Kellermann dámska sada na manikúru 7845 MC N čierna

Kód: 1554
€18,99
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.9.2023
Možnosti doručenia

Čierna dámska 6-dielna sada na manikúru v puzdre s kovovým rámom s kvalitnými nástrojmi značky Kellermann.

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto pekná sada na manikúru je určená na domácu manikúru a pomôže vám udržiavať vaše ruky krásne a zdravé. Čierne puzdro s kovovým rámom je vyrobené zo syntetickej kože. Sada je vybavená nástrojmi z kvalitnej poniklovanej ocele od nemeckého výrobcu Kellermann.

Jednoduchý dizajn a malá veľkosť robí z tejto manikúry vhodného spoločníka aj na cesty a ideálny darček pre každého, kto chce mať stále dokonale upravené nechty.

V tejto manikúre nájdete:

  • 1x šikmú pinzetu
  • 1x nožnice na nechty
  • 1x klieštiky na nechty
  • 1x pilník
  • 1x obojstranný manikúrový nástroj
  • 1x kozmetický nástroj na komedony

O značke Kellermann:

Kellermann je nemecká rodinná firma s tradíciou už od roku 1927, kedy bola založená Gustavom Kellermannom a jeho synmi. Prvotriedna kvalita a maximálna spokojnosť zákazníka vždy boli, sú a budú hlavné hodnoty tejto firmy. A kde inde by mohla táto firma vzniknúť než v nemeckom meste Solingen, preslávenom výrobou nožov a nožníc?

kellermann-logo-bile-web

LOGO - DREI Schwerter - THREE SWORDS

Toto logo sa teší dlhej histórii - skôr bol tento znak používaný nožiarmi a kováčmi mečov. Teraz toto logo s tromi mečmi, mieriaci špičkou dole, symbolizuje jednotu a silu. Od roku 1927 uplynula dlhá doba a medzitým sa vedenie firmy odovzdávalo zo syna na syna, ktorí boli majstri vo svojom odbore a usilovne sa v ňom vzdelávali. Od roku 2005 leží budúcnosť značky v rukách Larsa Kellermanna. Značka sa môže pýšiť svojou zaslúženou dobrou povesťou - či už kvôli dlhej životnosti výrobkov či ich vkusnému dizajnu.

Dodatočné parametre

Kategória: Malé dámske manikúry
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.101 kg
Farba: čierna
Materiál: syntetická koža
Počet nástrojov v sade: 6
Hĺbka: 1
Pre koho: dámske
Sady na manikúru: áno
Šírka: 11
Veľkost: S
Výška: 6.5
Rozmery: 11 x 6,5 x 1 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kellermann je nemecká rodinná firma s tradíciou už od roku 1927, kedy bola založená Gustavom Kellermannom a jeho synmi. Prvotriedna kvalita a maximálna spokojnosť zákazníka vždy boli, sú a budú hlavnými hodnotami tejto firmy. A kde inde by mohla táto firma vzniknúť než v nemeckom meste Solingen, preslávenom výrobou nožov a nožníc?

Logo - drei Schwerter - three swords

Toto logo sa teší dlhej histórií - predtým bol tento znak používaný výrobcami nožov a kováčmi mečov. Teraz ono logo s troma mečmi, mieriacimi špičkou dolu, symbolizuje jednotu a silu. Od roku 1927 uplynula dlhá doba a medzitým sa vedenie predávalo zo syna na syna, ktorí boli majstrami vo svojom odbore a pilne sa v ňom vzdelávali. Od roku 2005 leží budúcnosť značky v rukách Larsa Kellermanna. Značka sa môže pýšiť svojou zaslúženou dobrou povesťou - či už kvôli dlhej životnosti výrobkov či ich vkusnému dizajnu.