Kellermann puzdro na manikúru 7831 PN červené - s drobnou chybou

Kód: 9993
€6,39
Dočasne nedostupné
Môžeme doručiť do:
2.8.2024
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Manikúrové puzdro s drobnou vadou - na zadnej alebo prednej strane je viditeľná mierna línia odtlačku od šijacieho stroja.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Toto puzdro je vhodné pre:

  • 1 x nožnice na nechty
  • 1 x nožnice na kožičku
  • 1 x nožnice na nechty
  • 1 x nožničky na nechty
  • 1 x pilník na sklo
  • 1 x šikmá pinzeta

 

O značke Kellermann:

Kellermann je nemecká rodinná spoločnosť s tradíciou od roku 1927, keď ju založil Gustav Kellermanna jeho synovia. Prvotriedna kvalita a maximálna spokojnosť zákazníkov vždy boli, sú a budú hlavnými hodnotami tejto spoločnosti. A kde inde by mohla byť táto spoločnosť založená ako v nemeckom meste Solingenznámom výrobou nožov a nožníc?

kellermann-logo-bile-web

Logo - drei Schwerter - tri meče

Toto logo má dlhú históriu - v minulosti ho používali nožiari a kováči mečov. Logo s tromi mečmi smerujúcimi nadol symbolizuje jednotu a silu. Od roku 1927 ubehol dlhý čas a medzitým sa vedenie odovzdávalo zo syna na syna, ktorí boli majstrami vo svojom odbore a usilovne sa v ňom vzdelávali. Od roku 2005 je budúcnosť značky v rukách Larsa Kellermanna. Značka sa môže pochváliť zaslúženou reputáciou - či už vďaka odolnosti svojich výrobkov alebo ich vkusnému dizajnu.

Dodatočné parametre

Kategória: Dámske sady na manikúru
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.05 kg
Farba: červená
Materiál: syntetická koža
Hĺbka: 2
Šírka: 13
Výška: 7
? Rozmery: 13 x 7 x 2 cm
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kellermann je nemecká rodinná firma s tradíciou už od roku 1927, kedy bola založená Gustavom Kellermannom a jeho synmi. Prvotriedna kvalita a maximálna spokojnosť zákazníka vždy boli, sú a budú hlavnými hodnotami tejto firmy. A kde inde by mohla táto firma vzniknúť než v nemeckom meste Solingen, preslávenom výrobou nožov a nožníc?

Logo - drei Schwerter - three swords

Toto logo sa teší dlhej histórií - predtým bol tento znak používaný výrobcami nožov a kováčmi mečov. Teraz ono logo s troma mečmi, mieriacimi špičkou dolu, symbolizuje jednotu a silu. Od roku 1927 uplynula dlhá doba a medzitým sa vedenie predávalo zo syna na syna, ktorí boli majstrami vo svojom odbore a pilne sa v ňom vzdelávali. Od roku 2005 leží budúcnosť značky v rukách Larsa Kellermanna. Značka sa môže pýšiť svojou zaslúženou dobrou povesťou - či už kvôli dlhej životnosti výrobkov či ich vkusnému dizajnu.