
Pre koho: Unisex
? Pre diabetikov: áno
Šírka: 10
Veľkost: S
Výška: 5
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Credo-Solingen-Logo-10

Spoločnosť Credo Solingen je jedným z predných výrobcov nástrojov pre manikúru a pedikúru pre profesionálov a patrí k priekupníkom v oblasti pedikérskych výrobkov.

Credo je zosobnením inovatívnych a vysoko kvalitných nástrojov určených pre pedikúru a manikúru. Starostlivosť o ruky a nohy je s nástrojmi Credo jednoduchá. Všetky výrobky Credo boli vyvinuté s ohľadom na najvyššie štandardy kvality. Od príslušenstva pre pedikúru a manikúru až po nástroje pre starostlivosť o tvár a vysoko kvalitné nástroje pre pediatrov aj profesionálnych pedikérov. Inovatívny dizajn, rozmanitý výber nástrojov pre pedikúru a manikúru i kvalita "Made in Solingen, Germany," to je filozofia spoločnosti Credo Solingen už od roku 1924. Všetky produkty, ktoré Credo exportuje do viac než 60 zemí po celom svete, môžu právom niesť svoje meno.

Okrem iného Credo tiež prišlo s radou s názvom Credo Diabetics. Ide o výrobky, ktoré vďaka zaobleným bezpečnostným hrotom minimalizujú riziko poranenia, a sú tak dokonalo prispôsobené potrebám diabetikov a osôb s poruchami krvného obehu.

Credo Solingen tiež používa ekologický obalový materiál zelený plast pre produkty na manikúru a pedikúru. Na rozdiel od bežného polyetylénu sa plast Go Green, z ktorého sú produkty Credo vyrobené, nevyrába z ropy, ale z cukrovej trstiny. Táto prírodná a obnoviteľná surovina viaže behom svojho rastu veľké množstvo CO2, a pomáha tak znižovať emisie škodlivých skleníkových plynov. Po ukončení cyklu používania sa dajú všetky produkty Credo a ich obaly bez obáv vrátiť do recyklačného cyklu.

Ďalším plusom je využitie solárnej energie behom výroby. Tá totiž hrá behom výrobného procesu dôležitú rolu. Vďaka inštaláciám solárnych panelov na budovách Credo Solingen ušetrí až 200 000 kilowattov elektrickej energie ročne. Aj naďalej hľadá Credo nové spôsoby ako spraviť výrobu ešte šetrnejšiu k životnému prostrediu.