Lipidová krémová pena Allpremed® hand expert REPAIR s kožnými lipidmi

Kód: 9032
€14,09
Dočasne nedostupné
Môžeme doručiť do:
10.4.2024
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Regenerácia a starostlivosť pre namáhanú a citlivú pokožku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lipidová krémová pena Allpremed® hand expert REPAIR s kožnými lipidmi prispieva k oprave a regenerácií porušenej kožnej bariéry. Lipidová krémová pena je založená na technológií BarrioExpert® LIPO2 Skin Repair a obsahuje kožné lipidy zapĺňajúce medzery v lipidovej vrstve suchej pokožky. Prispieva tak k obnove kožnej bariéry. Vedecké štúdie ukázali, že posilňuje regeneráciu kože, ktorej dodáva intenzívnu dávku lipidov a vlhkosti.

  • Opravuje poškodenú kožnú bariéru
  • Urýchľuje prirodzenú regeneráciu kože
  • Dodáva koži intenzívnu dávku lipidov a vlhkosti
  • Vylepšuje štruktúru kože, ktorá je po aplikácií pocitovo jemnejšia

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o pokožku
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.141 kg
Hĺbka: 5
Šírka: 5
Výška: 17
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Media download | Allpresan

Allpresan je nemecká rodinná firma založená v roku 1998 Fritzom Neubourgom. Už 20 rokov skúma a vyvíja inovatívne produkty pre zdravie a krásu vašej pokožky. Spoločne s expertmi v odboroch dermatológie, diabetológie a pedológie vyvíja zdravotné produkty pre starostlivosť o pokožku. Vďaka tomu môžu byť neustále vyvíjané nové receptúry podľa najnovších vedeckých poznatkov. Na svoje produkty kladie tie najvyššie nároky. Štúdie sú prevádzané podľa farmakologických štandardov.

Podstatou produktov je ošetrenie pomocou originálnej krémovej peny. Allpresan ponúka vhodné riešenie pre každého, pre každý typ pokožky. Základom je vlastná technológia, ktorá podporuje rýchle vstrebávanie aktívnych látok bez zanesenia pórov a mastného povrchu. Penové krémy sa jednoducho roztierajú, rýchlo vstrebávajú a pritom sú vysoko účinné. Pokožky je po aplikácií chránená prievzdušným filmom.