CREDO SOLINGEN Cestovná kožená sada pre diabetikov 83337 Hnedá

Kód: 4546
€49,39
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručenia

Cestovná manikúra Credo Solingen pre diabetikov s nožnicami so zaguľatenou špičkou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tato malá cestovní sada na manikúru je přizpůsobena potřebám diabetiků a ulehčuje jim péči o nehty. Zaoblené hrany a špička nůžek  minimalizují riziko poranění kůže. Přestože jsou čepele nůžek dostatečně kulaté, aby se zabránilo zranění, jsou dostatečně ostré pro přesné stříhání nehtů. Nůžky i pinzeta jsou vyrobeny z pochromované ušlechtilé oceli v matné úpravě a jsou tedy vhodné i pro alergiky na nikl. Pouzdro je vyrobeno z pravé kůže.

Táto malá cestovná sada na manikúru je prispôsobená potrebám diabetikov a uľahčuje im starostlivosť o nechty. Zaoblené hrany a špička nožníc minimalizujú riziko poranenia kože. Napriek tomu, že sú čepele dostatočne guľaté, aby sa predišlo poraneniu, sú aj dostatočne ostré pre presné strihanie nechtov. Vyrobené z pochrómovanej ušľachtilej ocele v matnej úprave. Vhodné aj pre alergikov na nikel. Puzdro je vyrobené z pravej kože.

V tejto manikúre nájdete:

  • 1 x nožnice na nechty so zaguľatenou špičkou
  • 1 x pinzetu so zaguľatenou špičkou
  • 1 x sklenený pilník

O značke: 

Credo Solingen dodáva kvalitu na základe skúseností už od roku 1924. Credo Solingen je jedna z dcérskych spoločností značky Solingen ("Made in Solingen"), ktorá zaručuje najvyššiu kvalitu a spokojnosť zákazníka. Spoločnosť vyrába produkty na domácu manikúru a pedikúru, ktoré sa vďaka jednoduchému používaniu stanú bežnou súčasťou domácej starostlivosti o vaše ruky a chodidlá.  Po skoro 100 rokov znamená CREDO inovatívnosť a vynaliezavosť. 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Dámske sady na manikúru
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.045 kg
Farba: hnedá
Veľkosť: S
Solingen manikúrové nástroje: ÁNO

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Credo Solingen dodáva kvalitu na základe skúseností už od roku 1924. Credo Solingen je jedna z dcérskych spoločností značky Solingen ("Made in Solingen"), ktorá zaručuje najvyššiu kvalitu a spokojnosť zákazníka. Spoločnosť vyrába produkty na domácu manikúru a pedikúru, ktoré sa vďaka jednoduchému používaniu stanú bežnou súčasťou domácej starostlivosti o vaše ruky a chodidlá.  Po skoro 100 rokov znamená CREDO inovatívnosť a vynaliezavosť.