Allpresan Diabetic Myco + Repair pre diabetikov

Kód: 9025
€10,89
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Možnosti doručenia

Penový krém Allpresan Diabetic Intensive Repair je špeciálna starostlivosť o pokožku chodidiel a ochranu proti atletickej nohe diabetikov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hlavným rozdielom v kozmetickej rade Allpresan Diabetic je, že produkty boli doplnené o pokožke vlastné lipidy, ktoré vypĺňajú poškodenú kožnú bariéru, zapadajú do medzier a uzatvárajú ju. Pokožka sa tak opraví, uzatvorí a nestráca vlhkosť, sama sa regeneruje. To je tá už známa BarrioExpert Lipo 2 Skin Repair technológia.

Ako to funguje:

Pokožka diabetikov je nielen suchá, ale aj poškodená. Diabetická koža má menej nervových zakončení, v dôsledku dlhodobo zvýšenej hladiny cukru dochádza k narušeniu a poškodeniu funkcie nervových buniek. Produkuje menej kolagénu, čo je podporný proteín našej kože. Mimo iného to vedie k veľkým medzerám v kožnej bariére, ktorými sa stráca vlhkosť. V dôsledku toho pokožka schne a riziko infekcie sa zvyšuje ešte rýchlejšie. Lipidy súvisiace s pokožkou zapadajú do medzier ako dieliky skladačky a uzatvárajú ju tak, aby nemohla unikať žiadna vlhkosť.

Allpresan Diabetic Myco + Repair

 

 • Špeciálna starostlivosť o pokožku chodidiel a ochranu proti atletickej nohe diabetikov
 • S Pirocton Olaminom - antibakteriálna látka zabraňujúca vzniku nežiadúcim plesniam, baktériám a kvasinkám
 • Ihneď po použití je možné sa obliecť, vhodné pod kompresívne pančochy
 • S biomimetickými lipidmi
 • Bez urey
 • 75ml

BarrioExpert LIPO 2 Skin-Repair Technology

 • Pokožke vlastné biomimetické lipidy zapadajú do medzier narušenej kožnej bariéry
 • Vytvárajú prostredie, ktoré podporuje vlastnú regeneráciu pokožky
 • Vedecká štúdia dokazuje: obnovuje zdravú kožnú bariéru v priebehu 4 týždňov
 • Na základe BarrioExpert technológie a výhod, ktoré sú pre ňu známe

Piroctone Olamine

 • Tiež známy pod obchodným názvom Octopirox alebo Piroctolamin
 • Bráni rastu mikroorganizmov
 • Má fungicidný a bakteriálny účinok
 • Je dobre znášaný
 • Pôsobí proti plesniam na nohách a nechtoch
 • Vhodné tiež k prevencií

 

Použitie:

Ideálne je naniesť penový krém Allpresan dvakrát denne, (ráno a večer), popr. podľa potreby, na citlivé partie nôh. Vďaka technológií BarrioExpert Lipo 2 Skin Repair je krémová pena doplnená o vlastné lipidy, ktoré vypĺňajú poškodenú kožnú bariéru. Krémová pena obzvlášť výdatná a na ošetrenie nôh stačí malé množstvo. Pri správnom dávkovaní je obsah 100ml obvykle dostačujúci na približne tri týždne.

Pred prvým použitím odstráňte originálnu pečať na zadnej strane uzáveru. Pred použitím dózu pretrepte a pri odoberaní ju držte dávkovacím ventilom dohora. Pena sa rýchlo vstrebáva a nemastí, takže sa môžete hneď obliecť. 

Produkt je určený iba k vonkajšiemu použitiu. 

O značke:

Allpresan je nemecká rodinná firma založená v roku 1998 Fritzom Neubourgom. Už 20 rokov skúma a vyvíja inovatívne produkty pre zdravie a krásu vašej pokožky. Spoločne s expertmi v odboroch dermatológie, diabetológie a pedológie vyvíja zdravotné produkty pre starostlivosť o pokožku. Vďaka tomu môžu byť neustále vyvíjané nové receptúry podľa najnovších vedeckých poznatkov. Na svoje produkty kladie tie najvyššie nároky. Štúdie sú prevádzané podľa farmakologických štandardov.

Podstatou produktov je ošetrenie pomocou originálnej krémovej peny. Allpresan ponúka vhodné riešenie pre každého, pre každý typ pokožky. Základom je vlastná technológia, ktorá podporuje rýchle vstrebávanie aktívnych látok bez zanesenia pórov a mastného povrchu. Penové krémy sa jednoducho roztierajú, rýchlo vstrebávajú a pritom sú vysoko účinné. Pokožky je po aplikácií chránená prievzdušným filmom. 

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o nohy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Hĺbka: 4
? Pre diabetikov: áno
Šírka: 4
Výška: 13

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Media download | Allpresan

Allpresan je nemecká rodinná firma založená v roku 1998 Fritzom Neubourgom. Už 20 rokov skúma a vyvíja inovatívne produkty pre zdravie a krásu vašej pokožky. Spoločne s expertmi v odboroch dermatológie, diabetológie a pedológie vyvíja zdravotné produkty pre starostlivosť o pokožku. Vďaka tomu môžu byť neustále vyvíjané nové receptúry podľa najnovších vedeckých poznatkov. Na svoje produkty kladie tie najvyššie nároky. Štúdie sú prevádzané podľa farmakologických štandardov.

Podstatou produktov je ošetrenie pomocou originálnej krémovej peny. Allpresan ponúka vhodné riešenie pre každého, pre každý typ pokožky. Základom je vlastná technológia, ktorá podporuje rýchle vstrebávanie aktívnych látok bez zanesenia pórov a mastného povrchu. Penové krémy sa jednoducho roztierajú, rýchlo vstrebávajú a pritom sú vysoko účinné. Pokožky je po aplikácií chránená prievzdušným filmom.