Kellermann dámska manikúra 7410 PG so vzorom pštrosej kože béžová

Kód: 1442
€49,99
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Luxusná dámska 7-dielna sada na manikúru je vybavená pozlátenými nástrojmi nemeckého výrobcu manikúr Kellermann.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elegantné béžové puzdro manikúry je vyrobené zo syntetickej kože, ktorá bola upravená do vzhľadu pštrosie kože. puzdro má zapínanie na dva patenty. Set na manikúru je vybavený nástrojmi prémiovej rady nemeckého výrobcu Kellermann. Pozlátené nástroje zo špeciálne kalenej ocele zaručujú dlhoročnú životnosť a spĺňajú aj veľmi náročné požiadavky.

Táto luxusná sada na manikúru s nádherným dizajnom je určená na domácu manikúru a pomôže vám udržiavať vaše ruky krásne a zdravé. Je tiež ideálnym darčekom na Vianoce či narodeniny, ktorý určite poteší každú ženu.

V tejto manikúre nájdete:

  • 1x nožnice na nechty
  • 1x nožnice na kožičku
  • 1x kliešte na nechty
  • 1x klieštiky  na nechty
  • 1x šikmú pinzetu
  • 1x zafírový pilník
  • 1x obojstranný manikúrový nástroj na zatláčanie kožičky / čistenie nechtov

O značke Kellermann:

Kellermann je nemecká rodinná firma s tradíciou už od roku 1927, kedy bola založená Gustavom Kellermannom a jeho synmi. Prvotriedna kvalita a maximálna spokojnosť zákazníka vždy boli, sú a budú hlavné hodnoty tejto firmy. A kde inde by mohla táto firma vzniknúť než v nemeckom meste Solingen, preslávenom výrobou nožov a nožníc?

kellermann-logo-bile-web

LOGO - DREI Schwerter - THREE SWORDS

Toto logo sa teší dlhej histórii - skôr bol tento znak používaný nožiarmi a kováčmi mečov. Teraz toto logo s tromi mečmi, mieriaci špičkou dole, symbolizuje jednotu a silu. Od roku 1927 uplynula dlhá doba a medzitým sa vedenie firmy odovzdávalo zo syna na syna, ktorí boli majstri vo svojom odbore a usilovne sa v ňom vzdelávali. Od roku 2005 leží budúcnosť značky v rukách Larsa Kellermanna. Značka sa môže pýšiť svojou zaslúženou dobrou povesťou - či už kvôli dlhej životnosti výrobkov či ich vkusnému dizajnu.

Dodatočné parametre

Kategória: Dámske sady na manikúru
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.221 kg
Farba: béžová
Materiál: syntetická koža
Počet nástrojov v sade: 7
Pre koho: dámske
Veľkosť: L
Sady: ano
Rozmery: 14 x 11,5 x 2 cm
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kellermann je nemecká rodinná firma s tradíciou už od roku 1927, kedy bola založená Gustavom Kellermannom a jeho synmi. Prvotriedna kvalita a maximálna spokojnosť zákazníka vždy boli, sú a budú hlavnými hodnotami tejto firmy. A kde inde by mohla táto firma vzniknúť než v nemeckom meste Solingen, preslávenom výrobou nožov a nožníc?

Logo - drei Schwerter - three swords

Toto logo sa teší dlhej histórií - predtým bol tento znak používaný výrobcami nožov a kováčmi mečov. Teraz ono logo s troma mečmi, mieriacimi špičkou dolu, symbolizuje jednotu a silu. Od roku 1927 uplynula dlhá doba a medzitým sa vedenie predávalo zo syna na syna, ktorí boli majstrami vo svojom odbore a pilne sa v ňom vzdelávali. Od roku 2005 leží budúcnosť značky v rukách Larsa Kellermanna. Značka sa môže pýšiť svojou zaslúženou dobrou povesťou - či už kvôli dlhej životnosti výrobkov či ich vkusnému dizajnu.