CREDO SOLINGEN Duosoft pilník na chodidlá POP ART 3812 žltý

Duosoft pilník na nohy Credo Solingen v žltej farbe. Vhodné aj pre diabetikov.

€5,96
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 4585
CREDO SOLINGEN Duosoft pilník na chodidlá POP ART 3812 žltý

Podrobný popis

Pri starostlivosti o telo je dôležité venovať dostatočnú pozornosť aj pokožke na nohách. Často je drsná a skorodovaná a je tiež náchylná na tvorbu mozoľov a prasklín. Na ich odstránenie a prevenciu stačí používať špeciálne pedikérske nástroje. S pilníkom na nohy Credo Duosoft je ošetrenie nôh nielen bezpečné, ale aj príjemné.

Pilník Credo-Solingen má dve vymeniteľné brúsne plochy. Hrubozrnná strana je určená na jemné odstraňovanie pľuzgierov a skorodovaných miest, jemnozrnná strana je určená na jemné obrusovanie pokožky chodidiel. Zanecháva povrch pokožky jemný a hladký. Ak chcete pilník vyčistiť, po použití ho jednoducho podržte pod silným prúdom vody a položte ho na froté uterák, aby vyschol.

  • jemne ošetruje pľuzgiere a drsnú pokožku
  • hrubý a jemný brúsny povrch
  • možno používať na sucho alebo v sprche
  • vymeniteľné brúsne plochy
  • vhodné pre diabetikov
  • rukoväť vyrobená z udržateľného plastu na biologickej báze
  • vyrobené v Nemecku

O značke:

Credo-Solingen-Logo-10

Spoločnosť Credo Solingen je jedným z popredných výrobcov nástrojov na manikúru a pedikúru pre profesionálov a jedným z priekopníkov v oblasti výrobkov na pedikúru.

CREDO je stelesnením inovatívnych a vysokokvalitných nástrojov na pedikúru a manikúru. Starostlivosť o ruky a nohy je s nástrojmi Credo úplne jednoduchá a nekomplikovaná. Všetky výrobky CREDO boli vyvinuté s ohľadom na najvyššie štandardy kvality. Od príslušenstva na pedikúru a manikúru až po nástroje na tvár a vysokokvalitné nástroje pre podológov a profesionálnych pedikérov. Inovatívny dizajn, rozmanitý výber nástrojov na pedikúru a manikúru a kvalita"Made in Solingen, Nemecko", to je filozofia Credo Solingen od roku 1924 . Všetky výrobky, ktoré spoločnosť Credo vyváža do viac ako 60 krajín sveta, môžu právom niesť jej meno.

Spoločnosť CREDO okrem iného vyvinula aj rad CREDO Diabetics. Vďaka zaobleným bezpečnostným koncovkám tieto výrobky minimalizujú riziko poranenia a sú tak dokonale prispôsobené potrebám diabetikov a ľudí s poruchami krvného obehu.

Credo Solingen používa aj ekologický obalový materiál "zelený plast" na výrobky na manikúru a pedikúru. Na rozdiel od bežného polyetylénu sa plast"Go Green", z ktorého sa vyrábajú výrobky CREDO, nevyrába z ropy, ale z cukrovej trstiny. Táto prírodná a obnoviteľná surovina viaže počas svojho rastu veľké množstvo CO2, čím pomáha znižovať škodlivé emisie skleníkových plynov. Po skončení cyklu používania možno všetky výrobky CREDO a ich obaly bezpečne vrátiť do recyklačného cyklu.

Ďalšou výhodou je využívanie slnečnej energie pri výrobe. Zohráva dôležitú úlohu počas výrobného procesu. Vďaka inštalácii solárnych panelov na budovách Credo Solingen ušetriť až 200 000 kilowattov elektrickej energie ročne. Spoločnosť CREDO však naďalej hľadá nové spôsoby, ako výrobu ešte viac šetriť životné prostredie.

Dodatočné parametre

Kategória: Orezávače zrohovatenej kože na pätách
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.64 kg
Farba: žltá
? Solingen manikúrné nástroje: ÁNO
Hĺbka: 1
Šírka: 24
Výška: 4
? Délka: 24 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Credo-Solingen-Logo-10

Spoločnosť Credo Solingen je jedným z predných výrobcov nástrojov pre manikúru a pedikúru pre profesionálov a patrí k priekupníkom v oblasti pedikérskych výrobkov.

Credo je zosobnením inovatívnych a vysoko kvalitných nástrojov určených pre pedikúru a manikúru. Starostlivosť o ruky a nohy je s nástrojmi Credo jednoduchá. Všetky výrobky Credo boli vyvinuté s ohľadom na najvyššie štandardy kvality. Od príslušenstva pre pedikúru a manikúru až po nástroje pre starostlivosť o tvár a vysoko kvalitné nástroje pre pediatrov aj profesionálnych pedikérov. Inovatívny dizajn, rozmanitý výber nástrojov pre pedikúru a manikúru i kvalita "Made in Solingen, Germany," to je filozofia spoločnosti Credo Solingen už od roku 1924. Všetky produkty, ktoré Credo exportuje do viac než 60 zemí po celom svete, môžu právom niesť svoje meno.

Okrem iného Credo tiež prišlo s radou s názvom Credo Diabetics. Ide o výrobky, ktoré vďaka zaobleným bezpečnostným hrotom minimalizujú riziko poranenia, a sú tak dokonalo prispôsobené potrebám diabetikov a osôb s poruchami krvného obehu.

Credo Solingen tiež používa ekologický obalový materiál zelený plast pre produkty na manikúru a pedikúru. Na rozdiel od bežného polyetylénu sa plast Go Green, z ktorého sú produkty Credo vyrobené, nevyrába z ropy, ale z cukrovej trstiny. Táto prírodná a obnoviteľná surovina viaže behom svojho rastu veľké množstvo CO2, a pomáha tak znižovať emisie škodlivých skleníkových plynov. Po ukončení cyklu používania sa dajú všetky produkty Credo a ich obaly bez obáv vrátiť do recyklačného cyklu.

Ďalším plusom je využitie solárnej energie behom výroby. Tá totiž hrá behom výrobného procesu dôležitú rolu. Vďaka inštaláciám solárnych panelov na budovách Credo Solingen ušetrí až 200 000 kilowattov elektrickej energie ročne. Aj naďalej hľadá Credo nové spôsoby ako spraviť výrobu ešte šetrnejšiu k životnému prostrediu.

Podobné produkty

CREDO SOLINGEN Diabetic Duosoft pilník na nohy ZELENY 3837
€5,69
Skladom (>5 ks)

Obojstranný pilník na chodidlá Credo Solingen v zelenej farbe.

Kód: 4510
credo solingen bezpecnostni serezavac zrohovatele kuze na patach pop art fialovy 3812 modry 72dpi
€5,69
Skladom (2 ks)

Obojstranný pilník na chodidlá Credo Solingen  modrej farbe.

Kód: 4563
CREDO SOLINGEN Duosoft pilník na chodidla POP ART č.3812 fialový
€5,69
Skladom (4 ks)

Obojstranný pilník na chodidlá Credo Solingen ružovej farbe.

Kód: 4509
credo solingen duosoft pilnik na paty na zrohovatelou kuzi na patach pop art zeleny 3812 A
€5,96
Skladom (3 ks)

Pilník na nohy Duosoft Credo Solingen v zelenej farbe. Vhodné aj pre diabetikov.

Kód: 4584
9927 erbe solingen keramicka rasple na nohy ruzova 2062
€18,69
Skladom (4 ks)

Ružová keramická rašpľa Erbe Solingen s ergonomickou rukoväťou.

Kód: 6119
Erbe Solingen čepelky k seřezávači kůže
€2,69
Skladom (>5 ks)

Náhradné žiletky k orezávaču kože na pätách nemeckej značky Erbe Solingen.

Kód: 6001
credo solingen profiline nahradni papiry 3351 hrube 25 ks
€15,20
Skladom (5 ks)

Náhradné papiere Credo Solingen pre pilník Profi-line - balenie 25 kusov - hrubá zrnitosť

Kód: 4606
9921 6 erbe solingen keramicka rasple na nohy 2060 modra
€18,69
Skladom (>5 ks)

Modrá keramická rašple Erbe Solingen s ergonomickou rukoväťou.

Kód: 6117