Kellermann sada na pedikúru 5238 MC čierna

Kód: 2222
€29,99
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
12.12.2022
Možnosti doručenia

Praktická sada na manikúru a pedikúru v puzdre na zips vybavená kvalitnými nástrojmi od nemeckého výrobcu Kellermann.

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľmi prakticky vybavená sada na manikúru a pedikúru v jednoduchom elegantnom puzdre. Čierne puzdro sa uzatvára na zips a je vyrobené zo syntetickej kůže.Látka na vnútornej strane puzdra je na povrchu zamatová, jemná a veľmi príjemná na dotyk.

Nástroje sú vyrobené z kvalitnej poniklovanej ocele nemeckým výrobcom Kellermann a súčasťou výbavy je aj balenie náhradných žiletiek do zrezávač kože.

Táto sada bude vašou pomocníkom pri domácej starostlivosti o vaše nechty a pomôže vám udržiavať krásny vzhľad vašich rúk i nôh.

 

V tejto manikúre nájdete:

  • 1x nožnice na nechty
  • 1x nožnice na kožičku
  • 1x malé klieštiky na nechty
  • 1x veľké klieštiky na nechty
  • 1x pilník
  • 1x šikmú pinzetu
  • 1x obojstranný manikúrové nástroj
  • 1x zrezávač kože
  • 1x balenie náhradných žiletiek 

 

O značke Kellermann:

Kellermann je nemecká rodinná firma s tradíciou už od roku 1927, kedy bola založená Gustavom Kellermannom a jeho synmi. Prvotriedna kvalita a maximálna spokojnosť zákazníka vždy boli, sú a budú hlavné hodnoty tejto firmy. A kde inde by mohla táto firma vzniknúť než v nemeckom meste Solingen, preslávenom výrobou nožov a nožníc?

kellermann-logo-bile-web

LOGO - DREI Schwerter - THREE SWORDS

Toto logo sa teší dlhej histórii - skôr bol tento znak používaný nožiarmi a kováčmi mečov. Teraz toto logo s tromi mečmi, mieriaci špičkou dole, symbolizuje jednotu a silu. Od roku 1927 uplynula dlhá doba a medzitým sa vedenie firmy odovzdávalo zo syna na syna, ktorí boli majstri vo svojom odbore a usilovne sa v ňom vzdelávali. Od roku 2005 leží budúcnosť značky v rukách Larsa Kellermanna. Značka sa môže pýšiť svojou zaslúženou dobrou povesťou - či už kvôli dlhej životnosti výrobkov či ich vkusnému dizajnu.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Sady na pedikúru
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.201 kg
Farba: čierna
Materiál: syntetická koža, poniklovaná oceľ
Počet nástrojov v sade: 9
Veľkosť: L
Sady: ano
? Rozmery: 17 x 9 x 3 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kellermann je nemecká rodinná firma s tradíciou už od roku 1927, kedy bola založená Gustavom Kellermannom a jeho synmi. Prvotriedna kvalita a maximálna spokojnosť zákazníka vždy boli, sú a budú hlavnými hodnotami tejto firmy. A kde inde by mohla táto firma vzniknúť než v nemeckom meste Solingen, preslávenom výrobou nožov a nožníc?

Logo - drei Schwerter - three swords

Toto logo sa teší dlhej histórií - predtým bol tento znak používaný výrobcami nožov a kováčmi mečov. Teraz ono logo s troma mečmi, mieriacimi špičkou dolu, symbolizuje jednotu a silu. Od roku 1927 uplynula dlhá doba a medzitým sa vedenie predávalo zo syna na syna, ktorí boli majstrami vo svojom odbore a pilne sa v ňom vzdelávali. Od roku 2005 leží budúcnosť značky v rukách Larsa Kellermanna. Značka sa môže pýšiť svojou zaslúženou dobrou povesťou - či už kvôli dlhej životnosti výrobkov či ich vkusnému dizajnu.